Zaloguj się, aby obserwować  
Krejt

CDA 10/2006

301 postów w tym temacie

Dnia 10.09.2006 o 18:46, Markus89 napisał:

Przeczytaj dokładnie CD Projekt Insider - szczególnie wypowiedź współzałożyciela CDP to zrozumiesz
to ;]

Przeczytać, przeczytałem, ale do mnie nie przemawia argument o skupieniu reklam w jednym miejscu. Równie dobrze mogliby dać te reklamy bezpośrednio, tylko w mniejszym formacie, na to samo by wyszło. Od informowania o nadchodzących grach są newsy i te 4-5 stron wystarczy. Lepsza od takiej broszurki byłaby zwiększona ilość zapowiedzi, recenzji, Nl lub AR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2006 o 15:43, Sycylius napisał:

Jak co miesiąc kupie.Niewiem czy przeznaczyc troche miejsca na dysku na fratera,dobrze ze wkoncu
dali recenzje Red Orhestra


Kupiłem tego CDA Frater może i ładny ale wiesza się raz za czas. Poza tym nudny jak flaki z olejem. Genaralnie ma pare nowości (np bronie strzeleckie typu mały km księdza) ale smętna fabuła, ubogość fabuł gry, rozwoju postaci i całej masy innych rzeczy niestety dyskwalifikuje ją w moich oczach. Skończę ją (bo niestety zacząłem) i odkładam na półkę w jej cimny róg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako bonus do najnowszego CDA zostanie dodana antologia Szymka Czarodzieja. Niby fajnie, ale jest jeden, duuuuuży feler. Wszystkie będą w angielskiej wersji językowej(łee). A jako druga pełna wersja dodana zostanie Knights of The Temple. Nie są to może jakieś wielkie hity, ale w stosunku do tego numeru, nastąpiła duża poprawa(chodzi mi oczywiście o Cover).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2006 o 11:11, ShadowG napisał:

Jako bonus do najnowszego CDA zostanie dodana antologia Szymka Czarodzieja. Niby fajnie, ale
jest jeden, duuuuuży feler. Wszystkie będą w angielskiej wersji językowej(łee).

Może będzie jakaś łatka dodana która będzie jako spolszczenie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2006 o 11:13, spider88 napisał:

> Jako bonus do najnowszego CDA zostanie dodana antologia Szymka Czarodzieja. Niby fajnie,
ale
> jest jeden, duuuuuży feler. Wszystkie będą w angielskiej wersji językowej(łee).
Może będzie jakaś łatka dodana która będzie jako spolszczenie ??

Na forum pisze coś, że nie mają praw do polskiej wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo kiedy będzie opis najnowszego numeru? Tego październikowego? Tzn. tego, co wyjdzie teraz w październiku? Bo chciałbym co nieco wiedzieć co będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2006 o 13:21, JayC napisał:

Wiadomo kiedy będzie opis najnowszego numeru? Tego październikowego? Tzn. tego, co wyjdzie
teraz w październiku? Bo chciałbym co nieco wiedzieć co będzie...


Nowy numer CD-ACTION ukaże się we wtorek 3 pażdziernika bieżącego roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2006 o 13:22, mike91 napisał:

Nowy numer CD-ACTION ukaże się we wtorek 3 pażdziernika bieżącego roku.


To akurat wiem, bo w starym numerze była zapowiedź, ale chciałbym wiedzieć, co będzie na płytkach, jaki będzie spis treści, wstępniak itd. Takie tematy już się pojawiały (to jest jeden z nich).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2006 o 13:24, JayC napisał:

> Nowy numer CD-ACTION ukaże się we wtorek 3 pażdziernika bieżącego roku.

To akurat wiem, bo w starym numerze była zapowiedź, ale chciałbym wiedzieć, co będzie na płytkach,
jaki będzie spis treści, wstępniak itd. Takie tematy już się pojawiały (to jest jeden z nich).


Pełniaki
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=2694&pid=437

a już niebawem może za 2 dni ukaże się zapowiedz cda na ich stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O!
Ja na numer listopadowy czekam z wielką niecierpliwością... ;> Jednym acz nie jedynym z elementów jest fakt, iż dorzucą KotT, lubię temu podobne klimaty. Szymka do tej pory nie znałem a wypada poznać :) . I... będzie ciekawie.
Zastanawia mnie też, co znajdzie się w najnowszym wydaniu 4Gram ;) ?! Pewnie dużo łosi, hyhyhy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Simon the Sorcerer jest super. Zdecydowanie II część jest najlepsza szkoda tylko, że CDA nie postarało sie o wersje PL bo jednak w przygodówki lepiej gra sie po polsku (mam nadzieje ze będą ładnie chodzić na XP :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faza. Wychodzi, że będę grał tylko w Knights of the Temple, bo THPS''a 4 mam, a Szymki w ogóle mnie nie interesują. Ale i tak nie kupuję CDA dla pełniaków, tylko dla zawartości. Mają najświeższe aktualności, dobre recenzje, obszerne zapowiedzi, no i duuuuużą dawkę humoru :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż dla mnie przeciętnie - grałem swego czasu w THPS2 i THPS3 ale znudziły mi się. THPS4 - co prawda nie jest źle ale oczekiwałem czegoś lepszego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2006 o 11:42, smigolx napisał:

dają pełną wersjie F.E.A.R. dodatek ,druga część zalicza się do demówek ?


Soory ale o co ci chodzi? Nic nie rozumiem z twojej wypowiedzi....

(Sorry za drugiego posta)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm...

THPS4 - myślałem, że będzie coś lepszego, ale chętnie zagram, bo jeszcze w nią nie grałem ;].
Szymek Antologia - nie znam tego za bardzo, sprawdzić można :).
Knights of the Temple - chętnie sprawdzę.

Pod względem pełnych wersji numer prezentuje się lekko ponad średnio :/. Ale i tak kupię ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2006 o 12:19, mikim napisał:

Hm...

THPS4 - myślałem, że będzie coś lepszego, ale chętnie zagram, bo jeszcze w nią nie grałem ;].
Szymek Antologia - nie znam tego za bardzo, sprawdzić można :).
Knights of the Temple - chętnie sprawdzę.

Pod względem pełnych wersji numer prezentuje się lekko ponad średnio :/. Ale i tak kupię ;].

W porównaiu do poprzedniego numeru, to są wspaniałe pełne wersje, ale ogólnie rzeczywiście średnio. Kiedy dali THPS2 i3 to może była jakaś ważniejsza okazja, ale 4 została wydana w tanich seriach. Szymek, hmm ciekawe gry, tyle, że po angielsku(jeszcze raz łee), a co do Knights of the Temple, widziałem tylko parę screenów, a to za mało, żeby coś powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować