Zaloguj się, aby obserwować  
Krejt

CDA 10/2006

301 postów w tym temacie

Najbardziej oczekuje Fratera i Trainz symulator 2004 chcialem sobie kupic z XKN ale skoro jest w CDA i jeszcze za ćwirtke cenny :D. Poodobno Trainz 2004 jest lpeszy od 2006. A pozatym super tezbeda recenzje i FERA Combat na DVD :D super ale w Fratra beda ciorał :)
Mpowiem demo Frtatra mi sie bardziej podobalo od Diablo 2 frater bardziej do gustu mi przypadł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ostatnio cda troszeczke rozhulalo sie z tymi premierami a to bad day la w poprzednim miesiacu teraz frater a co za miesiac:P moze nawet call of juarez :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2006 o 13:13, Hewios napisał:

ostatnio cda troszeczke rozhulalo sie z tymi premierami a to bad day la w poprzednim miesiacu
teraz frater a co za miesiac:P moze nawet call of juarez :P


O ile wiem to okładkowa reklama Heroes V sprawiła, że CD-A stać na coraz to lepsze (a nawet premierowe) gry. Więc podziękujmy zarówno CD-A jak i CDP ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znowu brak recenzji gry Ubi na jaką czekam... Dobrze, że są zapowiedzi... Z pełniaków najlepszy jest chyba Frater... Mimo tego i tak kupię, jak zwykle - zapowiedzi mnie nie kręcą, a samo pismo przeczytam z satyswakcją w dwa wieczory... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MI osobiście przypada do gustu FEAR COMBAT i Fratera............ Reszta może też być...........
Ale FEAR zaszczyci obecnością tylko na kompach z DVD. Na szczeście mam dvd i szybki komp//////////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2006 o 13:08, Krejt napisał:

Owszem, ale dnia tygodnia - nigdy.
Od niepamiętnych czasów CDA jest pismem "wtorkowym".


Zdarzało się że CDA wychodziło w środy lub czwartki, z reguły wtedy gdy wtorek wypada zaraz po jakimś święcie dłuższym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Frater i F.E.A.R. Combat... No no a juz sie zaczynalem martwic... W ostatnich numerach same badziewne starocie a tu ostatnio znow powrocily hiciory :) Moze nie tak wielkie jak Sudeki czy Psi Ops, ale juz cos... Miejmy nadziej ze tak pozostanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2006 o 18:49, PsychoMan napisał:

Zdarzało się że CDA wychodziło w środy lub czwartki, z reguły wtedy gdy wtorek wypada zaraz
po jakimś święcie dłuższym.

Wiadomo, normalna sprawa.
Ale teraz nic takiego nie wypada w kalendarzu. Chyba że liczyć Święto Płaczu Uczniów przypadające na dzień jutrzejszy. :)

Dobrze być studentem z zaliczoną letnią sesją. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2006 o 18:52, Krejt napisał:

Dobrze być studentem z zaliczoną letnią sesją. :P


Dobrze byc licealistą zdającym w tym roku maturę. Cholera, co ja gadam! Chyba mi słoneczko przygrzało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2006 o 19:13, PsychoMan napisał:

> Dobrze być studentem z zaliczoną letnią sesją. :P

Dobrze byc licealistą zdającym w tym roku maturę. Cholera, co ja gadam! Chyba mi słoneczko
przygrzało :)


Dobrze być trzecio gimnazjalistom w szkole pod panowaniem pana G.
a co do nowego cda jest git szczegulnei mi pasuje zapowieć nowego PES....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co patrze to CD-A kupie tylko z lenistwa xD Nie chce mi sie sciągac FEAR: Comabt z internetu... a to tylko okolo 3 godzin. I oczywiście demo to Wiedźmina to coś na co czekam od dawien dawna. A jak jest intro oznacza to, że premiera coraz blizej xD

A tak ogólnie, numer fajny, chcociaz w tym miesiacu przez ciekawe pełne wersje, imo tesktow tez znajdzie sie pare fajnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2006 o 19:52, Kurammi napisał:

I oczywiście demo to Wiedźmina to coś na co czekam od dawien dawna.

Gdzie, demo Wiedźmina, coś ci się chyba pomyliło.


Chodzi mu chyba o intro Wiedźmina w trailerach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ahhh to już jutro, wiecie, ostatnio mi tata mówi, że zaczynam pyskować, mi się wydae, że czasem se żartuję, ale jak tak patrzę, to moje teksty są coraz bardziej podobne do Smugglera w AR... Chyba przestanę kupować CDA, ale to by był NAJWIĘKSZY BŁĄD W MOIM ŻYCIU :). Pozdro dla wszystkich redaktorów i innych z CDA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No no Frater :) Trzeba kupic i kumpla prztestować. A pismo i tak kupuje co miecha więc tym bardziej musi się znaleść w mojej kolekcji. CDA rulz :) Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować