Zaloguj się, aby obserwować  
Krejt

CDA 10/2006

301 postów w tym temacie

Dnia 04.09.2006 o 14:28, Mac Cry napisał:

Wychodzi 05.09.06.r. czyli jutro :)


A skąd wiesz?
Jak to prawda to kupuję rano i idę z nim do szkoły - na lekcjach nudy będą...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie braknie też stałych kącików (od A jak Action Redaction, po Z - jak zapowiedzi). A całość - już 5.09.2006.


Tak na początku podano :) Pozatym CDA ukazuje się w pierwsz wtorek każdego misiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2006 o 14:34, Mac Cry napisał:

Nie braknie też stałych kącików (od A jak Action Redaction, po Z - jak zapowiedzi). A całość
- już 5.09.2006.


Tak na początku podano :) Pozatym CDA ukazuje się w pierwsz wtorek każdego misiąca.


A ja byłem przekonany, że jednak będzie opóźnienie i dadzą 6 - jak jest we wstępniaku, ale hurrraaaa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2006 o 14:04, Noxbi napisał:

To w końcu CDA będzie jutro czy w środę... Jeśli szóstego to pierwszy raz kupię w czasie premiery...
:D


Jutro - 5.09.2006 r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, dobrze że wpadłem na forum, myślałem że wyjdzię w przyszły wtorek. A tak wykupię jedyną edycję DVD w kiosku(oj, niektórzy będą potem wyć do księżyca:D).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SUUUUUUUUUUPER!!!! Nowe,świerze CDA !! Za !! Dwa !! Dni !! No poprostu szczyt marzeń :D A za 2 dni pójde do sklepu...........kupie CDA................i...............Będe nieobecny...........BO BĘDE CZYTAĆ!!!...........Piękne,świerzudkie CDA.................już za 2 dni w moich rękach..............:D
PS.Pozdro i polecam CDA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jutro 8 nudnych godzin w szkole a później ide do sklepu ( "blaszaka" :D ) i do domciu :) . Gdy będe w domu to usiadze na szafce do butów, rozpakuje CDA. Standardowo otworze box DVD sprawdzić czy płyty są całe xD. Później pójde do mojego pokoju. Połoze sie na łóżeczku i zacznę czytać. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2006 o 21:39, Moras1990 napisał:

Jutro 8 nudnych godzin w szkole a później ide do sklepu ( "blaszaka" :D ) i do domciu :) .
Gdy będe w domu to usiadze na szafce do butów, rozpakuje CDA. Standardowo otworze box DVD sprawdzić
czy płyty są całe xD. Później pójde do mojego pokoju. Połoze sie na łóżeczku i zacznę czytać.
:D



Box Dvd otwiera sie przy pani sprzedawczyni w kiosku/sklepie ty orle jeden :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować