Zaloguj się, aby obserwować  
Krejt

CDA 10/2006

301 postów w tym temacie

Dnia 04.09.2006 o 21:41, Filip92 napisał:

masz podobny sposób do podejścia z cDA tak samo robie :)

Ja ma wręcz identyczny plan czytania CDA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

łeee ten numer CDA kupuje tylko dla Frater''a, bo reszta słaba... dotego w napisali w tamtym numerze, że będzie zapowiedź Guild Wars Nightfall, patrze a tu tylko trailera dali -.-''''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2006 o 22:02, Blackgoat napisał:

A co powiecie, na zabawę kto wcześniej kupi CD-A?:D Z czasem odmierzonym co do sekundy:>.

Zastrzegam że ja nie biorę w tym udziału;D Ale wymożecie się pochwalić. A te rajdy na kioski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2006 o 22:02, Blackgoat napisał:

A co powiecie, na zabawę kto wcześniej kupi CD-A?:D Z czasem odmierzonym co do sekundy:>.


To chyba nie wypali, w zeszłym miesiącu wygrałem kupujac CDA koło 15. I to bynajmniej nie dlatego że nikt nie kupował wcześniej, po prostu wszyscy albo zapomnieli albo olali ten konkurs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2006 o 22:15, mike91 napisał:

Według mnie ta zabawa w rajd na kiosk po CDA pasuje tylko w wakacje bo o wiele wiecej osób
ma okazje rano kupic cda a teraz...

Właśnie na pomysł tego wpadłem w zeszłe wakację:). Ale nie moja wina że neta założyli mi po wakacyjnym CD-A:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2006 o 22:02, Blackgoat napisał:

A co powiecie, na zabawę kto wcześniej kupi CD-A?:D Z czasem odmierzonym co do sekundy:>.


Ja byłem sędzią CDA miałem o 6 rano, jutro zamierzam mieć o 7 nie chcę mi się wstawać o 6 (:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja do szkoły idę dopiero na 11:50, ale specjalnie dla CDA wstanę o 7:00 rano i pobiegnę do kiosku :). A potem zamiast się uczyć na test z anglika, pogram we Fratera i F.E.A.R.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, jak fajnie mieć prenumeratę...
Nie muszę się martwić o to czy CDA będzie, czy może wszyscy je wykupią ;]
Co prawda będe je miał dopiero w środę, ale jestem cierpliwy (i do tego 5 gier z nxk w prezencie :D).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam moje CDA! Troche późno, bo niestety zaspałem :/. Trzeba powiedzieć, że numer całkiem fajny, szkoda tylko, że w reportażu z GC nie ma nic o Gothicu 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą grałem we Fratera. Bardzo słaba gra. Kanciasta i brzydka grafika, brak głosów postaci, słaba animacja i nuda. Nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zniknęły 4 gramy a pojawił się CD Projekt insider - stracił na humorze, lecz przynajmniej podaje konkretne informacje. Numer dobry choć jak pisałem gry ani na coverze nie zachwycają ani recenzje (z małymi wyjątkami).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować