Zaloguj się, aby obserwować  
Krejt

CDA 10/2006

301 postów w tym temacie

No i jak zwykle najnowszy numerek będzie na bardzo przyzwoitym poziomie :) Pełniaki będą zróżnicowane, więc dla każdego coś się znajdzie... No i oczywiście jeszcze extra lekturka z tematem numeru o Company of Heroes na czele - ciekawe jak wypadło w oczach CDA ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko świetnie. Gry, zawartość cda i ogólnie wszystko.
Tylko czy premiera 5 września we wtorek (tak jak na stronach www) czy 6 września jak w CDA 09/06?
Odp;;;;;;;;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehhh ja kupie dla samego Combata :D Szkoda, że sie szkoła zaczyna bo by pograł troche wiecej...a tak to lipa :( Czeba sie uczyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ach szkoła:(. póki co staram się oddalić tą smutną konieczieczność zbieraniem grzybów. Ale najnowszy CDA skutecznie przeszkodzi w szkolnych przygotowaniach, a już na pewno w odrabianiu pracy domowej. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do działu: "gry wiecznie żywe". Jak to możliwe, że w ty dziale nie było jeszcze Transport tycoon Deluxe. Polska scena tej gry może i zmalała, ale na zachodzie to nadal bardzo popularny staruszzek. Sam w między forum a innymi tytułami gram w to:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja szukam nowej pracy jak nie znajdę to nie będę miał kasy na ten nr cd-action... wwwrrrrrrrrr to nie może być prawda od 2002 roku nie opuściłem żadnego numeru... Jak najszybciej muszę prace znaleźć!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2006 o 11:10, Indrid Cold napisał:

jakie sa pelne wersje ?


Frater PL, Trainz 2004 PL, Gulilty Gear X2 Reloaded i F.E.A.R. Combat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2006 o 20:54, Krejt napisał:

CDA zawsze wychodzi we wtorki, więc obstawiam 5.09.


Zauważ, że wychodzi trzynasty numer i kilka końcowych numerów (właśnie licząc od tego wychodzącącego we wrześniu) zmienia nieco datę swojej premiery w kioskach - tak przynajmniej mi się wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie mogę się doczekać wtorku. To już pojutrze ;)! Eh, już nie mogę się doczekać rozwalania Tongiem Wongiem zombiaków i innych potwórów :). Szkoda, że szkoła się zaczyna, ale przynajmniej dzięki CDA nie będzie taka nudna ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować