Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Finał Mistrzostw Polski Pro Evolution Soccer już 9 września!

10 postów w tym temacie

Dnia 31.08.2006 o 15:14, turtlesomaniak1 napisał:

wam tez nie otwierala sie strona z rana ?


Od wczorajszego popołudnia nie mogłem uruchomić "gram.pl". Może była jakaś konserwacja serwera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm a czy mozna liczyc na to iz organizatorzy odpisza na maila z potwierdzeniem...? Drugi juz raz wyslalem potwierdzenie udzialu, ale nie dostalem zadnej odpowiedzi zwrotnej iz przyjeli do wiadomosci i wpisali na liste uczestnikow... Wolalbym wiedziec czy dostali czy nie, gdyz chce uniknac potem sytuacji iz: "ale Pan nie potwierdzil udzialu"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2006 o 18:50, vince4all napisał:

Hmm a czy mozna liczyc na to iz organizatorzy odpisza na maila z potwierdzeniem...? Drugi juz
raz wyslalem potwierdzenie udzialu, ale nie dostalem zadnej odpowiedzi zwrotnej iz przyjeli
do wiadomosci i wpisali na liste uczestnikow... Wolalbym wiedziec czy dostali czy nie, gdyz
chce uniknac potem sytuacji iz: "ale Pan nie potwierdzil udzialu"...


Witaj, dzięki za informację. Wczoraj mieliśmy, jak pewnie wszyscy zauważyliście problemy techniczne. Dziś zacznie się wysyłka wiadomości zwrotnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej Admin prosze zebyscie troche sie pospieszyli z tymi zwrotnymi wiadomosciami.
Ja juz wyłsłałem chyba z 10 emial''i z potwierdzeniem mojego udziałuw finale i nic zadnej odpowiedzi.
Rozumiem ze to moze potrwac ale wysłac 120 email''i to nie jest taki wielki problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować