Zaloguj się, aby obserwować  
Mistic

Heroes V: Hammers of Fate (Kuźnia Przeznaczenia) - temat ogólny [m]

396 postów w tym temacie

Czy dziś tylko ja nie dostałem maila z gram.pl ? Czy może ktoś jeszcze ? Jestem zaniepokojony zaistniałą sytuacją. Pozdro dla wszystkich ;) Heros is the best ! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2006 o 17:35, bialux napisał:

Czy dziś tylko ja nie dostałem maila z gram.pl ? Czy może ktoś jeszcze ? Jestem zaniepokojony
zaistniałą sytuacją. Pozdro dla wszystkich ;) Heros is the best ! ;)

Nie ty jeden ja też czekam pisze że 1 będzie premiera więc już powinniśmy otrzymać maile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tak czy siak będe kupował w MM :-)Jakoś nie jestem przekonany do sklepu gram.pl.W temacie o carbonie pare osób miało problemy z dostaniem carbona i jeszcze w paru innych tematach ludzie sie skrżyli,a zreszta powinno być taniej w MM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zaczyna wskazywać na to, że wysyłki w tym tygodniu nie będzie. Chyba, że to maile zostaną wysłane z opóźnieniem, a paczki pójdą w "normalnym" terminie. Choć ciągle należy pamiętać, że nikt nigdy nie powiedział, że wysyłka będzie 1 grudnia. W sklepie jest wyraźnie napisane "grudzień 2006", ani słowa o pierwszym. Więc nie zdziwiłbym się, gdyby wysyłali w poniedziałek 4.XII. Ale poczekajmy spokojnie, jakby na to nie patrzeć, jeszcze kupa czasu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2006 o 17:36, Warrior Within napisał:

> Czy dziś tylko ja nie dostałem maila z gram.pl ? Czy może ktoś jeszcze ? Jestem zaniepokojony

> zaistniałą sytuacją. Pozdro dla wszystkich ;) Heros is the best ! ;)
Nie ty jeden ja też czekam pisze że 1 będzie premiera więc już powinniśmy otrzymać maile



Gram.pl już napewno wysłało ale to wina waszej poczty(przynajmniej tak mi się zdaje). Zawsze dostaje się i-maile z opużnieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2006 o 18:25, Rafal G napisał:

/ciach/

Otrzymanie e-maila z potwierdzeniem zamówienia jeszcze o niczym nie świadczy...
Potwierdziłem zamówienie DM na 4 dni przed premierą, a następnego dnia została ona przesuniętan na 6 XII.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2006 o 18:46, Byl napisał:

> > Czy dziś tylko ja nie dostałem maila z gram.pl ? Czy może ktoś jeszcze ? Jestem zaniepokojony

>
> > zaistniałą sytuacją. Pozdro dla wszystkich ;) Heros is the best ! ;)
> Nie ty jeden ja też czekam pisze że 1 będzie premiera więc już powinniśmy otrzymać maile



Gram.pl już napewno wysłało ale to wina waszej poczty(przynajmniej tak mi się zdaje). Zawsze
dostaje się i-maile z opużnieniem.


I tu się przyjacielu z Tobą nie zgodzę. Zdarza się, że e-maile dochodzą z opóźnieniem ale nie jest to żadną regułą - wręcz przeciwnie. Jeżeli już "gdybamy" to osobiście uważam, że gram.pl nie wysłał dzisiaj żadnych maili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2006 o 18:46, Byl napisał:

/ciach/

Równocześnie z wysłaniem e-maila ekipa w sklepie ustawia opcję potwierdzenia zamówienia bezpośrednio w sklepie. Gdyby wysłali e-maile, pojawiłaby się ta możliwość, a nie ma jej jak na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2006 o 19:01, In The End napisał:

Cięgle głośno o tym dodatku a ja nie wiem kiedy będzie w sklepach i ile kosztuje?! Ktoś mnie
oświeci?



Zgodnie z obietnicą cd projektu premiera powinna odbyć się pierwszego grudnia. Cena to ok. 59.90 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2006 o 18:53, windows00 napisał:

Otrzymanie e-maila z potwierdzeniem zamówienia jeszcze o niczym nie świadczy...
Potwierdziłem zamówienie DM na 4 dni przed premierą, a następnego dnia została ona przesuniętan
na 6 XII.


Mam tego pełną świadomość:) Jednak fakt, że dzisiaj zostały właśnie cztery dni do premiery, a maile nie przyszły (a dzisiaj już, nie ma się co oszukiwać nie przyjdą) może wywołać pewne podejrzenia. Nie mówię, że oznacza to przesunięcie premiery, bo coś takiego raczej się nie stanie, ale skoro płyta już jakiś czas temu poszła do tłoczni, wysyłka pre-orderów może się opóźnić. Ja tam nie narzekam, parę dni w tą czy tamtą stronę nie robią różnicy, jednak martwi fakt, że znowu powstaje zamieszanie z Heroes''ami... Ale jako że oczekiwanie wzmaga apetyt - ja mogę poczekać:D To CDP powinno zależeć, żebym zapłacił i potwierdził zamówienie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2006 o 19:09, Rafal G napisał:

/ciach/

Znajdź w tej sytaucji pozytywne strony. Jeśli przesyłka rzeczywiście się opuści (odpukać... zaraz gdzie ja mam jakieś niemalowane drewno :P), to być może CDP dorzuci jakiś prezencik od Mikołaja (mikołajki będą ^^).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2006 o 19:17, skubsa napisał:

Yyy mam małe pytanko....to jest temat ogólny?Bo nazwa na to nie wskazuje :)

Można to traktować jako temat ogólny. Można to też uznać za wątek nieaktualny (premiera HoF już nastąpiła) i wypowiadać się w wątku ogólnym o grze Heroes of Might & Magic V ( http://70.84.0.10/forum_post.asp?tid=2431&u=26060).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moj post

W dodatku do herosów zakradł sie wnerwiający bład, który kradni kupe z przyjemności grania.
Otóż jeśli wybierze sie zamek krasnali na mapie solowej lub hot seat, to primo nie da sie wybrać bohatera a secundo co gorsza, w mapach nie będących częścią dodatku w ogóle nie pojawiają sie krasiowi bohaterowie. To znaczy że masz zamek krasnoludów, ale startujesz bez bohatera ( MIMO ZE KAZDY INNY ZAMEK MA GO NA STARCIE) a co gorsza nie kupisz go bo nie pojawiają sie w tawernie. przez co nei wykorzystasz w pełni potencjału swej armii.

Czy bedzie do tego jakiś patch ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować