Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ubisoft zapowiada dodatek do Heroes of Might and Magic V

175 postów w tym temacie

Sorry za spam, ale muszę się o coś zapytać- czemu archanioły wyglądają jak poplamione krwią? Zresztą wszystkie jednostki Haven tak wyglądają, ma to coś z fabułą z piątki, bo jej jeszcze nie przeszedłem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


ktosik
Przodownik
31.08.2006, 17:07

Mam płacić dodatkowo za coś, co powinno być w podstawce? Przecież V jest najbiedniejszym wydaniem HoM&M: mało nacji, mało stworów niezależnych, mało map, wciąż nie ma generatora a gra ma nadal problemy z prawidłowym działaniem. Tymczasem wydawca bubla wcale się tym nie przejmuje i chce znów sięgnąć do mojej kieszeni. A po ilu miesiącach i patchach ten niby dodatek będzie grywalny? Ubisofcie i Nivalu a gońcie się!
Nero0007
Robotnik
31.08.2006, 17:14

Mało nacji? Widziałeś Heroes I?
Mało map? Dla multi tak, ale kampania raczej długa niż krótka.
CO do stworów niezależnych to masz rację, tak samo jak do braku edytora, ale nie przesadzajmy. Wolę staranne ach "ubogie" HOMM V od "bogatego" ale słabego HOMM IV. Sczególnie jeżeli chodzi o dodatki do IV. Po prostu nowe kampanie...
A tak swoją drogą. Brawo za tempo. Dodatek po 9 miesiącach? SUPER!

nero zapomniales chyba o Herosie III , po takim czyms nalezy sie spodziewac ze gra bedzie jeszcze lepsza , bedzie w niej więcej a tu na odwrót

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem 5 jest bardzo dobra! wiadomo ze trojka jest fenomenem a w piatce wiele schematow zostało własnie z tej czesci powielonych. ale z drugiej strony po co zmieniac cos co jest dobre!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>nero zapomniales chyba o Herosie III , po takim czyms nalezy sie spodziewac ze gra bedzie jeszcze lepsza , bedzie w niej więcej a tu na odwrót
Może i pominąłem ale odpowiadałem na news w którym padło stwierdzenie MAŁO nacji. Było raczej przeciętnie (tyle co w II i IV, więcej niż w I i mniej niż w III), ale masz rację. Tyle że jeśli porównywać III i V to paza grafiką zawsze wygra III (a i to nie zawsze). Po prostu starałem się wskazać dobre strony całkiem niezłej V.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

popieram! mi rowniez sie wydaje ze piatka jest niezła! zrobili po prsotu to co mogli! wiadomo ze czego by nie zrobili to zawsze pojawi sie odwołanie do"boskiej" trójki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

alja niemoge zniesc paru faktów (fan III) np. co oni zrobili z minotaurami i gryfami w V ?? teraz to słabe jednostki a w III wymiatały , albo zlikwidowano pare stworów to mnie dobiło czyli rzecz ujmując odradzam V PRAWDZIWYM fanom III

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2006 o 22:44, Nikt634 napisał:

alja niemoge zniesc paru faktów (fan III) np. co oni zrobili z minotaurami i gryfami w V ??
teraz to słabe jednostki a w III wymiatały

Przecież gryfy to jedna z lepszych jednostek Przystanii. Mi bardziej podobają się gryfy z 5 niż z 3. A wszystko to za sprawą tego, że HoMM 5 jest w 3D, a HoMM 3 w 2D ----> niestety
Ale każdy może mieć swoje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mi tez sie wydaje ze Gryfy sa jedna z lepszych jednostek przystani. Z kolei uwazam ze duza róznica jest pomiedzy wampirem z 5 a wampirem z 4 gdzie po prostu wymiatał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obegranie wszystkich map i przejście całej kampanii zajęło raptem dwa tygodnie, to mało jak na grę za 34.99 £. Instrukcję do gry w pdf musieli zrobić pasjonaci, bo wydawca i producent miał ważniejsze sprawy na głowie. Po pięciu miesiącach od premiery ma się ukazać płatny dodatek mimo, że nadal nie ma generatora, nie są poprawione błędy znane z okresu testów. Czy ty chodzi o przywrócenie serii dobrej marki i zadowolenie klientów, czy o szybką sprzedaż badziewia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2006 o 10:27, ktosik napisał:

Obegranie wszystkich map i przejście całej kampanii zajęło raptem dwa tygodnie, to mało jak
na grę za 34.99 £. Instrukcję do gry w pdf musieli zrobić pasjonaci, bo wydawca i producent
miał ważniejsze sprawy na głowie. Po pięciu miesiącach od premiery ma się ukazać płatny dodatek
mimo, że nadal nie ma generatora, nie są poprawione błędy znane z okresu testów. Czy ty chodzi
o przywrócenie serii dobrej marki i zadowolenie klientów, czy o szybką sprzedaż badziewia?

Moim zdaniem przesadzasz. 5 jest jest naprawde dobra gra a Ty przyczepiasz sie do jakis pomniejszych błędów nie uwazasz ze to przesada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to gites, ale...
Niby jak ja mam pogodzić NWN2 i dodatek??!!
Mądrale wydają gry a abonamentu na więcej czasu to nie chcą sprzedawać!!!
Nie bawie się tak. Zabieram swoje foremki i ide do domu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jejq ludzie są naprawde bardziej zrzędliwi niż myślałem. Choćby wam kij bambusowy w du** wsadzać to wam sie nie dogodzi. Na piątkę i tak długo czekalismy bo 3DO upadło i potrzeba było czasu na znalezienie nowych twórców (tymbardziej że duzo czasu stracili bo 3DO zaczeli prace. Nival chciał zrobić dobrze i wydać grę jak najszybciej, a to że ma troche błędów można przeżyć. Generator niedługo wyjdzie, edytor też a tu po 5 miesiącach ma wyjść dodatek z całkiem nową rasą. Nival i Ubi chcą wam zrekompensować ten czas który straciliście na czekanie na podstawke a wam tu nie pasuje. Jakby wogóle dodatku nie wydali to byście narzekali że Nival zrobił bubel i umywa ręce. Moim zdaniem V jest super (może ma mało map ale to się z czasem zmieni bo niektórzy nawet jeszcze kampanii nie przeszli :]) III była światna ale powoli V zajmuje jej miejsce i nic tego nie zmieni
pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale wy ludzie macie problemy. Całkowicie zgadzam się z Xardasem. Wyluzujcie! PS: domyślałem się że nową rasą będą krasnoludy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować