Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Firmy CD Projekt i Atari Europe podpisały umowę dotyczącą wydania gry "Wiedźmin"

117 postów w tym temacie

Domek

CD Projekt Sp. z.o.o i Atari Europe z dumą informują, że w dniu dzisiejszym podpisały umowę dotyczącą dystrybucji gry "Wiedźmin". Firma Atari zajmie się promocją i dystrybucją Wiedźmina w Europie i Azji na wiosnę 2007 roku.

Przeczytaj cały tekst "Firmy CD Projekt i Atari Europe podpisały umowę dotyczącą wydania gry "Wiedźmin"" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm czegoś nie rozumiem... oni już podpisali umowe (albo dopiero) a gra jest gotowa w 50% ,czyli skoro robili ją tyle czasu i dopiero 50% to jeszcze DŁUUUGO sobie poczekamy ,może mi ktoś to wyjaśnić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mila wiadomosc.

Ale z drugiej strony obawiam sie troche, bo ostatnio Atari nie ma jakos najlepszej passy... :-(

Chyba ze Wiedzmin ma ja odwrocic :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Atari? Cóż, mogło być gorzej, np JoWood (zachód, oprócz niemców ujrzałby grę dwa lata po polskiej premierze ;)).

Oby zachód&Azja miał lepsze wspomnienia z atari niż polscy gracze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sie dowiedzialem, ze w nowym numerze CDA bedzie intro Baginskiego do Wiedzmina! I nigdzie indziej tego dema nie bedzie! No wiecie co... :///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie:
Czy to jest umowa z Atari na tylko ten tytuł czy może jakaś większa współpraca!? Bo najpierw WY(CD-P) informujecie że wydajecie NN2, a teraz Atari wydaje waszego Wiedźmina! Coś mi tu śmierdzi większą współpracą i oby tak było :-D !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CO drgneło? czytajcie ze zrozumieniem "wiosna 2007" to niestety nie jesień 2006! Jak na teraz gra mogłaby jeszcze odnieść sukces ogólno światowy a za 3 kwartały to najwyżej ogólno polski i to w gronie wiernych fanów! Troche to wszystko za długo trwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry, to w koncu DYSTRYBUTOR, czy WYDAWCA? Jesli to pierwsze, to chyba niezle. Jesli to drugie, to... zaczynam sie niepokoic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super. To znaczy ze nei tylko Wiedźmin bedzie popularny w polsce ale i takze w europie. A moze sie okaze ze Wiedźmin przebije gothic 3 i mi sie wydaje ze wiedźmin bedzie konjkurencyjny dla gothic 3. I Jowod moze pomyśleć ze Wiedźmin to bedzie dobra konkurencja dla Gohic 3:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2006 o 16:09, Bobo napisał:

Ja sie dowiedzialem, ze w nowym numerze CDA bedzie intro Baginskiego do Wiedzmina! I nigdzie
indziej tego dema nie bedzie! No wiecie co... :///


i dobrze CDA jako renomowane pismo ,powinno otrzymywać takie rzeczy "exclusive" no bo co tu dużo gadać jest po prostu the best...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować