Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Firmy CD Projekt i Atari Europe podpisały umowę dotyczącą wydania gry "Wiedźmin"

117 postów w tym temacie

Nom. Fajnie. Wg. mnie Wiedźmin będzie lepszy od Gothica 3. Mi się Gothic nie podoba, a Witcher zapowiada się ciekawie. Jedyna konkuręcją może być tylko Neverwinter Nights 2 oraz Dark Messiah Of Might and Magic. Życzę powodzenia i szybkiej premiery :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>Wiesz, jak dla kogo. Jak dla mnie to sa za drodzy, a "wygrali" na polskim rynku bo jako jedyni wrzucali coraz wiecej plyt - a, ze dzieci leca na duza ilosc plyt - no to zostali jako jedyni.

Nie chcę tu zaczynać dyskusji na temat wyższości tego czy innego pisma, ale CDA trzyma się na rynku nie tylko przez płyty, ale przede wszystkim przez zawartość - bardzo dobre recki i zapowiedzi, aktualność (targi itd...) oraz inne działy. Ja na przykład kupuję CDA co miesiąc, a gierkę z ich covera odpalam średnio raz na pół roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.08.2006 o 17:01, Sir Joker napisał:


Na tym samym silniku owszem, ale zeby podobnie to bym nie powiedzial :)


No tak... ale jak ktoś będzie planował kupić jakieś RPG to prędzej zdecyduje sie na NWN niż Wiedźmin...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2006 o 18:29, Lukass20 napisał:

>>Wiesz, jak dla kogo. Jak dla mnie to sa za drodzy, a "wygrali" na polskim rynku bo
jako jedyni wrzucali coraz wiecej plyt - a, ze dzieci leca na duza ilosc plyt - no to zostali
jako jedyni.

Nie chcę tu zaczynać dyskusji na temat wyższości tego czy innego pisma, ale CDA trzyma się
na rynku nie tylko przez płyty, ale przede wszystkim przez zawartość - bardzo dobre recki i
zapowiedzi, aktualność (targi itd...) oraz inne działy. Ja na przykład kupuję CDA co miesiąc,
a gierkę z ich covera odpalam średnio raz na pół roku.


Malo tekstu, duzo obrazkow.
Mnie tam sie nie podoba to "luzackie" podejscie, ktore rowniez oznacza chamstwo, szczegolnie na ostatnich stronach...
Dobra, whatever.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To intro które będzie w CDA ukaże się tez na stronach tylko kilka dni później.
Myślę że umowa z Atari wyjdzie tylko im na dobre. Jak chcecie wiedzieć więcej zapraszam na oficjalna stronę i forum.
Forumowicze zawsze dostaja jakieś ekstra wiadomości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha a CDP będzie wydawca gry w Europie wschodniej czyli Polsce, Czechach, Słowacji itd. A Atari na zachodzie Europy i w Azji. Coś mi sie wydaje że w Azji może im się wiedźmin spodobać. Jak podobno spodobał im się serial o Wiedźminie(żałosne) to jak by im sie nie mogła podobać świetna/klimatyczna gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2006 o 19:01, Piotrbov napisał:

A w tych krajach gdzie jest CDProjekt to oczywiście oni będą tam sprzedawali tą gre czy również
Atari?

CDP

Dnia 31.08.2006 o 19:01, Piotrbov napisał:

to jest odpowiedź na posta dodanego przez kulken
ps. Tylko żeby premiera się nie przeciagała :D

Już prędzej Atari będzie chciało przyśpieszyć ale mam nadzieje że CDPRS nie da się i jednak wydadza w pełni skończona gre

Dnia 31.08.2006 o 19:01, Piotrbov napisał:

to jest odpowiedź na posta dodanego przez Dark Demon
Tylko oby nie "zagłuszyła" jej dwójka Neverwinter Nigths... w końcu są podobne

NWN2 wychodzi jesienia 2006, a Wiedźmin wiosna 2007, różnica praktycznie pół roku także wystarczajaca aby zakupić oba tytuły oraz znudzić się już NWN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2006 o 17:27, Bobo napisał:

> > Ja sie dowiedzialem, ze w nowym numerze CDA bedzie intro Baginskiego do Wiedzmina!
I nigdzie
> > > > indziej tego dema nie bedzie! No wiecie co... :///
> > > i dobrze CDA jako renomowane pismo ,powinno otrzymywać takie rzeczy "exclusive" no bo
co tu
> dużo gadać jest po prostu the best...

Wiesz, jak dla kogo. Jak dla mnie to sa za drodzy, a "wygrali" na polskim rynku bo jako jedyni
wrzucali coraz wiecej plyt - a, ze dzieci leca na duza ilosc plyt - no to zostali jako jedyni.
Takze wolalbym, zeby filmik byl od razu w necie, a takto trzeba poczekac miesiac... choc pewnie
ktos go wrzuci do sieci wczesniej :)



"za drodzy" to oni byli może dawno temu jak kosztowali 20 zł ,teraz proporcjonalnie patrząc to są najtańsi... i do tego ta jakość , i fakt dają dużo płyt ,tylko w takim układzie powiedz mi dlaczego reszta nie dawała coraz większej ilości płyt skoro to prosta recepta na sukces?? ,dlaczego nie dodawali stron skoro to takie proste?? PONIEWAŻ BYLI/SĄ/BĘDĄ zawsze gorsi w: jakości tekstów ,"exclusivów" itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje. Ciekawe ile bedzie kopsztował oby nie zaduzo :-p.

A co do kłutni to moim zdaniem Wiedźmin moze dołonczyc do grona elitarnych cRPG nie ze pokona gothica czy NWN tylko bedzie tworzył osobna "historie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Atari.. no, no.. To cos znaczy :D Szczescie, ze w Polsce wydawca bedzie nasz ukochany CD Projekt, bo gry Atari sa znane z wyskiej ceny i przecietnej jakosci - wierze, ze na te rzeczy nie bedzie mozna narzekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować