Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Firmy CD Projekt i Atari Europe podpisały umowę dotyczącą wydania gry "Wiedźmin"

117 postów w tym temacie

Dnia 31.08.2006 o 19:55, Ponet napisał:

PONIEWAŻ BYLI/SĄ/BĘDĄ zawsze gorsi w:
jakości tekstów ,"exclusivów" itd.


Skoro mowisz, ze zawsze beda gorsi to dyskusji zadnej nie bedziemy prowadzic, bo nie ma to absolutnie zadnego sensu, bo ty z gory wiesz co bedzie w przyszlosci i co by sie nie stalo ty nigdy nie zmienisz zdania. Widac, ze czytasz cda, bo tam na koncowych stronach taki gosciu ma dokladnie takie samo zachowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2006 o 21:18, Bobo napisał:

> PONIEWAŻ BYLI/SĄ/BĘDĄ zawsze gorsi w:
> jakości tekstów ,"exclusivów" itd.

Skoro mowisz, ze zawsze beda gorsi to dyskusji zadnej nie bedziemy prowadzic, bo nie ma to
absolutnie zadnego sensu, bo ty z gory wiesz co bedzie w przyszlosci i co by sie nie stalo
ty nigdy nie zmienisz zdania. Widac, ze czytasz cda, bo tam na koncowych stronach taki gosciu
ma dokladnie takie samo zachowanie.


eee nie czaje ,ale fakt nie ma co kryć (zresztą i tak widać :]) że jestem Fan-Boyem CDA. Ale to nie znaczy że nie możesz ze mną polemizować bo nie wiem czy wiesz ale tylko krowa nie zmienia poglądów... a co do mojego zachowania... czy ja powiedziałem coś nieodpowiedniego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CDProjekt już z tą firmą miało problemy. A ATARI ostatnio też jest jakieś dziwne. Jak mówią Amerykanie, używanego samochodu bym od nich nie kupił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja bym byl zdania, ze lepiej nie obrazac innych uzytkowikow. Zwlaszcza gdy ''Licho nie spi'', a i moderator czasami tu zaglada ;-).

Na razie malutkie ostrzezenie. Traktuj innych jak sam bys chcial byc traktowany


ok , zauważyłem ostrzeżenie , bede sie pilnował choc moderatorzy mogli by częsciej zaglądali bo ludzie piszą a moderatorzy za przeproszeniem ale ,, śpią"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2006 o 21:44, Nikt634 napisał:

A ja bym byl zdania, ze lepiej nie obrazac innych uzytkowikow. Zwlaszcza gdy ''Licho nie spi'',
a i moderator czasami tu zaglada ;-).

Na razie malutkie ostrzezenie. Traktuj innych jak sam bys chcial byc traktowany


ok , zauważyłem ostrzeżenie , bede sie pilnował choc moderatorzy mogli by częsciej zaglądali
bo ludzie piszą a moderatorzy za przeproszeniem ale ,, śpią"


o mnie pisałeś?? jak tak to wskaż mi gdzie obraziłem jakiegoś użytkownika?? bo ja nic takiego nie widze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2006 o 22:45, Nikt634 napisał:

cena 89,99 zł czyli drogo , bugi raczej bedą ale każda gra ma bugi (no może prawie każda)


Taka cena to ostatnimi czasy niejako standard na polskim rynku, nie wiem więc dlaczego uważasz, że to drogo. Co do bugów, to jak w ogóle możesz o tym mówić, kiedy do premiery gry zostało jeszcze tyle czasu? Zresztą, jak sam zauważyłeś, każda gra ma jakieś, mniej lub bardziej uciązliwe, bugi...

A co do ATARI i systrybucji Wiedźmina na Europę - szczerze mówiąc, niezbyt mnie to obchodzi. Jak dla mnie CDP mógłby wydać tą grę tylko w Polsce... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy Atarii, to dobry wybor.. wg mnie cdprojekt mogl podpisac umowe z jakas inna firma, oni bodajze maja problemy finansowe.. i zreszta nie podoba mi sie ich strategia na rynku.. zreszta zobaczymy na przykladzie wiedzmina co z tego wyjdze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2006 o 18:58, Dark Demon napisał:

No tak... ale jak ktoś będzie planował kupić jakieś RPG to prędzej zdecyduje sie na NWN niż
Wiedźmin...


Skad ta pewnosc? Mie po zagraniu w jedynke dwojka calkowicie przestala interesowac. Nie twierdze, ze Wiedzmin na pewno bedzie lepszy od NWN ale kto wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2006 o 17:27, Bobo napisał:

> > Ja sie dowiedzialem, ze w nowym numerze CDA bedzie intro Baginskiego do Wiedzmina!
I nigdzie
>
> > indziej tego dema nie bedzie! No wiecie co... :///
>
> i dobrze CDA jako renomowane pismo ,powinno otrzymywać takie rzeczy "exclusive" no bo
co tu
> dużo gadać jest po prostu the best...

Wiesz, jak dla kogo. Jak dla mnie to sa za drodzy, a "wygrali" na polskim rynku bo jako jedyni
wrzucali coraz wiecej plyt - a, ze dzieci leca na duza ilosc plyt - no to zostali jako jedyni.
Takze wolalbym, zeby filmik byl od razu w necie, a takto trzeba poczekac miesiac... choc pewnie
ktos go wrzuci do sieci wczesniej :)

A ja lubie CDA i PLAY''A bo dawają fajne gry CZASAMI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2006 o 18:58, Dark Demon napisał:

No tak... ale jak ktoś będzie planował kupić jakieś RPG to prędzej zdecyduje sie na NWN niż
Wiedźmin...

Z tym, że Witcher będzie parę miesięcy do pół roku później, dla wielu osób taki okres czasu wystarczy, aby kupić kolejną nowość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2006 o 10:11, Apekiller101 napisał:

A tej gry nie będzie w Ameryce?

Będzie, jeśli znajdą wydawcę, a że gra się cieszy zainteresowaniem, to na pewno znajdą (skoro Nina: Kroniki Agenta zostało wydane poza granicami Polski, to Witcher powinien dostać się co najmniej na Marsa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować