Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Firmy CD Projekt i Atari Europe podpisały umowę dotyczącą wydania gry "Wiedźmin"

117 postów w tym temacie

Nie jecze na wydawane przez Atari gierki, tylko na podejscie do tworcow. Np nakazali Bioware zamknac sklep z Premiere Modules, przyspieszyli premire ToEE mimo, iz gra byla nieprzetestowana... Mam wielka nadzieje, ze Atari bedzie tylko dystrybutorem i nie bedzie moglo np. powiedziec CDP "Panowie, nasza firma nie ma kasy wiec potrzebujemy Wiedzmina na polkach TERAZ; nie obchodzi nas, w jakim stanie jest gra, moze pozniej pozwolimy wam zrobic patcha."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dziwnie się to czyta.Że teraz jakaś firma zajmuję się dystrybucją gry CDP a nie na odwrót.Oj już się nie mogę doczeka gierki ale co mnie boli że tak długo trzeba czekac.
CDP THE BEST!!:}:}:}:}:}:}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2006 o 16:20, Filip92 napisał:

A pozatym kto wyda Wiedźmina w polsce CD-p no i kto będzie wogóle wydawcą tej gry dla polski
Atari czy CD-P

Wydawcą gry w polsce jest CDP
było by śmiesznie gdyby gre stworzoną przez cdp wydawała np; cenega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Racja. Mam nadzieje ze ta gra bedzie jedna z lepszych gieer jakie wydala polska. A moze sie nawet okazac ze przebije Gothic 3 :p Albo bedzie dosc duzym konkurentem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale wy jestescie załośni , !! przebije gothica 3 ahahhaha wasza głupota niezna granic . wiedźmin nie przebije nawet gothica 1 , to bedzie zwykła przeciętna gra tylko zamiast kosztowac 20 zł ,to bedzie 100zł bo chcą zarobic . Pożal sie boże nad tą grą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja bym byl zdania, ze lepiej nie obrazac innych uzytkowikow. Zwlaszcza gdy ''Licho nie spi'', a i moderator czasami tu zaglada ;-).

Na razie malutkie ostrzezenie. Traktuj innych jak sam bys chcial byc traktowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2006 o 16:37, Dark Demon napisał:

Tylko oby nie "zagłuszyła" jej dwójka Neverwinter Nigths... w końcu są podobne


Na tym samym silniku owszem, ale zeby podobnie to bym nie powiedzial :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje na ręce CDP.
Ta umowa świadczy o uznaniu ze strony Atarii. O takiej możliwości już myślałem z chwilą ponownego podpisania współpracy przy NWN2. Wysiłek i pewne, drobne obniżenie lotów CDP na początku zaangażowania się w Wiedźmina opłaciły się.
CDP górą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2006 o 16:14, Ponet napisał:

> Ja sie dowiedzialem, ze w nowym numerze CDA bedzie intro Baginskiego do Wiedzmina! I nigdzie

> indziej tego dema nie bedzie! No wiecie co... :///

i dobrze CDA jako renomowane pismo ,powinno otrzymywać takie rzeczy "exclusive" no bo co tu
dużo gadać jest po prostu the best...


Wiesz, jak dla kogo. Jak dla mnie to sa za drodzy, a "wygrali" na polskim rynku bo jako jedyni wrzucali coraz wiecej plyt - a, ze dzieci leca na duza ilosc plyt - no to zostali jako jedyni.
Takze wolalbym, zeby filmik byl od razu w necie, a takto trzeba poczekac miesiac... choc pewnie ktos go wrzuci do sieci wczesniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować