Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Firmy CD Projekt i Atari Europe podpisały umowę dotyczącą wydania gry "Wiedźmin"

117 postów w tym temacie

Nikt634 żal mi Ciebie. Ja wiąże znacznie większe nadzieje z Wiedźmniem niż Gothiciem 3. A dlaczego?
a) Partiotyzm ;)
b) Noc Kruka to była porażka i powinna wyjść najwyżej jako bezpłatny mod (moze 19.99zl)
c) Wiedźmin jest osadzony w jednym z najlepszych klimatów fantazy
d) Gothic 3 jakoś nie zachwyca na targach.
Na plusa Gothicowi dam to, że to już będzie 3 część a te przeważnie są najlepsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oby się Atari tak nie zajęło Wiedźminem jak Nocą Kruka...no ale my na lokalizację czekać przecież nie będziemy ;)
- gorzej, jak premiery będą wyznaczone symultanicznie...
A nie można było np. z UbiSoftem się ugadać? Ta firma, to przynajmniej nie kuleje finansowo...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto będzie podkładał głosy w polskiej wersji Wiedźmina? Mam nadzieję, że nie zapomnicie o polskich graczach i dacie taką obsadę, że... że ho ho! :)
Co ja tam gadam... to jest pewne, przecież Wy jesteście CD Projekt! Źle po prostu być nie może.
W CDP podoba mi się, że firmę założyli młodzi (bardzo) ludzie, którzy naprawdę lubią to co robią, a nie są zwykłymi "managerami" na stanowiskach... raczej pasjonatami - mam rację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Troche mnie zasmuciła wiadość, że to Atari jest wydawcą tej jakże wspaniale zapowiadającej się produkcji... Chociaż mogło być gorzej (Gra mogła być EA)... Jednak po dość długim namyśle przyznaje, że Atari to dobry wydawa dla Wiedźmina (Przynajmniej za granicą nie będą uznawać Witchera za konkurencję dla Newerwinter Nights 2 ^_^)... Chociaż w duchu liczyłem, że to będzie Ubisoft...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2006 o 11:30, verbum napisał:

A nie można było np. z UbiSoftem się ugadać? Ta firma, to przynajmniej nie kuleje finansowo...:)


No wlasnie.. tez wydaje mi sie ze opcja UbiSoft-u moglaby byc lepsza, czy nawet CDV, czy czegos innego;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hahahaha wiedźmin fajną grą? czy poza, powiedzmy, chrome i painkiller Polacy zrobili jakąś dobrą grę? wątpię. w tym wypadku jestem pesymistą. zresztą, screeny z gry wyglądają, w porównaniu z "innymi" rpg... cienko i nieklimatycznie. taka jest moja opinia :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"czy poza, powiedzmy, chrome i painkiller Polacy zrobili jakąś dobrą grę?"


loooooooooooooooooooooool, a czy Chrome i Painkiller jest ''dobrą'' grą???? dlatego kazda Polska gra to niestety shit x_x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hahahaha wiedźmin fajną grą? czy poza, powiedzmy, chrome i painkiller Polacy zrobili jakąś dobrą grę? wątpię. w tym wypadku jestem pesymistą. zresztą, screeny z gry wyglądają, w porównaniu z "innymi" rpg... cienko i nieklimatycznie. taka jest moja opinia :p

A od kiedy to po screenach można wyczuć klimat w RPG??? To nie jest Lula 3D czy inne podobne ustrojstwo:) To że CDP Red tak długo robi grę, świadczy że powinna być dopracowana i wychuchana... Na szczęście CDP nie jest podobny do naszej kinematografii i nie wypuści crapa pod ładnym tytułem bo to byłby koniec CDP Red. Dlatego jestem pewien, że gra będzie światna.
Co do Atari to cieszę się że w Polsce firma ta nie będzie wydawcą. Wyjątkowo jej nie lubię, gry ma drogie i prawie zawsze po angielsku... brrrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lol ... ta gra zapowiada się na prawdziwy hit ... możę nie przełom ale naprawde BARDZO DOBRZE zrobioną gre. Zresztą kto wie, może CDPR odpicuje ją bardziej niż nam sie wydaje i stanie sie to przełomem. Powiem wam że aż zdziwiły mnie pesymistyczne komentarze :F Swoją drogą, nie bez powodu miała one bardzo duze zainteresowanie na E3 zeszło i tegorocznych. Pozatym jak dla mnie, właśnie z samych screenów i filmików (nawet nie z wersji alfa) przebijała chociażby Duengon Sidge II, a wezcie pod uwage ze tutaj bedzie klimat i fabuła ... i to chyba baaardzo eozbudowana ;] Ja mimo wszystko pozytywne nastawienie i uśmiech od ucha do ucha gdy widze coś nowego o Wiedzminie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2006 o 22:04, Malevyn napisał:

loooooooooooooooooooooool, a czy Chrome i Painkiller jest ''dobrą'' grą???? dlatego kazda Polska
gra to niestety shit x_x

A co to za podejscie? Painkiller to w swojej kategorii pozycja znakomita, ktora zrobila kariere na Zachodzie. Polskie gry sa coraz lepsze i nie mamy sie czego wstydzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Atari? Ostatnio Atari wydaje co raz gorsze gry. Mam nadzieję, że w tym wypadku będzie inaczej. Trzymam kciuki za Wiedźmina i CDP (szkoda, że UbiSoft nie zainteresowało się Wiedżminem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2006 o 11:21, pig.on.the.wing napisał:

to mi ochota do gry odeszla... a wam?


Mi także :|. Jestem OGROMNYM fanem sagi o Wiedźminie, a gra... Gra może zniszczyć wizerunek Geralta, mój wizerunek... Brak Yennefer, brak Ciri, Geralt wraca *do życia* i znów zajmuje się polowaniem na potwory, traci pamięć... Co to ma być? Saga zakończyła się wręcz epicko, a CD-Projekt Red wraca do początku... Zniszczą dzieło Sapkowskiego.

Chociaż, jak zagram to może zmienię zdanie. Bo kupię EK (jeżeli będzie) na 200% :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tez wydaje mi sie, ze to zly pomysl. Oczywiscie - swietny z marketingowego punktu widzenia. Tak jak w Stanach kazde dziecko chce grac Drizztem (albo co najmniej go spotkac), tak u nas pewnie Geraltem. Ale cos gdzies czytalem, ze AS zaakceptowal scenariusz. Zawsze mi sie wydawalo, ze to facet, ktory byle czego nie przepusci, wiec chyba powinnismy byc spokojni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymagania, będą zbliżone do tych z Neverwinter Nights 2. Minimum to jakieś:
Procek 2.0GHz
512 RAMu
Karta grafiki 128MB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować