Zaloguj się, aby obserwować  
radeon2

Bumelant co to jest??

12 postów w tym temacie

Dnia 04.11.2005 o 19:46, radeon2 napisał:

Czemu BUMELANT a nie np. cymbał itp. i co mogę zrobić żeby dostać niższy stopień(i odwrotnie>??)


po pierwsze nie zadawać głupich pytań i starać się zachowywać normalnie (w górę)
napisać coś niecenzuralnego (w dół)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2005 o 19:46, radeon2 napisał:

Czemu BUMELANT a nie np. cymbał itp. i co mogę zrobić żeby dostać niższy stopień(i odwrotnie>??)


Bumleant jest to tytuł uejmny (za nie przestrzeganie regulaminu) i ty go właśnie masz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2005 o 19:48, radeon2 napisał:

a co jest niżej od bumelanta??

Chyba Wywrotowiec a później Wróg Narodu.
Jeśli się mylę, poprawcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://sjp.pwn.pl/ :
bumelant m IV, DB. -a, Ms. ~ncie; lm M. ~nci, DB. -ów
pot. ?człowiek bumelujący, zaniedbujący się w pracy przez niestawienie się do niej lub marnowanie czasu przeznaczonego na pracę?

Witam w klubie ;)
A jeszcze miesiąc temu byłem Baronem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pościmy panowie, pościmy...

Mały OT: do adminów - czy nie dało by się coś zrobić z tym tworzeniem nowych topików? Może wprowadzić jakieś ograniczenia co do ilości utworzonych topików zależne od stopnia. Wprowadziłoby to zamieszanie, ale popatrzcie na ten topik. Leży takie coś na serwerze i robi lekko mówiąc "brud".

Chcecie zobaczyć forum bez żadnych ograniczeń co do topików? Jest to forum vortalu gry-online. Nie ma tam żadnej kontroli - totalna samowolka. Lubię ten serwis, ale to co mają na forum to żenada. Topiki dot. szukania piosenek, prac domowych i oddzielny topik dla każdego kawału/linka.

Admins plz do something with it! ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować