Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gram z klasyką - konkurs zakończony!

288 postów w tym temacie

Jak zobaczyłem newsa, to uciesazyłem się, że już wyniki, a tu okazuje, że trreba czekać do jutra. Ale chyba warto. Mam nadzieję, że będzie podana pełna lista uczestników, bo chciałbym wiedzieć na którym miejscu się znalazłem(chociaż może lepeij tego nie wiedzieć ;) ).

Za wczoraj zero punktów, nie pomyślałem w ogóle o takim sposobie odpowiedzenia na pytania. Zakończyłem konkurs z bardzo słabym wynikiem 9/30.
Czekam na drugą edycję, może wtedy będzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem pewny, że pierwszy dźwięk to Alone... :/ Ciężkie naprawde te pytania i chyba większość się na nich wyłożyło. Cóż raczej nie wygra. Trudno się mówi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nawet nie patrzałem na odpowiedzi, wolę poczekać do jutra i zobaczyć jaki mam wynik, może sie mile zaskocze... ale to bardzo bardzo bardzo mało prawdopodobne, we wszystkich pytaniach strzelałem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2006 o 22:14, Bagieta napisał:

Pewnie nic nie wygrałem :/

heh ja wogole nie brałem w tym udziłu - pierwszy zetsw pytan by dla mine trudny ze hej !! woec myslalem ze kolejne pytania beda jeszcze tudniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę bez sensu te ostatnie pytania, bo niech ktoś powie co w takim razie miały wspólnego z wiedzą o grach?
Trafiłem tylko cesarza, a byłem całkowicie przekonany że to drugie to Elder scroll4 bo obrazek miał 4 fałdy przypominające pergaminy(scrole)Ale cóż tym razem logika zawiodła,mam chociaż nadzieje na miejsce w pierwszej 30. Ekipie tworzącej pytania chciałem podziękować za świetny konkurs(mimo że wredny), nie bawiłem się tak dobrze od czasu koszyczków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wow wczoraj 1 punkt. ale biorac pod uwagę że strzelałem to i tak nie źle. W klasyfikacji końcowej mam coś ok 13 pts. Bawiłem się dobrze, gratuluje wygranych i do następnego konkursu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować