Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gram z klasyką - konkurs zakończony!

288 postów w tym temacie

Ech... Do prosby sie neistety nie zastosuje. Posłańca abiję naprawdę bolesną śmiejrcia...
A w poniedziłek - nowy rok szkolny.... Ech... trzeba było mniej czasu na kolektyw poświęcić Domek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widocznie faktycznie udzielajacych sie byly setki... z czego na forum udzielalo sie moze 30 osob... i pewnie wygraja ludzie, ktorych wcale na forum nie widywalismy :-)
Mam chyba 16 lub 17 pkt... ciekawe, czy pierwsza setka, czy druga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No masz... Przeciez to wszystko automatycznie sie nalicza, o co chodzi? Pyk pyk, miliardy operacji na sekunde, i w kilka sekund mamy wyniki posortowane, bierzemy 30 pierwszych osob (+ remisowe osoby, czyli bierzemy 100 osob... :P) i piszmy co kto i dlaczego... o co chodzi? Excel i te sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lol...nie ma wyników...nie ma wygranej (i wygrywających)...aa co mnie to obchodzi...i tak nic (chyba) nie wygram...kur**cze gdzie są te wyniki ? <wali głową w ścinę>growlwllll<aaaaaa!!!!>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieję - że przynajmnie statsy jakieś będą; najtrudniejsze pytanie (najmniej poprawnych odp.), najłatwiejsze itp. takie podsumowanie a nie tylko ranking punktowy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2006 o 21:05, Maker3 napisał:

Ja zdobyłem ogólnie 21

Czy jest ktoś na forum, kto ma więcej niż 21 pkt.
oprócz arthas40, bo wiem że on ma 22 pkt.


Ja mam 23 pkt. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh... Wychodzi na to, że będę czekał 3 dni, żeby się dowiedzieć, że nic nie wygrałem. Nie wiem ile mam punktów, ale raczej mało :( Gratuluję zwycięzcom wiedzy (szczęścia???) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm no to mamy problem. . . Jutro jadę do senatorium na 20 dni, cóż załóżmy coś wygrałem i jak dostanę odpowiedź na to? I jak odbiorę paczkę? (Załóżmy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2006 o 23:28, Adik989 napisał:

Hmm no to mamy problem. . . Jutro jadę do senatorium na 20 dni, cóż załóżmy coś wygrałem i
jak dostanę odpowiedź na to? I jak odbiorę paczkę? (Załóżmy)

Skierujemy ich do Twojego posta, na pewno Ci nagroda nie przepadnie. Dobrze, ze napisales.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2006 o 22:55, jakubcjusz napisał:

"I nastała taka niezręczna cisza..." ;)

Wszyscy w ciszy i spokoju czekają na wyniki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować