Zaloguj się, aby obserwować  
Yasiu89

Settlers III - porady

95 postów w tym temacie

ja równiez nie mogę przejsc tej misji - nie wystarcza mi czasu. jakies porady?

Dnia 02.10.2007 o 11:43, mani.caesar napisał:

> Witam
> Mam problem z 6 misją przeciwko amazonkom. Gram azjatami i w opisie gry jest że
mam 75 minut
> na rozwalenie świętych gongów amazonek. Nie wiem co to za gongi i nie znalazłem
ich przeszukując
> złodziejami teren przeciwnika (czy to jakieś budowle?). Proszę pomóżcie albo prześlijcie
seva
> do misji następnej bo tą probuje przejść już 5 raz.adres: bulanda.m@interia.pl

Gongi to machiny wojenne Amazonek, tak jak np. Rzymianie mają katapulty. Nie są to żadne
budynki, niszczy je się tak samo jak zwykłych żołnierzy. Dokładnie nie pamiętam tej misji,
więc Ci nie powiem gdzie one są. A jeżeli chcesz wiedzieć jak wyglądają te gongi, to
najlepiej zagraj jakąś własną grę amazonkami, wybuduj warsztat gongów (budynki wojenne),
czy jak to się tam nazywa i zbuduj sobie jeden. Ogólnie biorąc są to takie gongi jeżdżące
na takich czterokołowych drewnianych podkładkach. Szpiegami możesz ich nie wytropić,
bo pewnie będą otoczone przez żołnierzy.

Zresztą i tak już pewnie to przeszedłeś:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2008 o 22:25, viola00 napisał:

ja równiez nie mogę przejsc tej misji - nie wystarcza mi czasu. jakies porady?

> > Witam
> > Mam problem z 6 misją przeciwko amazonkom.


Niestety grę tą przechodziłem parę ładnych lat temu i szczegółów, jak przejść daną misję to nie pamiętam (może z małymi wyjątkami;)... Jedyne co mogę Ci podpowiedzieć, to to, że na pewno da się tą misję przejść... A z porad to najwyżej jakieś ogólne: Spróbuj użyć statków, by się dostać do gongów bez konieczności przedzierania się przez całe państwo amazonek, możesz użyć chińskich kapłanów na natychmiastowe przywoływanie żołnierzy czarem, etc.
Sorki, więcej Ci nie podpowiem, a teraz nawet dostępu do S3 nie mam by tą misje ogólnie sobie przypomnieć.

Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Settlers III Gram już 2 raz w tą misję.Tu gdzie trzeba na 3 wyspach zanieść 16 sztabek złota i 16 sztuk ryby.Pokonałem przeciwnika zaniosłem co trzeba na wyspy i NIC,nie mogę ukończyć misji.Bardzo proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2008 o 17:03, Andrzej1938 napisał:

Settlers III Gram już 2 raz w tą misję.Tu gdzie trzeba na 3 wyspach zanieść 16 sztabek
złota i 16 sztuk ryby.Pokonałem przeciwnika zaniosłem co trzeba na wyspy i NIC,nie mogę
ukończyć misji.Bardzo proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej moi mili :D mam już trochę na karku i pamiętam czasy Settlersów 1 na 7 dyskietkach na Amigę 500 w których potrafiłem całe noce pocinać :D, ale nie o to mi chodzi. Kupiłem daaaawno temu Settlersów II i III, zmieniłem kompa, system itd, a teraz mam zonka :P. Settlers II nie działa mi wcale mogę powiedizęć, bo po uruchomieniu max 5 sekund i komp ma zwiechę. Za to z trójką jest wszystko oki na Windowsie Xp do momentu aż nie zainstaluję Misji Amazonek, wtedy wyskakuje błąd o wirusie, albo/i kernel 44.dll error czy jakoś tak co poradzić mam , bo nie daję rady sam??:P, A secik wszystkiego co do S3 wyszło kupowałem po kawałku. Podstawka z dodatkiem tym zielonym chodzi na luzie, ale z Amazonkami nie daje rady niestety, a jako że mam wszystko osobno to podstawkę mam nie wiedzieć czemu w wyższej wersji niż instalowane Nowe Misje, coś jest z płytami nie halo i muszę doinstalowywać z płyty anglo-/niemieckojęzycznej o nazwie bodaj Mission CD. Pomijam to ze potem to i tak działa:P, ale z ciekawości bym o to też chciał zapytać poza misją amazonek z której korzystać nie mogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Settlers II -> DOSBox :).
Co do SIII - pokombinuj z różnymi patchami, może to coś da. A jak nie, to zaopatrz się w Złotą Edycję - ma co prawda okrojone ścieżki audio (tego i tak się nie zauważa, bo pod Windows innymi, niż 95/98 muzyka nie gra :)) a filmiki są tylko w 320x240, ale wszystko jest, za przeproszeniem, "w kupie" i Misje Amazonek działają :).
Aha, z tego, co się orientuję, to Nowe Misje są na dwóch CD - z jednego instaluje się misje i edytor, z drugiego - spolszczenie do nich, może z tym coś pomieszałeś (np. instalowałeś w złej kolejności :)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z grą przez internet. Bez problemu loguję się na serwer, ale gdy wybieram grę, w którą chcę zagrać to otwiera się okienko z lista graczy, która jest pusta. Na dole jest status połączenie na początku jest nie połączony, a później łączenie, a później znów nie połączony.
Mam Windows XP SP2. Settlers w wersji Settlers III Złota Edycja 1.60. CD-KEY jest mój i nie podawałem go nikomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

Mam mały problem po wymianie procesora na 2 rdzenie Settlersy 3 Gold mi nie chodzą, grę mam od około 2000r, chciałem w nią pograć a co się okazuje działa tragicznie jakbym miam kompa co nawet nie spełnia minimum:((( zrobiłem to co robią w pomocy ale nic nie pomogło. Może macie jakieś sposoby??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam Was serdecznie i prosze o pomoc
mam problem z 3 misją przeciwko amazonkom.

Niestety grę tą przechodziłam parę ładnych lat temu i szczegółów,
jak przejść daną misję to nie pamiętam a bardzo pragne ukonczyc te misje
aby móc grac dalej, problemem jest ze mam sprowadzic 5 zołniezy o sile 77%
na srodek mapy, i tu pojawiaja sie dwa pytania jak zrobic te 77% siły,
i w jaki sposób mam wytworzyc żołniezy skoro nie moge odnalezc rudy żelaza
na danej górze , zmarnowałam 2 noce prubujac na marne znależc zelazo.
Problemem jest też to że przeciwnik posiada wiecej wojska jz na starcie
i posiada rudę zelaza, prubowałam ja kraśc zlodziejami ale nie da sie
ponieważ jestem non stop zabijana, pomuzcie prosze przesc te misje.
Prosze odpisac a adres mejlowy jesli ktos zna odpowiedz-- Ines4@onet.pl


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Witam wszystkich serdecznie> nie mogę przejść jednej z misji w SIII złota edycja - chodzi mi o misję 5 z
nowych misji (rzymianie) - PRADAWNA MAPA- w której aby wygrać, oprócz pokonania przeciwnika
muszę przecisnąć się przez wąski przesmyk skalny, który jest pilnie strzeżony, wiem że aby tam się dostać potrzebuję tsporo wojska, ale jego zbudowanie okazuje się trudne, ponieważ cały czas jestem atakowana
przez zółtych i niebieskich non stop, i nie zdążam wybudować wojska dla ochrony, a to spory problem
ponieważ nie posiadająć żołnierzy do obrony nie mogę odeprzeć ich ataków.
Może ktoś z was przeszedł już pomyślnie tę misję i mógłby udzielić mi porady jak ją wygrać,
będe bardzo wdzięczna za okazna pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj! Mimo czasu, który upłynął gra wciąż tętni życiem zwłaszcza w wersji online za sprawą alternatywnego lobby dostępnego pod adresem : https://lobby.siedler3.net/. Staramy się skupić polskich graczy tutaj : https://www.facebook.com/groups/497968240244647/ oraz wdrożyć ich w znacznie dynamiczniejszą formę rozgrywki niż ta zaprezentowana u Ciebie, która może wyglądać np. tak : https://www.youtube.com/watch?v=ue1c3ihgymk lub https://www.youtube.com/watch?v=cJu1P6WHxD0. Zapraszamy do kontaktu i wspólnej znacznie ciekawszej gry niż z komputerami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować