Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Edycja kolekcjonerska Dark Messiah of Might and Magic w sklepie gram.pl!

63 postów w tym temacie

Domek

W naszym sklepie ruszyły zamówienia przedpremierowe na limitowaną edycję kolekcjonerską Dark Messiah™ of Might and Magic®, zapowiedzianą dopiero co przez Ubisoft. Ten unikalny pakiet dostępny będzie w naszym kraju wyłącznie za pośrednictwem gram.pl!

Przeczytaj cały tekst "Edycja kolekcjonerska Dark Messiah of Might and Magic w sklepie gram.pl!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... bardzo fajnie i miło, że jest i edycja kolekcjonerska, szkoda tylko, że tak ubogo zaopatrzona. Powinno być jeszcze coś na tej płycie dodatkowej, a cały zestaw w jakiejś szkatule drewnianej, czy coś w tym stylu. Ja tam poczekam na inną edycję kolekcjonerską, tj. z dodatkiem, bonusami i za 49,90 ;-) Chyba, że nie wytrzymam, bo po obejrzeniu trailerów i dwukrotnym przejściu dema nie mogę się doczekać, żeby sobie w to zagrać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2006 o 13:29, man86 napisał:

Hmm... bardzo fajnie i miło, że jest i edycja kolekcjonerska, szkoda tylko, że tak ubogo zaopatrzona.
Powinno być jeszcze coś na tej płycie dodatkowej, a cały zestaw w jakiejś szkatule drewnianej,
czy coś w tym stylu. Ja tam poczekam na inną edycję kolekcjonerską, tj. z dodatkiem, bonusami
i za 49,90 ;-) Chyba, że nie wytrzymam, bo po obejrzeniu trailerów i dwukrotnym przejściu dema
nie mogę się doczekać, żeby sobie w to zagrać :-)


Nie sądzę, żeby była inna EK. To Edycja firmy Ubisoft i będzie wydawana w polskiej wersji u nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować