Zaloguj się, aby obserwować  
cybekziom

PES 6 vs. FIFA 06

148 postów w tym temacie

Najlepszy jest PES6. możliwość różnych zagrywek, ustawianie się komputerowych graczy, wszystko jest 100X lepsze od fify. Może tylko grafika nie, ale w FIFIE przesadzili z shaderami w powtórkach i są beznadziejnie rozmyte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie widze sensu sporu ;)
Wiadomo jeden lubi rybki, a trzeci zbiera znaczki :D
Dla mnie jak dla wiekszosci PeS wymiata
Licencje mozna poprawic - sa patche wystarczy poszukac
Do tego dodajemy setki stadionow, setki pilek, orginalne stroje i co jeszcze kto tam chce (mowa o twarzach i fryzurkach)
Do spotkania online w PES ;)
Szczesliwego Nowego ROKU 2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rozbawił mnie jeden typek który jest dosyć nie inteligentny gdyż napisał że fifa jest bardziej realistyczna (HAHAHA to jest zręcznościówka) że ma dużo lepszą grafikę ( lol pro evo ma lepszą grafike tyle że nie taką kolorową co uważam za plus)- ten gość zwie się ............wdowiakm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2007 o 12:40, Ari Zmc napisał:

rozbawił mnie jeden typek który jest dosyć nie inteligentny gdyż napisał że fifa jest bardziej
realistyczna (HAHAHA to jest zręcznościówka) że ma dużo lepszą grafikę ( lol pro evo ma lepszą
grafike tyle że nie taką kolorową co uważam za plus)- ten gość zwie się ............wdowiakm


"Co jest zabronione:
* wyśmiewanie się i/lub szydzenie z użytkowników, pracowników firmy lub innych osób"
W obliczu poprzednich ostrzeżeń:
-1 do statusu.

Jeśli nie potrafisz wyrazić swojej opinii jednocześnie nikogo nie obrażając, to nie rób tego wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2006 o 10:14, goldeneagle napisał:

Najlepszy jest PES6. możliwość różnych zagrywek, ustawianie się komputerowych graczy, wszystko
jest 100X lepsze od fify. Może tylko grafika nie, ale w FIFIE przesadzili z shaderami w powtórkach
i są beznadziejnie rozmyte

Ja uważam że obie gry sa fajne ale wolę pes szczególnie 6:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PES wymiata, gra jest duzo bardziej realistyczna. Trzeba poczuc tempo gry, moim zdaniem PES 6 10:7-8 FIFA.
Nie wiem jak wy, ale po 2-3 meczach w fife czuje znurzenie, a w PESa moge grac przez caly dzien :P Jedyne co mi sie nie podoba to komentarz w PESie: ''dobrze ciagna prawa flanka'', ''odpalil strzal'' :P, to tylko niektore z buraczkow komentarza. Z drugiej jednak strony komentarz w FIFIE 07 jest slabszy niz w 06.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2007 o 16:59, Mariusz57 napisał:

Ja bardziej wolę Fife, ponieważ mam do niej sentyment, to pierwsza gra piłkarska w jaką grałem,
a PES6 mi sie nie spodobał

Ja również wole FiFe . Jakoś żaden PES mi sie nie podobał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście PES 6. Większy realizm, zachowanie piłkarzy, strzały i co mi się bardzo podoba - fajnie ruszające sie siatki w bramkach. W Fife też lubie pograć, ale przy PES-ie nie ma szans...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na 100% lepszy jest PES. Poniewarz gra w niego daje ogromną radoche. Natomiast jeśli ktoś lubi szachy tudziesz warcaby ten gra w fife. Moim faworytem jest PES. Z fifą roztałem się przy numerku 2003. Następne częsci były coraz gorsze. Natomiast pees od 3 części jest dla mnie bezkonkurencyjny, i cały czas się rozwija, tak pod względem graficznym jak i złożoności gry. PES jest najlepszy i nie zanosi się aby fifa zagroziła jego pozycji lidera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na 100% lepszy jest PES. Poniewarz gra w niego daje ogromną radoche. Natomiast jeśli ktoś lubi szachy tudziesz warcaby ten gra w fife. Moim faworytem jest PES. Z fifą roztałem się przy numerku 2003. Następne częsci były coraz gorsze. Natomiast pees od 3 części jest dla mnie bezkonkurencyjny, i cały czas się rozwija, tak pod względem graficznym jak i złożoności gry. PES jest najlepszy i nie zanosi się aby fifa zagroziła jego pozycji lidera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie to jak ktoś pisze o Trybie Kariery, dlatego że najpierw trzeba grać w singlu np. Pojedyncze mecze aby sie nauczyć następnie przerzucić się na grę przez neta. Na co mi kariera ? Nie wiem, moim zdaniem kariera jest dla piratów którzy mnie mogą grać przez neta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2007 o 15:37, Ari Zmc napisał:

Wkurza mnie to jak ktoś pisze o Trybie Kariery, dlatego że najpierw trzeba grać w singlu np.
Pojedyncze mecze aby sie nauczyć następnie przerzucić się na grę przez neta. Na co mi kariera
? Nie wiem, moim zdaniem kariera jest dla piratów którzy mnie mogą grać przez neta :)

A z tym się nie zgodzę. A jeśli ktoś nie ma neta albo ma za wolny internet by grać przez sieć to co ? Wbrew pozorom internet w niektórych miejscowościach jest drogi i nie każdy może sobie na niego pozwolić. Wiem że może się to wydac paradoksem że kogoś nie stać na net a kupuje oryginały, ale osobiście znam takie przypadki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A no o tym nie pomyślałem :)
Ale tak czy siak, kariera jest po to żeby sie co najwyżej gry nauczyć ale nie 15 sezonów czy więcej :/ Kariera w Fifie zamienia się w oddzielną grę, po co EA wydaje FIFA Manager (czy coś takiego)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kariera w PES przydaje sie jak ktoś chce sobie zrobić super-hiper wypas drużynę i pochwalić się przed kolegami w domu, że ma wszystki gwiazdy footbalu i wygrywa z komputerowym przeciwnikiem na najwyższym poziomie. Ale zaletą kariery jest to, że gdy wychodzi nowa odsłona PES to można zobaczyć o co chodzi i jak się gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować