Zaloguj się, aby obserwować  
cybekziom

PES 6 vs. FIFA 06

148 postów w tym temacie

PES rządzi pod każdym względem. Oczywiście jeśli chodzi o GRYWALNOŚC, bo licencji jest jednak trochę mało(gdzie u licha jest Bundesliga??). No ale jestem już po ok. 100 meczach w PES i śmiało mogę powiedziec, że nie znudzi mi się nawet po 1000:). FIFA znudziła mi się po 16,5. EA szczyci się grafiką, a mnie ona odrzuca! Jest brzydka jak psi zad!! Jedyne co mi się podoba to oryginalne buty:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W fifie grafika jest dobra ale za bajkowa ,a w PES 6 jest brutalna tak jak gra w pes-ie sędzia nie odgwizduje wszystkiego a w fifie czasami sie nie wie za co sie dostało żółtą kartkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fifa wymieka w porownaniu z pesem 6. wogole nie ma co porownywac, nie ta klasa. fifa juz nigdy nie dogoni pesa bo za bardzo komercyjna jest, jedyne co sie w niej zmienia to cyfra po nazwie fifa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2006 o 21:27, mroczny mrok napisał:

Fifa ma lepszych komentatorów. W pes ci komentatorzy tacy jacyś bardzo nieentuzjastyczni jak
dla mnie.


Najlepszy tekst to: "Przełamali impas!" albo gdy strzeliłem jednego gola w 1 poł. dogr. to powiedział w przerwie, że gole nie padły i ma nadzieję, że w drugiej będą(nie pamiętam dokładnie ale jakoś tak).
W ogóle to komentują strasznie nudno i słychac wyraźnie, że z kartki czytają, a MATI;) mówi innym głosem niż w TV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TO sterowanie w PES jest zalosne! I nie da sie zmienic czemu nie pomysleli o tych ktorzy moze chca grac na klawiaturze!? Podanie na "D" ? Beznadzieja! I czemu tego nei mozna zmienic i mam rozdzielczosc 1254/1024 all na maxa i co? wyglada pare razy gorzej niz fifa 07!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2006 o 15:41, ufo344 napisał:

JA WOLE FIFE

>nie wiem co ty widzisz w tej dawno wyblakłej FIFIe wiem tylko jedno <PRAWDZIWYM KRÓLEM JEST PES>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2006 o 16:15, ziomas1222 napisał:

TO sterowanie w PES jest zalosne! I nie da sie zmienic czemu nie pomysleli o tych ktorzy moze
chca grac na klawiaturze!? Podanie na "D" ? Beznadzieja! I czemu tego nei mozna zmienic i mam
rozdzielczosc 1254/1024 all na maxa i co? wyglada pare razy gorzej niz fifa 07!


Się ogarnij człowieku. Masz chyba w folderze z grą taki plik o jakże mało mówiącej nazwie "SETTINGS"! Tam możesz zmienić sterowanie! Tylko musisz wiedzieć, który przycisk na padzie odpowiada jakiemu zagraniu, ale to jest pokazane w grze. BTW: Ja gram na przemian na padzie i na klawie i nie mam żadnych problemów na ostatnim poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fifa kroluje pod wzgledem licencji tak jak napisal wally90 oraz komentatorów ale grafika oraz schemat gry jest po stronie pesa,w fifie mozna spotkac takie same akcje jakie mialy miejsce np w poprzednim meczu.Jednym slowem pes rzadzi i bedzie tak caly czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ogole co to za pytanie PES czy FIFA to oczywiste ze PES prawie pod kazdym wzgledem firma EA daje za malo czasy na stworzenie FIFy a po za tym FIFA jest prosta a w PESie zawsze mozesz zostac zaskoczony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wracając do komentatorów - niestety EA ma lepszych a jeśli chodzi o Mateusza Borka to chyba za dużo się spodziewałem ;( kompletnie mnie zawiódł - komentarz strasznie sztywny, nie to żebym chwalił Szpaka, ale wydaje mi się, że wypada znacznie lepiej (może Borek ma za mało doświadczenia po prostu?) tak czy inaczej - pod względem grywalności - seria PES króluje i będzie królować!! (oby tylko nie popadli w samouwielbienie) a może pojawi się jeszcze coś godnego uwagi... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pes rządzi.. i ja potiwerdze to, że fifa jest poprostu banalnie prosta, ta relaistyczność w FIFE jest poprostu jakas nijaka.. czy ci piłkarze to roboty.. przepraszam bardzo :| Najnowsze dziecko Konami jest poprostu świetne a do tego polski komentarz( tak są wpadki ale miło jest posluchac czegoś polskeigo ;) )FIFA jest lepsza tylko w : moim zdaniem lepszej muzyce, lepszym polskim komentarzu i trybie menadzerskim.. Ale sama gra to poprostu totalna pomyłka. Pes pokazał jak ma wyglądać naprawdę dobra gra piłkarska. Jeżeli ktoś mi nie wierzy niech zobaczy ten artykuł .. nawet same zdj.ęcia mówią dosłownie wszystko ;)
http://gry.onet.pl/0,1455307,1,read_item.html miłej lektury ;)
pozdrawiam kOnjad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować