• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Waluigi

Heroes of Might & Magic IV Złota Edycja- problem z wyświetlaniem bitew

Pytanie

Mam problem z podaną w tytule grą-polega on na tym, że kiedy wybiorę inną rozdzielczość niż najwyższą z dostępnych (czyli np. 800x600 lub 1024X768), podczas bitwy nie widzę całego pola bitwy, a jedynie mały wycinek, a w ogóle nie mogę "przesunąć" widoku, aby obejrzeć pozostałą część tegoż pola. Oprócz tego, jeśli wybiorę rozdzielczość inną niż ta najwyższa, to cały czas u góry wyświetla mi się taki szary pasek(jak w aplikacjach Windows''owych pracujących w oknie). Jest to o tyle dziwne, że cały czas mam wybrany tryb "pełny ekran", a kiedy próbuję go odznaczyć i zastosować tę zmianę, ekran przez chwilę robi się czarny, i nic się nie zmienia(patrzyłem w opcjach). Jeśli chodzi o wersję gry, to jest to chyba ta najnowsza(bodajże 3.0), gdyż grę tę kupiłem dzisiaj w eXtra klasyce neXt. Konfig mojego kompa to: -AMD Athlon 2000XP, 256 MB RAM, Geforce 4 MX, directX 9.0.Windows XP Home Edition. Z góry dziękuję za udzielenie odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

No o tym wiem, ale chodzi mi o to, że w rozdzielczości niższej niż ta najwyższa z możliwych nie widzę całego pola bitwy, a jedynie kawałek i nie mogę obejrzeć reszty, nie mówiąc o wydawaniu rozkazów pozostałym jednostkom, których po prostu nie widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Znam ludzi co mają ten sam problem, ale mi to sie robi w czasie bitwy następuje ruch bohatera i wszystko znika, widać tylko stworzenia. A moze sprawdzisz w dziale pomocy technicznej gram.pl???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja mam HIV i wszystko gra na tych rozdziałkach :)
Ale mam inne offtopowe pytanie. Czy ta Złota Edycja zawiera już wszystkie patche?

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 02.09.2006 o 12:56, Walec87 napisał:

Ja mam HIV i wszystko gra na tych rozdziałkach :)
Ale mam inne offtopowe pytanie. Czy ta Złota Edycja zawiera już wszystkie patche?

Pozdrawiam


Według zapewnień CDP wersja jest spatchowana na maxa !

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

A wracając do tematu-dzięki wszystkim, którzy próbowali pomóc, ale sam znalazłem sposób(rzadko mi się to zdarza:>)-wystarczało włączyć tryb zgodności z win 95 i wyłączyć program służący do "kontrolowania" odświeżania obrazu(bodajże Refresh locker ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować