Zaloguj się, aby obserwować  
NyGgA_MiLy

Flatout VS. Crashday----Pojedynek ''''rozwalanych'''' gigantów.Która Waszym zdaniem lepsza?

66 postów w tym temacie

Mamy tu starcie wagi ciężkiej.Obie gry sa najlepsze w tym gatunku.I którą wybrać?Mnie bardziej odpowiadał Crashday za emocje(Aaaa,rakieta we mnie leci!!!)i to,że mozna było tunningowac fury i montowac w nich bronie.Flatout ma lepszy model zniszczeń,ale jest troche mniej widowiskowy.Ale ''''wyskok przez szybę'''' wgniata w potel.A raczej wyrzuca z niego:D
Co sadzicie o tych grach?Która wam odpowiada?Zapraszam do dyskutowania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi bardziej odpowiada FO(dwójka, jedynka byłą taka o)
Masakra na torze jest naprawdę konkretna, abrdzo dużo rzeczy można rozwalić w drobny mak(lady sklepowe i wjazd do ipermarketu rula)

Crashday tez jest niezły ale ja bym brał FO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2006 o 21:32, xRaphaelx napisał:

Oczywiście, że...
Burnout ;)
Serio, ja bym do teamtu dorzucił jeszcze tą gierke ma świetny feeling.


Też cos dorzuce Burnout jes świetny, tylko czemu NyLa go nie uwzględnił/a ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2006 o 21:36, Avalon67 napisał:

> Oczywiście, że...
> Burnout ;)
> Serio, ja bym do teamtu dorzucił jeszcze tą gierke ma świetny feeling.

Też cos dorzuce Burnout jes świetny, tylko czemu NyLa go nie uwzględnił/a ???



Yyyy,bo jest na PS2?Rozmawiamy o Crashday i Flatout.Ale w Burnout rzeznia jest też konkretna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obie gry sa bardzo fajne. We Flatout''cie bardzo podobal mi sie model zniszczen, natomiast w Crashday''u podobal mi sie deathmatch. Do plusow CD''a (^^) trzeba zaliczyc jego cene - 2 dyszki jak za dobra gre to nieduzo, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no nie zaprzecze oby diwie sa spoko.. ale dwojka jesze lepsza... no wypas... ta muzyka... i całokształt twórczosci.. a te sniszczenia to juz co innego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2006 o 00:20, marlin15 napisał:

no nie zaprzecze oby diwie sa spoko.. ale dwojka jesze lepsza... no wypas... ta muzyka... i
całokształt twórczosci.. a te sniszczenia to juz co innego...



A w Crashdayu bronie sa wypasiste.Jakby były we Flatoucie,była by bajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A po co zakładasz zbędny temat?? Wykorzystaj wyszukiwarke, gdyż temat jest, a początek niemalże identyczny lecz w tym drugim a raczej pierwszym bo zostal założony w 14 sierpnia, czyli okolo 2,5 tygodnia. Temat jest tu http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=10753&u=8 , ale skoro tamtego spotkala klęska i twój temat jest bardziej przekonujacy myślę że ten powinien zostać, ale na przyszlość wykorzystaj ja...zapewne wykorzystaleś ale wpisałes FlatOut a tamten temat jest z błędem i a poczatek jest taki ''''Flat Out'''', czyli różnica niewielka, więc na przyszlość pisz pewna częśc wyrazu np: ''''Fla'''' lub ''''Flat'''', a jeżeli nei wyszuka to ''''Out'''' i masz po sprawie. z resztą jesteś delegatem wiec takei rzeczy powinieneś wiedzieć i wiesz napewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2006 o 00:40, speedraid napisał:

A po co zakładasz zbędny temat?? Wykorzystaj wyszukiwarke, gdyż temat jest, a początek niemalże
identyczny lecz w tym drugim a raczej pierwszym bo zostal założony w 14 sierpnia, czyli okolo
2,5 tygodnia. Temat jest tu http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=10753&u=8 , ale skoro tamtego
spotkala klęska i twój temat jest bardziej przekonujacy myślę że ten powinien zostać, ale na
przyszlość wykorzystaj ja...zapewne wykorzystaleś ale wpisałes FlatOut a tamten temat jest
z błędem i a poczatek jest taki ''''Flat Out'''', czyli różnica niewielka, więc na przyszlość
pisz pewna częśc wyrazu np: ''''Fla'''' lub ''''Flat'''', a jeżeli nei wyszuka
to ''''Out'''' i masz po sprawie. z resztą jesteś delegatem wiec takei rzeczy powinieneś
wiedzieć i wiesz napewno.



Oooops,a ja w wyszukiwarce wpisałem Flatout.I na mnie się nie rzucajcie,bo TO poprawna pisownia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2006 o 00:45, NyGgA MiLy napisał:

Oooops,a ja w wyszukiwarce wpisałem Flatout.I na mnie się nie rzucajcie,bo TO poprawna
pisownia...

Ale ja się nie rzucam... po prostu napisalem ''''zapewne wykorzystaleś ale wpisałes FlatOut a tamten temat jest z błędem i a poczatek jest taki ''''Flat Out'''', czyli różnica niewielka, więc na przyszlość pisz pewna częśc wyrazu np: ''''Fla'''' lub ''''Flat'''', a jeżeli nei wyszuka to ''''Out'''' i masz po sprawie'''', więc sam wyraziłem w tym że to zalożyciel tamtego tematu popełnił błąd, lecz mogłes o tym pomysleć, gdyż wielu jest takich:D Prosze nei obrazaj sie, ja tylko zwróciłem uwagę, mam nadzieję że to ze jestes delegatem nie oznacza że uważasz się za kogos wanego. A co do gier to Croshday jest naprawdę fantastyczną gra jak na 19 zł , a FlatOut to już wyższa jakość. Wszystko bardziej dopracowane i zrobione na lepszym silniku fizycznym i graficznym wiec jest to właśnei ona lepsza. Jescze jednym wąznym elementem jest modle jazdy który w crashday jest badziewny do jazdy po torze. Ciężko utrzymać prostą drogę i wyjść z poślizgu. ożna powiedzieć że stworzona tylk oi wyłącznie aby dalo się pojechać, al nie ma tu mowy o realiźmie który jest na wysokim poziomie w grze FlatOut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Crashday dominuje flat out-a crashday-u się tuninguje szczela niszczysz silnik ( w najlepszych kompach )a flat out niezły ale drorzszy o 10 zł w mediamarkcie crashday za 9 90 lubie flat out-a ale się szybciej nudzi : / a crash day normalnie kupił bym za 40 zł :D -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2007 o 22:46, spawacz11 napisał:

Crashday dominuje flat out-a crashday-u się tuninguje szczela niszczysz silnik ( w najlepszych
kompach )a flat out niezły ale drorzszy o 10 zł w mediamarkcie crashday za 9 90 lubie flat
out-a ale się szybciej nudzi : / a crash day normalnie kupił bym za 40 zł :D -_-



FlatOut droższy??? Przecież jest w Clicku za 6,90 zł jedyne!!!


Moje zdanie - FlatOt lepszy, a FlatOut 2 - najlepszy! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Crashday''a jakoś nie grałem, w Flatouta trochę u kolegi, bo jakoś nie przypadł mi do gustu. Za to z takich samochodowych rozwalanek najbardziej mi się podoba Burnout. Chociaż z sentymentem wspominam też długie zimowe noce spędzone przy Destruction Derby :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wole Crashday''a. Przez sieć gra się wspaniale. Uwielbiam kaskaderkę i demolke. Zawsze sobie mówię: "Nie ma to jak złom o poranku" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować