Zaloguj się, aby obserwować  
NyGgA_MiLy

Flatout VS. Crashday----Pojedynek ''''rozwalanych'''' gigantów.Która Waszym zdaniem lepsza?

66 postów w tym temacie

Dnia 26.02.2007 o 22:49, ser pleśniowy napisał:

> Crashday dominuje flat out-a crashday-u się tuninguje szczela niszczysz silnik ( w najlepszych

> kompach )a flat out niezły ale drorzszy o 10 zł w mediamarkcie crashday za 9 90 lubie
flat
> out-a ale się szybciej nudzi : / a crash day normalnie kupił bym za 40 zł :D -_-


FlatOut droższy??? Przecież jest w Clicku za 6,90 zł jedyne!!!


Moje zdanie - FlatOt lepszy, a FlatOut 2 - najlepszy! :)


ja se moge ściągnąć z neta za 69 gr tulko dostawa troche kosztuje bo jest na woj mało p. a ja na śląskim
ja se flat outa moge ściągnąć z neta za 59 gr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja grałem w jedno i drugie i uważam, że oba tytuły są warte polecenia, bez wskazania na żaden z nich. Crashday ma trochę lepszy (czytaj: bardziej efektowny) model uszkodzeń, za to nic nie przebije genialnej fizyki FlatOuta (ach, ten ragdoll). Crashday daje jakby większe możliwości - więcej trybów gry i bardziej zróżnicowane auta. No i jeszcze świetny edytor tras. A we FlatOucie przez całą karierę ścigasz się wrakami klasy derby przerabianymi po to, by mogły się ścigać. Myślę, że w obie gry trzeba zagrać, bo mimo pozornych podobieństw, bardzo się od siebie różnią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie FlatOut jest lepsze od Crashday bo ma lepszy model fizyki,fajne trasy, i ogólnie lepiej mi się w FlatOuta grało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

FlatOut o wiele lepszy. Genialna gra jak dla mnie. To o czym marzyłem. I w dodatku niska cena chociaż i CrashDay jest bardzo tani. Polecam FlatOuta, CrashDaya troche mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

FlatOut jest zupełnie nieobliczalny. Wyścigi to istna orgia zniszczeń i chaosu :) Za to w Crashday''u są fajne tryby gry np. ''podaj bombę'' albo ''kaskaderski show''. Polecam obie gry, są różne i każda oferuje świetną zabawę. A do Crashday''a można pościągać naprawdę pięknie wykonane dodatkowe wozy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm.... w obydwie grałem i obydwie mi sie bardzo podobaja. Lecz chyba demolki i "bombkowanie" w Crashday''u domnie bardzie j przemawiają... Żałujcie że nie graliście na kierownicy w obydwa tytuły - normalnie bajka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem w Obydwie gry Crahday to typowa rozwalina samochodami z kiepskim modelem jazdy i średnim modelem zniszczeń mimo wszystko grało się bajecznie. Najwięcej czasu spędzałem na multi i na konkurencjach kaskaderskich.
Flatout to świetna wyścigówka se świetnym modelem zniszczeń i se świetną fizyką. W tej grze chodzi raczej o ściganie a model jazdy wyśmienity.
Jeśli chodzi o gry mogę polecić obydwie. Są w takich samych cenach a naprawdę mogą cię wgnieść w fotel;)

Teraz sobie zamówiłem Flatout 2 na pewno jest jeszcze lepszy niż pierwsza część nie pożałuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2007 o 20:30, Carl92 napisał:

Ja grałem w Obydwie gry Crahday to typowa rozwalina samochodami z kiepskim modelem jazdy i
średnim modelem zniszczeń mimo wszystko grało się bajecznie. Najwięcej czasu spędzałem na multi
i na konkurencjach kaskaderskich.
Flatout to świetna wyścigówka se świetnym modelem zniszczeń i se świetną fizyką. W tej grze
chodzi raczej o ściganie a model jazdy wyśmienity.
Jeśli chodzi o gry mogę polecić obydwie. Są w takich samych cenach a naprawdę mogą cię wgnieść
w fotel;)

Teraz sobie zamówiłem Flatout 2 na pewno jest jeszcze lepszy niż pierwsza część nie pożałuje;)

Jaki masz nick na multi bo ja jestem szefem klanu GR i mój nick
to GRArek znasz mnie?
Ja tam uważam że Craschday jest lepszy od Falouta w crashu fajniejsze tryby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wole FlatOuta, mocno mnie wciagnal, najlepszy jest rzut w dal swoim panopkiem:P Crashday mnie juz tak nie bawil, chociaz gra tez jest dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2007 o 14:04, Carl92 napisał:

Nick mam taki sam jak na forum, ale teraz ostatnio w Crashdaya nie grałem.

Jak możesz to dzisiaj o 19:00 zagrakmy a tak przy okazji jak będzie
rozmwa o trybie multi to piszcie na moim temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Craschday rlz! xD Craschday''a lubię za ciekawe tryby np. Totalna demolka (naj, naj, najlepszy!) czy kaskaderski schow (też extra). Inne gry (FlatOut) po prostu mnie nudzą. No i jeszcze ta fenomenalna muzyka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Flat Out JES NUDNYYYY Crashday mi się podoba na internecie znam trik :P przeszedłem całego incubator nic niekosztuje zadarmo

flat out 1 i 2 po 3 pkt

Crachday 10PKT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 13:52, spawacz11 napisał:

> > Crashday dominuje flat out-a crashday-u się tuninguje szczela niszczysz silnik (
w najlepszych
>
> > kompach )a flat out niezły ale drorzszy o 10 zł w mediamarkcie crashday za 9 90 lubie

> flat
> > out-a ale się szybciej nudzi : / a crash day normalnie kupił bym za 40 zł :D -_-

>
>
> FlatOut droższy??? Przecież jest w Clicku za 6,90 zł jedyne!!!
>
>
> Moje zdanie - FlatOt lepszy, a FlatOut 2 - najlepszy! :)

ja se moge ściągnąć z neta za 69 gr tulko dostawa troche kosztuje bo jest na woj mało p. a
ja na śląskim
ja se flat outa moge ściągnąć z neta za 59 gr


Crash day teraz kosztuje normalnie 5 zł dokladnie 4:99

a i mogłeś mieć versje 1.v1 a lepsza jest 1.v0 realniejsza fizyka jazdu od flat outa i 100razy lepsza muza

20070708151132

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

crashday najlepszy
walka na torze dm
czy podaj bombę
ale i tak nic nie przebije wyścig z bombą na samochodzie z ustawieniami na szybką zmianę max 3 punkty kontrolne i każdy ginie :) to jest to we flatoucie to tylko wyścigi ja tam wolę walkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Choc nie przepadam za "bezmyślnymi samochodówkami" to grałem w obie gry.

Z tego pojedynku wg. mnie wychodzi wygrany FlatOut.
Dlaczego- zobaczcie model jazdy i wszystko jasne

ps. Do tego FlatOut ma lepszą muzykę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować