Zaloguj się, aby obserwować  
NyGgA_MiLy

Flatout VS. Crashday----Pojedynek ''''rozwalanych'''' gigantów.Która Waszym zdaniem lepsza?

66 postów w tym temacie

Ja wolę Trackmanię, w tej grze brakuje elementu destrukcji czegokolwiek, ale podobnie jak w Crashday są pogmatwane trasy, a sama gra jest według mnie ciekawsza od wymienionych w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze, że pomysł na obracanie pojazdem w powietrzu (Crashday) zastosowany we wszystkich trybach gry uważam za zupełnie nie trafiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

FlatOut jest gora jak dla mnie, model jazdy jest najlepszym jakie zdalo mi sie do tej pory poznac (z tym zastrzezeniem iz gram padem, na klawiaturze bylaby to calkowita porazka dla mnie i nie dojezdzalbym do konca na zbyt dobrych pozycjach).
W Crashday wlasnie model jazdy zawiodl mnie bardzo i dlatego dosc szybciutko odstawilem ta gierke na poleczke i wrocilem do FlatOut.
Teraz pogrywam sobie w druga czesc FO i troszke jakas taka zbyt arcadowa w porownaniu do jedynki lecz wciaz jest to suuuper gra.
Wiec moj ranking wyglada tak:
1. FlatOut
2. FlatOut 2
3. Crashday

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, dobra Trackmania, Burnout, ale temat jest o Flatout i Crashday. Tak przypomnieć chciałem.
Mi bardziej się podobał Crashday. Super muzyka, super samochody i super tryby rozgrywki. A we Flatoucie to najbardziej podobało mi się wywalanie gostka przez przednią szybę(bo to nowość w samochodówkach), ale tak ogólnie to wole Crashday.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Crashday niezły, lecz Flatout jest dla mnie trochę lepszy, w Crashdayu model zniszczeń był nienajgorszy a w Flatoucie po prostu mistrzowski. Powiedziałbym nawet, że istnieje bardzo duża różnica pomiędzy tymi grami i ciężko je ocenić w tych samych kategoriach, chociaż w sumie generalnie i tak chodzi głównie o rozwałkę. Obie gry warte pogrania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obie gry mają podobną grywalność. Ale według mnie wygrywa Flatout ponieważ ma lepszą grafikę, a model zniszczeń to sam miód, normalnie super! W Crashday to też nie taka zła gra, niezła grywalność sprawia, że nie można odejść od kompa, szczególnie jak się gra w kaskaderce czy rozwałce. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy Crashday miał multi? Pytam bo zapomniałem...
Jesli miał to wielki plus na korzyść tejże gry, wyobraźcie sobie rozwalać się autami z innymi graczami, to jest opiero pomysł na grywalność ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei wrazenie mialem nieodparte, iz tworcy Crashady w pewnym momentach inspirowali sie, nawet baaardzo, wlasnie FlatOutem. Skok w dal i tym podobne tak bardzo mi jakos FO przypominaly, ktory wyszedl sporo szybciej niz C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2007 o 20:20, Obi-wan Kenobii napisał:

Czy Crashday miał multi? Pytam bo zapomniałem...

Jesli miał to wielki plus na korzyść tejże gry, wyobraźcie sobie rozwalać się autami z innymi
graczami, to jest opiero pomysł na grywalność ;)

Crashday ma multi i to wspaniale dla mnie to najlepsza samochodówka. I jestem w niej bardzo dobry.
Grając w FlatOuta nic mi się nie podobało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2007 o 13:32, MorTimer napisał:

Ja z kolei wrazenie mialem nieodparte, iz tworcy Crashady w pewnym momentach inspirowali sie,
nawet baaardzo, wlasnie FlatOutem. Skok w dal i tym podobne tak bardzo mi jakos FO przypominaly,
ktory wyszedl sporo szybciej niz C.

Ke? Skok w dal we FO to strzelanie ludzikiem. W Crashdayu skaczemy samochodem. Nie widzę zdrożności.
BTW: Ten temat to już przeszłość, bo jest już Flatout 2 :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2007 o 21:34, Clawpek napisał:

Moima zdaniem z tych dwóch to najlepszy jest Carmageddon;P

Hehe, ale jednak to nie jest temat o tej grze...
Gorn7: Ma? Heh, mogłem troszkę dłużej ją obadac bo nie pamietam aby miała :] No aleteraz jest odinstalowany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2007 o 00:32, Obi-wan Kenobii napisał:

> Moima zdaniem z tych dwóch to najlepszy jest Carmageddon;P
Hehe, ale jednak to nie jest temat o tej grze...
Gorn7: Ma? Heh, mogłem troszkę dłużej ją obadac bo nie pamietam aby miała :] No aleteraz jest
odinstalowany...


Wiem, że nie jest, ale takie było tego zamierzenie;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2007 o 00:32, Obi-wan Kenobii napisał:

Gorn7: Ma? Heh, mogłem troszkę dłużej ją obadac bo nie pamietam aby miała :] No aleteraz jest
odinstalowany...

W tej grze właściwie macie racje nie ma ona nic dobrego (kariera prosta itp.)
Ale jest również pare rzeczy którymi przebija FlatOuta.
Ma edytor tras co oznacza że mapy nigdy ci się nie znudzą bociągle możesz się zachwycać własnymi i dawać j
e innym przez trym multi który jest najlepszy w tej grze. Poza tym crashday to nie jest gra do wyscigów oczywiście
jest wyscig ale nikt w niego prawie nie gra. Najlepsza jest Flaga kaskaderka no i wyścig z bombą.
Jeśli chcecie to mogę wam dać link gdzie można pobrać dodatki do crashday''a np: wodę lub noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2007 o 00:32, Obi-wan Kenobii napisał:

Gorn7: Ma? Heh, mogłem troszkę dłużej ją obadac bo nie pamietam aby miała :] No aleteraz jest
odinstalowany...


Główne Menu/Gra Wieloosobowa/Dołącz do gry/ew.Odśwież ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować