Zaloguj się, aby obserwować  
Norbert1367

tony hawk pro skater 3 ,...

16 postów w tym temacie

Ale dwójka tez jest fajna, jesli grałeś przyznasz mi racje, ale jesli nie to cóż. W trójke nie grałem ale pewnie jest fajna jak cała seria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie najlepszą grą z serii Tony Hawk, nie licząc American Westeland bo jeszcze nie miałem okazji zagrać, jest najstarsza i zarazem pierwsza część jaka się ukazała na PC-ty, czyli "dwójka". Mimo, iż grawfika już dość kanciasta, a ilość tricków jest stosunkowo mała, bo brak takich kombinacji na double, znacznej cześci flipów, odmian z bs i fs, kilka grindów i grabów również brakuje to jednak gra ma niepowtarzalny czar, któego potem nie udało się twórcom ponownie wcielić w kod. Trójka i czwórka są dobre, ale stały się zwykłymi grami, Undergroundy to już bardzij hybrydy niż zwykłe zręcznościówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem i w dwójkę i trojkę i obie mi się podobały. Fajnie się jeździło po poręczach jakiś krawędziach i fajnie też wykonywało się różne triki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niby dostała 10 w CDA ale mnie osobiście bardziej podobają się 2 i 4. ''Dwójka'' tez dostała 10 w cda. A wiecie może co miała THPS4 ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedawno postanowiłem powrócić do Tony''ego 3 i już na samym początku mam z nim problem. A mianowicie, nie mogę grać na gamepadzie. W ustawieniach sterowania nie da rady nic przypisać ani do gałki, ani nawet do krzyżaka. Może ktoś spotkał się kiedyś z czymś takim, albo chociaż wie, jak temu zaradzić?

20070511190246

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2006 o 21:22, Avalon67 napisał:

Ale dwójka tez jest fajna, jesli grałeś przyznasz mi racje, ale jesli nie to cóż.

Ja jak byłem mały i pierwszy raz usłyszałem o grze THPS2 od razu ją kupiłem :P. Ale jak grałem u kolegi w THPS3 to mi się bardziej aż do dziś podoba 3 część tej gry niż 2 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trójka jest fajna (zgubiłem gdzieś :*( ). Czwórka z resztą też, ale najlepszy jest chyba THAW. A z Pro skaterów lubie najbardziej właśnie 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2007 o 19:03, ShadowG napisał:

Niedawno postanowiłem powrócić do Tony''ego 3 i już na samym początku mam z nim problem. A
mianowicie, nie mogę grać na gamepadzie. W ustawieniach sterowania nie da rady nic przypisać
ani do gałki, ani nawet do krzyżaka. Może ktoś spotkał się kiedyś z czymś takim, albo chociaż
wie, jak temu zaradzić?

Też nie wiedziałem co zrobić. Z boku masz dwa kwadraty. Przy tym u góry jest przycisk Assign. Klikasz go.Wychylasz Gałkę analoga w lewo i naciskasz byle który przycisk na gamepadzie ( w momencie naciśnięcia gałka musi być wychylona). Następnie wychylasz gałkę w prawy górny róg i znów naciskasz byle jaki przycisk. Na koniec klikasz Finish i po sprawie. Przyporządkuje jeszcze klawisze do tricków
Pozdrawiam, Kolektor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i jeśli chodzi o samą grę to jest świetna ;) Ogólnie cykl THPS jest świetny grałem w części 2,3,4. Nie grałem jak na razie ani w Underground-a 2 ani AW. Ale wszystko przede mną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś jak zrobić na statku noseblunta ? Próbowałem tyle razy i nic. Gdzie to w ogóle trzeba zrobić - na tych łódeczkach obok ??? Wiem że temat nieco zamarł ale liczę na odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować