Zaloguj się, aby obserwować  
Radziula

Cabal online - nowy mmorpg

238 postów w tym temacie

Pewnie co nie którzy z was wiedzą już, że wyszedł na rynek nowy MMORPG o nazwie CABAL. Co tu dużo mówić zobaczcie sobie np. na tej stronce www.cabalonline.cba.pl co to gra potrafi :) Chciałbym sobie dalej w nią grać, ale jest ona darmowa tylko do 7 września, więc lipa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dopiero co zacząłem grać w Cabala, a tu takie rozczarowanie ... no cóż jeżeli jest tylko do 7 (btw. gdzie znalazłeś tą informację, bo osobiście na takie rzeczy nie zwracam uwagi) to trzeba będzie znaleść innego darmowego MMO.
Swoją drogą gra jest spoko. Jest możliwość grania moją ulubioną klasą ... Blader (mistrz dwóch mieczy). Z filmików z gameplayem widziałem, że na wyższych lvl, skille i kombosy są poporostu genialne. Jedyny minus to mała liczba itemów ... ale ja się już przyzwyczaiłem do Lineage 2 gdzie są ich setki (pancerze, bronie, itp.).
Sama gierka wciągająca i warta polecenia, lecz niestety za niedługo płatna ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciach

Dnia 03.09.2006 o 05:30, Dante Dy`nei napisał:

gdzie są ich setki (pancerze, bronie, itp.).
Sama gierka wciągająca i warta polecenia, lecz niestety za niedługo płatna ...


Wiem to reaktywacja tematu sprzed roku, ale właśnie cabal stał się bezpłatny ( trwają open beta testy dla graczy z Europy )...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2006 o 21:55, Radziula napisał:

Pewnie co nie którzy z was wiedzą już, że wyszedł na rynek nowy MMORPG o nazwie CABAL. Co tu
dużo mówić zobaczcie sobie np. na tej stronce www.cabalonline.cba.pl co to gra potrafi :) Chciałbym
sobie dalej w nią grać, ale jest ona darmowa tylko do 7 września, więc lipa :(


Gry MMORPG :)
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=508&u=412
Darmowe gry MMORPG
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=20618&u=40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ano stał się :)
Gram na Marsie, puki co 19 lvl, Bladerem oczywiście.

Bardzo dobrze jest tu system questów zrobiony i nie trzeba cały czas lać mobów, żeby expa zdobywać.
Ponoć ok. 100 lvl już niestety quest się kończą, ale zapewne będą inne ciekawe rzeczy do robienia ...

___

[btw. to mój pierwszy post od ... 2,5 miecha ... może 3 :D więc I''m back and whatcha gon do now ? :P]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zacząłem grac 1 dzień temu. Gramna serwerze Mars Bladerem mam 12 lvl. Może załozyli byśmy jakąś gramową gildie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehhh... grałbym sobie dzisiaj gdyby nie ten błąd ;/ Wie ktoś o co może chodzić ? Włanczam pobrany plik wyświetla mi się na 1 sekunde ten mały czarny ekranik i gra się wyłancza.Z góry dziękuję za wszelką pomoc ;]

20070718212745

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zakładam konto na Cabalu:)
Słyszałem że ta gra jest w miare fajna, mógłby ktoś coś o niej napisać, np. czy grafa jest fajna, i jak dla mnie najważniejsze, czy gra dużo Polaków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 21:27, micaa napisał:

Ehhh... grałbym sobie dzisiaj gdyby nie ten błąd ;/ Wie ktoś o co może chodzić ? Włanczam pobrany
plik wyświetla mi się na 1 sekunde ten mały czarny ekranik i gra się wyłancza.Z góry dziękuję
za wszelką pomoc ;]


delegat a po ci emule?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby pobierać darmowo udostępnione ,niepłatne i legalne pliki z netu.Domorosłi policjanci i pseudomoderatorzy RULZ!


WIe ktos jakie ma to wymagania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzi czemu się odrazu czepiacie jak nawet nie wiecie co robie z tymi programami ;/ Adamido ma 100% rację.

Adamido

Minimum requirements Recomended quirements
Pentium 3 800MHz + Pentium 4 1.4GHz +
256MB + 512MB +
3D accelerator Radeon9250 + 3D accelerator
Any DirectX 9.0c compatible sound card
Hard disk space 2GB +

NuGGet

Grafika jest bardzo dobra jak na wymagania gry, duża ilość questów co jest główną dobrą cechą gry, bardzo fajne bronie, interesujące skile. Odemnie gra ma 9/10 ! A polaków to jest w niej (od ....) dużo ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się gra nie podoba. Nudna, słaba grafika (Lineage2 ma podobne wymagania, a grafa kroć lepsza), sztywne ruchy, przekombinowane sterowanie, a do tego muzyka...bez komentarza.
Jedyną fajną zaletą w niej są efektowne skille, ale to też może się znudzić po chwili.
Polecam tym, którzy naprawdę nie mają co robić:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W grze nigdy na pierwszym miejscu nie liczy sie grafka ;] Sztywme ruchy to masz ponieważ w niektórych miejscach jest mnóstwo graczy i masz wtedy lagi, albo poprostu nie masz szybkiego łącza. A jakbyś poszperał trochę to byś znalazł poradę jak wrzucić własną muzykę do gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2007 o 09:22, micaa napisał:

W grze nigdy na pierwszym miejscu nie liczy sie grafka ;] Sztywme ruchy to masz ponieważ w
niektórych miejscach jest mnóstwo graczy i masz wtedy lagi, albo poprostu nie masz szybkiego
łącza. A jakbyś poszperał trochę to byś znalazł poradę jak wrzucić własną muzykę do gry.

Mówię o fizyce(postać rusza się jak pieniek), bo fps''ów mam 60+ 0 lagów (łącze 2mbps)....:]. Wiem, że gafika się nie liczy, bo gram w gry o grafice 2001(rok).
Nie będę wrzucał własnej muzy do gry, bo nie umiem skomponować opery....Popatrz na muzę w L2, WoW''ie, LOTRO czy nawet głupim Runescape, tam ona ma klimat, a nie jakieś System of a Down czy inne Iron Maiden (nie wiem nawet jak to się pisze) w grze MMO - trochę bez sensu:/ A questy typowe dla innych mmorpg''ów (na szczęście nie wszystkich). Idź, wyrżnij w pień 50 (a najlepiej 100) wilków czy czegośtam i wróć. (przynajmniej tylko takie questy miałem przez pierwsze 10 lvli). Jak już pisałem, wolę grać w Lineage''a 2 lub nawet Runescape (ponoć nie liczy się grafika?:P), bo te przynajmniej mają klimat.
Oczywiście nie chcę zrażać ludzi do tej gry, wyraziłem tylko własną opinię:P. Wielu może się ona podobać, gdyż nie przeszkadzają im takie czynniki jak muzyka czy questy. Sam się dziwię ludziom, którzy mają tyle cierpliwości żeby grać w Tibię lub tylko grindować w jakimś innym mmorpg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dziwny problem .. mam dobry komputer i mój komp powinien udżwignąć tą grę na max a tnie się strasznie :( nawet na Low się tnie .. co jest grane ? sterowniki mam ok ..

Tak samo czy mozna uderzać myszką ? czy musze ciągle wciskać F1 , itd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowalem gierke, tworze postac....jak narazie wszystko ok. Problem zaczyna sie podczas ladowania swiata. Pasek ladowania dochodzi do polowy i mnie wywala do menu logowania. Tak jest na kazdym serwerze. Mial juz ktos taki problem? Prosze o pomoc, bo patrzac na screeny to fajna gierka jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować