Zaloguj się, aby obserwować  
Radziula

Cabal online - nowy mmorpg

238 postów w tym temacie

Dnia 26.11.2007 o 18:16, rafalski10 napisał:

Ja gram na serwerze Merkury 15 channel moja postać to warrior o niku KinzonhanPL mam 37 lvl.A
wy na jakich?


35 LVL na serwie Merkury,...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2007 o 06:55, NeVeN napisał:

Powiem 1. Gra jest wyśmienita. Nie zrażaj się początkiem, bo gra jest wtedy naprawde nudna.
Powyżej 15lvl czyli gdzieś 3 dzoionki grania noobka gra staje się świtna. Możesz zacząc PvP.
Idziesz z teamem na Questa, albo jakieś zoombi. Combosy wyglądają świetnie. Tylko troche dziwnie
się atakuje. W stylu: Normalny atak kliknij 1.
Czary wyglądają fajnie ale nie tak jak w WoW. Przypominam wadę. Monotonność na samym początku.
Nie zrażaj się. ;p Warto. Są to porady gracza z 35lvl wizarda...;p Pozdro



Dzięki za porady ;) Tylko wkurzające jest to, jak mało Polaków gra w takie rasowe gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2007 o 20:41, dkampik93.08 napisał:

Ja właśnie ciągnę Cabala z neta. Zastanawiam się, jak będzie wyglądała ta gra świateł na wyższych
lvlach xD Tak szczerze mówiąc to właśnie efektowność tych combosów w dużym stopniu nakłoniła
mnie do ściągnęcia Cabala :D:D

Heh ja też zacząłem grać w niego jak sie naoglądałem filmików na YT :P
a co do skilli, to polecam bladera, są the best, bardzo widowiskowe (i robią czasem lagi jak nie wiem co ;P)
btw prawdziwy pokaz świateł masz gdzieś od a. mastera.

a co do chara:
nick: Zielony13, blader, prawie 100 lvl, skille g master(w weekend completer :P)/regular, Mercury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2007 o 15:04, dkampik93.08 napisał:

> Powiem 1. Gra jest wyśmienita. Nie zrażaj się początkiem, bo gra jest wtedy naprawde nudna.

> Powyżej 15lvl czyli gdzieś 3 dzoionki grania noobka gra staje się świtna. Możesz zacząc
PvP.
> Idziesz z teamem na Questa, albo jakieś zoombi. Combosy wyglądają świetnie. Tylko troche
dziwnie
> się atakuje. W stylu: Normalny atak kliknij 1.
> Czary wyglądają fajnie ale nie tak jak w WoW. Przypominam wadę. Monotonność na samym początku.

> Nie zrażaj się. ;p Warto. Są to porady gracza z 35lvl wizarda...;p Pozdro


Dzięki za porady ;) Tylko wkurzające jest to, jak mało Polaków gra w takie rasowe gry.


Eeee dużo polaków gra;p Ale wiekszosc woli ta osrana Tibie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2007 o 23:24, Rayan77 napisał:

Czyżby Cabal był kopią WOW`a? Bo po filmikach wygląda podobnie i jakoś mnie do siebie nie przyciąga.


Nie Cabal to zdecydowanie nie WoW
Ma zypełnie inny klimat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem ściągłem Cabal no i gdy wlączam wystepuje błąd:
"Access violation at address 004A50D5 in module `update.exe`. Read of address 00000328

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2007 o 23:24, Rayan77 napisał:

Czyżby Cabal był kopią WOW`a? Bo po filmikach wygląda podobnie i jakoś mnie do siebie nie przyciąga.

O nie to 2 różne gry. W cabalu masz inne questy a zarazem to tak jagby inny czas(trudno stwierdzic jaki np. odrzutowa deska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam 22lv gram na serverze Jupiter ( czy jakos tak zapomninam ciągle chodzi mi o ten NOwy serv)
szybko moim zdaniem sie nabija lv kase zdobywa tak sobie no i jeszcze nawet fajne Questy są tylko Muzyka dziwna ale jesli chodzi o to mjejsce gdzie ( brama w warp center ) tylkona Questa to nawet fajna muzyczka ale gra ogólnie fajna bardzie podobna do Silkroad Online niz do WoW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2008 o 18:58, Ero Sennin napisał:

Myślę czy by nie pograć w Cabala :) A więc, czy gra jest warta ściągnięcia klienta i zajęcia
miejsca na dysku? Bo gra jest f2p prawda? :)

Tak, jest darmowa.
A co do samej gry pooglądaj sobie filmiki na yt i sam oceń, ale moim zdaniem zdecydowanie się opłaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee...cabal szajs. Tam chodzi tylko o lanie się. Dobra , ładne kombosy - to nie powiem - ale gra nic nie oferuje oprócz grindu. Szybko się nudzi , zdecydowanie lepszy jest ArchLord. Auction Hause , Crafting , Alchemia i wiele , wiele więcej oferuje ArchLord :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A po kiego grzyba w każdym temacie o MMO reklamujesz ArchLorda? :D ArchLord suxx imo, pograłem kilka minut i odinstalowałem :) A Cabal się nawet fajnie zapowiada, narazie zrobiłem łucznika i wbiłem nim 4 lvl ale chcę jeszcze zobaczyć shieldera ;) Gram na serwerze Mercury jakby co :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować