Zaloguj się, aby obserwować  
Radziula

Cabal online - nowy mmorpg

238 postów w tym temacie

Napisałaś że, bez oglądania się na cooldown ale, ja i tak musze czekać i zawsze konczy się na 3 atakach :(

Co do upgrade :
Czyli nie moge sobie upgreadowac czego chce ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2008 o 12:16, nightfaler napisał:

Napisałaś że, bez oglądania się na cooldown ale, ja i tak musze czekać i zawsze konczy
się na 3 atakach :(


Kwestia wprawy, znam gościa co (przy mnie) zrobił combo na 24 ataki. Musisz złapać wyczucie czasu i tyle bo jak się spóźnisz albo pospieszysz to przerywasz combo.

Dnia 22.03.2008 o 12:16, nightfaler napisał:

Co do upgrade :
Czyli nie moge sobie upgreadowac czego chce ???


Na +X możesz co chcesz, tylko musisz mieć upgrade core. Na dodatkowe efekty - tylko zbroje "slotted".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2008 o 12:25, Fumiko napisał:

> Napisałaś że, bez oglądania się na cooldown ale, ja i tak musze czekać i zawsze
konczy
> się na 3 atakach :(

Kwestia wprawy, znam gościa co (przy mnie) zrobił combo na 24 ataki. Musisz złapać wyczucie
czasu i tyle bo jak się spóźnisz albo pospieszysz to przerywasz combo.

> Co do upgrade :
> Czyli nie moge sobie upgreadowac czego chce ???

Na +X możesz co chcesz, tylko musisz mieć upgrade core. Na dodatkowe efekty - tylko zbroje
"slotted".



Tak, się składa że właśnie dropłem Upgreade Core (high) , ile on mi doda ataku ?? Albo za ile go moge spokojnie opchnąć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2008 o 19:22, hammerfall87 napisał:

A ja mam pytanie czy mógłby mi ktos po ludzku wytlumaczyc jak inwestować w force shieldlera
?


Ty się znasz na MMORPG''gach , więc prosiłbym o małą opinie gierki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2008 o 20:16, Budep napisał:

> A ja mam pytanie czy mógłby mi ktos po ludzku wytlumaczyc jak inwestować w force
shieldlera
> ?

Ty się znasz na MMORPG''gach , więc prosiłbym o małą opinie gierki :P


Cabal gra bardzo ciekawa na 10 poziomie mozna robic wyrabane combosy do wyboru 5 klas postaci walki są bardzo efektowne jak i zbroje potwory tez niczego sobie,questy typowe wybij, przynies itp podobno po zdobyciu 10 zaczyna sie swietna gra :),wprowadzili mozliwosc wojny nacji.
http://www.cabal-online24.pl/ zapraszam tutaj jak dla mnie jedna z lepszych darmówek zobaczymy jeszcze jak bedzie wyglądał dekaron.Moim zdaniem warto zagrać w cabala.Istotnym minusem jest wkurzajaca muzyczka która naszczescie da sie wylączyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2008 o 11:50, Arek13 napisał:

Czy ktoś orientuje się za ile można sprzedać Astral Board na Marsie? Bo kupiłem Astral
Bike i trochę kasy by mi się przydało.


Napisz jaka ta deche chcesz sprzedać, bo jest w końcu kilka rodzai i sa one w różnych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2008 o 14:09, palmusek napisał:

> Czy ktoś orientuje się za ile można sprzedać Astral Board na Marsie? Bo kupiłem
Astral
> Bike i trochę kasy by mi się przydało.

Napisz jaka ta deche chcesz sprzedać, bo jest w końcu kilka rodzai i sa one w różnych
cenach.

Astral Board - X Steel Blue.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem , ale postanowiłęm , że zagram ;>
Właśnie instaluje grę. Długo ściągają sie patche? Często gra jest akrualizowana? Są mounty i od jakiego lvl? Jest PvP od jakiego lvl? Dużo jest itemków? Jest jakiś crafting? Tyle :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2008 o 19:13, Budep napisał:

http://img296.imageshack.us/my.php?image=bladwi5.png

Oco chodzi? Wyskakuje mi ten błą po ściągnięciu patchy , i grać nie moge :(


To często spotykany problem, pomaga na niego zainstalowanie gry od nowa...po prostu podczas ściąganie Updater zgubił plik .enc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2006 o 21:55, Radziula napisał:

Pewnie co nie którzy z was wiedzą już, że wyszedł na rynek nowy MMORPG o nazwie CABAL.
Co tu dużo mówić zobaczcie sobie np. na tej stronce www.cabalonline.cba.pl co to gra
potrafi :) Chciałbym sobie dalej w nią grać, ale jest ona darmowa tylko do 7 września,
więc lipa :(


fajna gra na jakies 2 godziny potem zaczyna sie nudzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2008 o 08:11, Beror napisał:

> Pewnie co nie którzy z was wiedzą już, że wyszedł na rynek nowy MMORPG o nazwie
CABAL.
> Co tu dużo mówić zobaczcie sobie np. na tej stronce www.cabalonline.cba.pl co to
gra
> potrafi :) Chciałbym sobie dalej w nią grać, ale jest ona darmowa tylko do 7 września,

> więc lipa :(

fajna gra na jakies 2 godziny potem zaczyna sie nudzic

Najwidoczniej nie jestes zwolennikiem gier MMO. Jest to darmowa gra i jak na swój freeware jest dobra.Ja osobiście gram w WoWa ale przedtem przez kilka miesięcy tłukłem w cabala. Jeśli Ci się nie podoba kup sobie WoW''a lub LOTRO. Jeśli jednak wogóle nie lubisz gier MMO to trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2008 o 08:20, kabak5 napisał:

> > Pewnie co nie którzy z was wiedzą już, że wyszedł na rynek nowy MMORPG o nazwie

> CABAL.
> > Co tu dużo mówić zobaczcie sobie np. na tej stronce www.cabalonline.cba.pl
co to
> gra
> > potrafi :) Chciałbym sobie dalej w nią grać, ale jest ona darmowa tylko do
7 września,
>
> > więc lipa :(
>
> fajna gra na jakies 2 godziny potem zaczyna sie nudzic
Najwidoczniej nie jestes zwolennikiem gier MMO. Jest to darmowa gra i jak na swój freeware
jest dobra.Ja osobiście gram w WoWa ale przedtem przez kilka miesięcy tłukłem w cabala.
Jeśli Ci się nie podoba kup sobie WoW''a lub LOTRO. Jeśli jednak wogóle nie lubisz gier
MMO to trudno.

do mmo nic nie mam tylko to jest nudne a sam gram w wowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2008 o 08:11, Beror napisał:

> Pewnie co nie którzy z was wiedzą już, że wyszedł na rynek nowy MMORPG o nazwie
CABAL.
> Co tu dużo mówić zobaczcie sobie np. na tej stronce www.cabalonline.cba.pl co to
gra
> potrafi :) Chciałbym sobie dalej w nią grać, ale jest ona darmowa tylko do 7 września,

> więc lipa :(

fajna gra na jakies 2 godziny potem zaczyna sie nudzic

Jeżeli pograłeś 2 godziny i twierdzisz że jest nudna to sorry, ale według mnie po prostu jesteś leniem i nie chciało ci się dalej grać...o jakości gier MMO można powiedzieć po graniu przez przynajmniej tydzień, lub więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2008 o 19:18, Arek13 napisał:

> http://img296.imageshack.us/my.php?image=bladwi5.png
>
> Oco chodzi? Wyskakuje mi ten błą po ściągnięciu patchy , i grać nie moge :(

To często spotykany problem, pomaga na niego zainstalowanie gry od nowa...po prostu podczas
ściąganie Updater zgubił plik .enc.


Kurde , przeinstalowałem i dalej to samo. Da się jakoś inaczej temu zaradzić? :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.04.2008 o 12:19, Budep napisał:

Kurde , przeinstalowałem i dalej to samo. Da się jakoś inaczej temu zaradzić? :-/

Możesz poszukać plików .enc w internecie. Wpisz w wyszukiwarce "pliki .enc do cabal online", ściągnij i podmień w folderze z grą. Powinno zadziałać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować