Zaloguj się, aby obserwować  
Radziula

Cabal online - nowy mmorpg

238 postów w tym temacie

Dnia 19.04.2008 o 12:28, Arek13 napisał:


> Kurde , przeinstalowałem i dalej to samo. Da się jakoś inaczej temu zaradzić? :-/

Możesz poszukać plików .enc w internecie. Wpisz w wyszukiwarce "pliki .enc do cabal online",
ściągnij i podmień w folderze z grą. Powinno zadziałać.



Gdzie to dokładnie podmienić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.04.2008 o 14:45, Budep napisał:

Gdzie to dokładnie podmienić?

Start->Mój Komputer->dysk na którym zainstalowałeś (C,D itp.)->Program Files->Cabal Online (Europe) i tam podmień plik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2008 o 12:10, Arek13 napisał:

> > Pewnie co nie którzy z was wiedzą już, że wyszedł na rynek nowy MMORPG o nazwie

> CABAL.
> > Co tu dużo mówić zobaczcie sobie np. na tej stronce www.cabalonline.cba.pl
co to
> gra
> > potrafi :) Chciałbym sobie dalej w nią grać, ale jest ona darmowa tylko do
7 września,
>
> > więc lipa :(
>
> fajna gra na jakies 2 godziny potem zaczyna sie nudzic
Jeżeli pograłeś 2 godziny i twierdzisz że jest nudna to sorry, ale według mnie po prostu
jesteś leniem i nie chciało ci się dalej grać...o jakości gier MMO można powiedzieć po
graniu przez przynajmniej tydzień, lub więcej.

Zgadzam się z tobą. W 2 godziny nabijesz na oko z 10 lvl. A rozrywka taka na max. zaczyna się później na 40 lvl coś koło tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłyby mi ktoś wypisać skille dla Force Bladera, które musiałbym wykupić? Gram w Cabala po raz pierwszy i nie bardzo wiem, w jakie skillie inwestować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2008 o 20:38, czerwonypies napisał:

Mógłyby mi ktoś wypisać skille dla Force Bladera, które musiałbym wykupić? Gram w Cabala
po raz pierwszy i nie bardzo wiem, w jakie skillie inwestować.


Jeśli grasz na Marsie to się odezwij do mnie in-game, skontaktuję Cię z wysokolevelowymi FB. Nick w grze: Mireth

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje staty

Klasa - Force Archer

Nick - AntyEvil

Level -60

Skill Rank Sword - Regular

Skill Rank Magic - A Master

Siła -73

Inteligencja -232

Zręczność -153

Aura Code - Land

20080519214008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra, wg. ogromnych rzeszy graczy jest uznawana za jednego z najlepszych (darmowych) MMORPG - wg. mnie to klasyczny, bezsensowny grindhouse. Te ogromne miecze, kombosy niczym z Power Rangers - nie,nie to dla starego Bifura za dużo ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio, kiedy włączam Cabala wyskuje mi pewien błąd: File is corrupt. A poniżej C:\Progam Files\Games-Masters.com\CABAL Online (Europe)\Data\cabal.enc . Nie wiem, co to znaczy i jak to naprawić. Mógłby ktoś pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2008 o 19:11, czerwonypies napisał:

Ostatnio, kiedy włączam Cabala wyskuje mi pewien błąd: File is corrupt. A poniżej C:\Progam
Files\Games-Masters.com\CABAL Online (Europe)\Data\cabal.enc . Nie wiem, co to znaczy
i jak to naprawić. Mógłby ktoś pomóc?

Myślę że to ci pomoże.

http://www.forum.cabal-online24.pl/viewtopic.php?t=1037&highlight=corrupt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2008 o 13:48, Kolumb95 napisał:

Za ile mógłbym sprzedać Miracle Key lv.1? Mam dwa, a Chaos Areny chyba jeszze nie ma!?
Jeśli ktoś wie coś o Chaos Arneie to niech napisze.


Chaos arena jak najbardziej jest, od paru miesięcy. W Bloody Ice masz tablicę informacyjną o której są wejścia. Klucz lvl1... no ja chwilowo mam przerwę w graniu (za słaba sieć na wyjeździe), ale jak jeszcze grałam regularnie to były po ok 200 k alz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też gram w Cabala z kumplem i uważam,że Cabal jest zajebisty chociaż jest w tej grze kilka niedociągnięć które wymagają poprawienia chociażby wielkość map(przydały by sie większe) i powolne zdobywanie skill lvl(powinno być albo mniejsza ilość wymaganych SR lub szybsze jego zdobywanie).

A jak by ktoś chciał grać to mam Vielgevorza Bladera na 45lvl i Elemira Force Shieldera na 35lvl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 21:30, marcinshinoda napisał:

czy ta gra ma coś ciekawego do zaoferowania? Czy tylko ciągły grind?


Crafting
Bardzo ciekawe dungeony (solo są ciężkie do zrobienia)
guild war ( wojna gildi)
Nation war (wojna nacji)
opcja combo
i parę ciekawych umiejętności (zależne od klasy)
bardzo ładnie wyglądające skille
i co najważniejsze osobno bije się lvl skilli ( czyli jeśli bardzo dużo czau poświęciłeś na skillowanie to możesz nawet pokonać o 10 lvl wyższą postać :) oczywiście jeśli ona słabo skillowała zdarzają się postacie na 50lvl max 170 które mają dual trans (trans max lvl skilla dual czyli w magi i mieczu ) :)

OGÓŁEM BARDZO DOBRA GRA :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie:

Dlaczego po włączeniu Cabala gra się wyłącza?? Kiedyś gra działała mi bez problemu.

AMD Athlon 3800+
2Gb Ram
Ati Radeon X850 PE

Windows Vista Ultimate 64Bit (kiedyś też grałem pod Vistą)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś w to grałem grałem kolesiem podobnym do ninji potem mogłem moje miecze zamienić chyba w jakieś szpony ale wiem, że miałem 32lvl to chyba nie tak źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Kiedy włączam Cabala, to pokazuje się ten ekran ładowania i nagle, ciach i się wyłącza. A potem wyskakuje coś, ze program aaCenter.exe przestał działać.

Mam Vistę, może to przez nią? Bo watpię, ze przez resztę kompa...

ASUS Maximus Extreme
2x2GB DDR3 1333
Sapphire Radeon 4870 512MB
Intel Core2Duo E8400 3.00 GHz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cabal to bardzo fajna gra lecz zrezygnowałem z niej ponieważ miałem tam mnóstwo lagów może niedługo wrócę dlatego że kupiłem lepszą kartę graficzną ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Interesuje mnie, czy ta gra jest znośna w graniu BEZ konta premium - mam dosyć teoretycznie darmowych MMO, które jednak niemalże zmuszają graczy do kupna premium na wyższych poziomach. Czy da się osiągnąć taką samą siłę postaci jak osoba z premium (najwyżej wolniej)? Czy gra jest znacznie łatwiejsza dla premiumowców?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować