Zaloguj się, aby obserwować  
Radziula

Cabal online - nowy mmorpg

238 postów w tym temacie

Da się. Premiumowcy mają nieco zwiększone doświadczenie, jakieś bajerki w postaci petów czy unikalnych ciuszków no i deski (do latania) które są piekielnie rzadkim dropem są też do kupienia w premium. NIE MA w premium broni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Int to sobie olej, dawaj tylko tyle co na ekwipunek. A pozostałe dwa zależnie od tego czym chcesz walczyć. Katany Dex a Blade''y Str.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodam, że probuję się zalogowac na stronce mój login: nightfaler i wyskakuje mi, że nie ma nazwy takowego loginu. Więc wchodzę w formularz, zeby się zarejestrować wbijam login : nightfaler i wyskakuje, że jest używany przez inną osobę, o co tu kurqa chodzi ! Wogule działają teraz serwery cabala ? Bo zrobiłem całkiem nowe konto i loguje mnie do gry ponad minute i failed connection.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2009 o 19:21, nightfaler napisał:

Dodam, że probuję się zalogowac na stronce mój login: nightfaler i wyskakuje mi, że nie
ma nazwy takowego loginu. Więc wchodzę w formularz, zeby się zarejestrować wbijam login
: nightfaler i wyskakuje, że jest używany przez inną osobę, o co tu kurqa chodzi ! Wogule
działają teraz serwery cabala ? Bo zrobiłem całkiem nowe konto i loguje mnie do gry ponad
minute i failed connection.

Serwery działają,ten komunikat o używaniu przez inna osobę może oznaczać ze ktoś ci ukradł konto. A to z kolei może oznaczać ze bezpowrotnie straciłeś postacie na tamtym koncie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2009 o 19:03, nightfaler napisał:

Mam pytanko są jakieś dwie rózne wersje cabala ? zassałem dziś z tąd http://cabal.ogplanet.com/main.og
ponieważ chciałem sobię znowu grać i kupa nie mogę sie zalogować :/


Są cabala wersje nawet 4 zdaje się, a wiem o 3. US (czyli ta co zassałeś, zassałeś ŹLE), Euro ( http://www.cabalonline.com/) i Korea. Podobno jest jeszcze Malezyjska, ale nie mam pewności. A potrzebujesz europejskiej wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może, czy coś tracę, jeśli mam np. skilla na 9lvl lub 20lvl i zdecyduję się go zmniejszyć lub w ogóle pozbyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem, otóż:
Kiedy używam scrolla myszki to kamera oddala się od postaci ale później się automatycznie przybliża.
Problem działa z wszystkimi opcjami kamery.
Z myszką wszystko OK.
Po restarcie gry wszystko jest OK.
Pomoże ktoś? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2009 o 12:48, afen napisał:

Gdy wchodzę na jakikolwiek serwer pojawia mi się taki błąd i mnie rozłącza. Wie ktoś,
jak to naprawić?

Może reinstal ? I nie próbować instalować/wgrywać hacków, exploitów, botów i innego dziadostwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, reinstalacja pomogła i nie ma już (przynajmniej narazie) kłopotów. A botów i hacków nie używam NIGDY, bo to jest żałosne. Swoją drogą nawet nie wiem, jak je uruchomić, czy włączyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak Ci się znów ten numer pojawi, to pomaga wejście do folderu z Cabalem i wywalenie wszystkiego poza splash.jpg z folderu gameguarda. Wtedy ściąga się nowa wersja GG i nie ma problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam taki problem: gram gram(w cabala) i po kilkunastu(dziesięciu) zaczyna mi migac kursor i gra sie wiesza i zaz musze restart kompa.
moj sprzet to:
ATI radeon HD 2400Pro
1G Ram-u
Intel Pentium 4 2.8Ghz
POMOCY BO GRAC SIE NIE DA(szczególnie na TG)
jednmi mowia ze windows reinst inni zeby zmienic wartosci w windzie(na szestnastkach lub dziesiątkach,konsole ta wloncza sie poprzez Start->Uruchom->regedit-> itd


Rada : Otworz edytor rejestru (Start->Uruchom->regedit)

Wejdź do
Kod:
[color=orange]HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Contro l\Session Manager\Memory Management
Kliknij dwa razy na "PagedPoolSize". Liczby szesnastkowe sa w pierwszej kolejnosci. Zmien wartosci na te podane nizej:

UWAGA! tabelka przedstawia wartosci w szesnastkach i dziesiatkach! ktore wybierzecie to wasza sprawa ale musicie zaznaczyc ktore chcecie w okienku ;)

Megabytes __________ Szesnastkowe__________ Dziesietne
192Mb_______________ 0c000000____________ 201326592
256Mb ______________ 10000000____________ 268435456
384Mb _______________ 18000000___________ 402653184[/color]


Na sam koniec reset kompa zeby ustawienia sie zachowaly...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak rozdawać STR:INT:DEX u wizarda? Pomoże ktoś? Dzisiaj zacząłem grać i jedyną rzeczą, którą rozumiem jest wykonywanie questów :) Mam 5lvl i jeszcze w nic nie dawałem.
Dostałem też jakiś event card. Nie pamiętam całej nazwy, ale może ktoś się orientuje co to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2010 o 12:38, Traitor napisał:

Jak rozdawać STR:INT:DEX u wizarda? Pomoże ktoś? Dzisiaj zacząłem grać i jedyną rzeczą,
którą rozumiem jest wykonywanie questów :) Mam 5lvl i jeszcze w nic nie dawałem.
Dostałem też jakiś event card. Nie pamiętam całej nazwy, ale może ktoś się orientuje
co to jest.



Z rozdawaniem punktów to rób tak. Całość w intelekt, zaś w siłę i zręczność tylko tyle, ile potrzeba na założenie uzbrojenia. Znam się na tym, gdyż Wi gram od ponad dwóch lat.

Przykładowo:

Mój cały set potrzebuje 59 dexa, tak więc, ani punkcika więcej w niego nie ładuję. Int jest najważniejszy, gdyż bez niego nie wyciągniecie dużej ilości Magic Attacku, a co za tym idzie, stracicie dużo DMG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2010 o 12:47, Miraj napisał:

Z rozdawaniem punktów to rób tak. Całość w intelekt, zaś w siłę i zręczność tylko tyle,
ile potrzeba na założenie uzbrojenia. Znam się na tym, gdyż Wi gram od ponad dwóch lat.

Dzięki za pomoc. Jak będę miał jeszcze jakieś pytania to nie omieszkam tu zapytać :)

Denerwuje mnie tylko sterowanie, ale myślę, że za kilka dni się do tego przyzwyczaję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2009 o 20:07, afen napisał:

Wiecie może, czy coś tracę, jeśli mam np. skilla na 9lvl lub 20lvl i zdecyduję się go
zmniejszyć lub w ogóle pozbyć.



Post dodany bardzo dawno temu, jednakże nie udzielono na niego odpowiedzi. Tak więc, mówię.

Skille na poziomie 9 mają najkrótszy Casting Time, co oznacza, iż najszybciej można ich używać. Co prawda, mają lekko zmniejszony DMG, do tych, wbitych na poziom 20, lecz jest to różnica 10/15 zadawanych obrażeń. Dlatego każdy skill od Mastera w górę powinien zostać na 9lvl.

Co prawda są wyjątki. Odpowiednie ustawienie combo, stun combo lub co kto woli. Sam (Wizardem) używam czarów wyłącznie od poziomu 12 w górę ( Cannony nawet 20lvl!), gdyż używam full stun combo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanie... no... może jednak dwa :)
1. Jak widać na załączonym obrazku mam kilka skill point''ów do rozdania, ale nie bardzo wiem jak. Mam ulepszyć te skille, które już mam? A może wykupić jakieś inne (o ile się da) lub czekać aż mi ranga podskoczy (widzę, że coś mi się tam stopniowo "nalicza" wraz z czasem walki) i dopiero wtedy inwestować w skille. Na obecnych jeszcze jakoś sobie radzę, ale po co utrudniać sobie życie? :) To samo ze swordem. Mam tam trzy puste sloty. Niby gram klasą magiczną, ale po coś je zrobili. Warto coś mieć do "walki wręcz"?
2. Znalazłem jakiś (prawdopodobnie, bo na takim lvl''u raczej żaden rarytas by nie wypadł) śmieciowy item z dwoma slotami (patrz. obrazek nr 2). Tutaj nasuwa się pytanie. Jak te sloty "wypełnić"? Co muszę mieć, skąd to wziąć i gdzie iść coby wszystko pięknie połączyć.

Czytam w międzyczasie poradniki na innych stronach, ale zanim to wszystko ogarnę trochę czasu minie :)

http://www.cabal.playmmo.pl/skille/wizard Znalazłem taką stronkę. Wszystko dobrze jest tam "rozdane"? Te teksty typu "podnosimy na 9lvl" oznaczają, że skill podnosimy/ulepszamy na dziewiąty lvl czy na dziewiątym lvlu (naszej postaci oczywiście)? :)

20100621183142

20100621183700

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować