Zaloguj się, aby obserwować  
Radziula

Cabal online - nowy mmorpg

238 postów w tym temacie

Dnia 24.11.2007 o 10:59, NeVeN napisał:

> LOL, to chyba gry Ci się pomyliły. Najpierw zagraj a potem oceniaj grę ;]
>
> MasterHeroes Niestety nie wiem o co chodzi. Jaki masz komp ? Spróbuj ściągnąć
jeszcze
> raz, ale z innego źródła.

Raczej nie bo patrzyłem na YouTube filmiki i brzydko wygląda...


lol , lol , lol. Wiesz jakiej jakości jest obraz na youtube? W Cabal combosy i walki bardzo ładnie wyglądaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki wielkie tylko sciągnąc czy nie oto jest pytanie
Budep moze powiesz cos na ten temat? jednym slowem warto czy nie wedlug Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2007 o 14:56, NeVeN napisał:

Ej właśnie sciagam Cabala. Strasznie długo. Powiedzcie mi jakie tam są profesje??

Masz tam maga wojownika łowce i takie mieszanki. Ale zobacz bo są tam takie dziwne klasy. Mowię warto zagrac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 18:39, kabak5 napisał:

> Ej właśnie sciagam Cabala. Strasznie długo. Powiedzcie mi jakie tam są profesje??
Masz tam maga wojownika łowce i takie mieszanki. Ale zobacz bo są tam takie dziwne klasy. Mowię
warto zagrac.


Mam jakis blad kurcze gram i jak klikam 1 aby atakowal to wyskakuje 2 tabelka skrotow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.11.2007 o 18:54, NeVeN napisał:

Mam jakis blad kurcze gram i jak klikam 1 aby atakowal to wyskakuje 2 tabelka skrotow

Nie mam pojęcia ale może wstaw tą umiejętnośc np. na 2 może tak sie uda. Popgrzeb w opcjach bo naprawde nie wiem. Przykro mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 18:54, NeVeN napisał:

> > Ej właśnie sciagam Cabala. Strasznie długo. Powiedzcie mi jakie tam są profesje??

> Masz tam maga wojownika łowce i takie mieszanki. Ale zobacz bo są tam takie dziwne klasy.
Mowię
> warto zagrac.

Mam jakis blad kurcze gram i jak klikam 1 aby atakowal to wyskakuje 2 tabelka skrotow

Pewnie sciągnołeś zwalonego clienta.Skad ściagałeś ja sciagałem z Gamershella.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 21:23, rafalski10 napisał:

> > > Ej właśnie sciagam Cabala. Strasznie długo. Powiedzcie mi jakie tam są profesje??

>
> > Masz tam maga wojownika łowce i takie mieszanki. Ale zobacz bo są tam takie dziwne
klasy.
> Mowię
> > warto zagrac.
>
> Mam jakis blad kurcze gram i jak klikam 1 aby atakowal to wyskakuje 2 tabelka skrotow

Pewnie sciągnołeś zwalonego clienta.Skad ściagałeś ja sciagałem z Gamershella.



Już jest ok. Ale to jest swietna gra. Tak mi się podoba że Heeejjj. Gra ma tylko 2 bledy.
1. Przeciaza kompa i powoduje w czasie gry ignorowanie virusów.
2. Gra z początku jest dość monotonna.
3. Mało potworów do Expienia pomiedzy 1-10lvl.
Szkoda ale kazda gra mmo ma wady. Jak narazie zobacze czy potem bedzie fajna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2007 o 11:27, Rayan77 napisał:

Ok dzięki wielkie tylko sciągnąc czy nie oto jest pytanie
Budep moze powiesz cos na ten temat? jednym slowem warto czy nie wedlug Ciebie :)


Według mnie warto. Nie jest to najgorszy mmorgp. Ładne walki , kombosy i inne , spróbuj. Może Ci się spodoba. A ja polecam ArchLorda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej sluchajcie gram dopiero 1 dzien i mam 6 bladera. Oprocz Goalie nigdzie nie mozna expic??
Powiedzcie co moge jewszcze robic bo questy to nie wiem jak robic...:P
PS: Fajna gierkam ale wkurzajace sa niektore potwory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie ciągnę Cabala z neta. Zastanawiam się, jak będzie wyglądała ta gra świateł na wyższych lvlach xD Tak szczerze mówiąc to właśnie efektowność tych combosów w dużym stopniu nakłoniła mnie do ściągnęcia Cabala :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2007 o 20:41, dkampik93.08 napisał:

Ja właśnie ciągnę Cabala z neta. Zastanawiam się, jak będzie wyglądała ta gra świateł na wyższych
lvlach xD Tak szczerze mówiąc to właśnie efektowność tych combosów w dużym stopniu nakłoniła
mnie do ściągnęcia Cabala :D:D



Powiem 1. Gra jest wyśmienita. Nie zrażaj się początkiem, bo gra jest wtedy naprawde nudna. Powyżej 15lvl czyli gdzieś 3 dzoionki grania noobka gra staje się świtna. Możesz zacząc PvP. Idziesz z teamem na Questa, albo jakieś zoombi. Combosy wyglądają świetnie. Tylko troche dziwnie się atakuje. W stylu: Normalny atak kliknij 1.
Czary wyglądają fajnie ale nie tak jak w WoW. Przypominam wadę. Monotonność na samym początku. Nie zrażaj się. ;p Warto. Są to porady gracza z 35lvl wizarda...;p Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować