Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Demo Dark Crusade już dostępne

171 postów w tym temacie

W Winter Assault denerwujace bylo to ze na poziomie EASY przeciwnik wogole nie atakowal. Nie mozna bylo sprawdzic jakis wymyslonych taktyk ani nic. Mam nadzieje ze to naprawia w Dark Crusade. A premiera kiedy bedzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Demo Dark Crusade było juz dostępne ok. 7 wieczorem. :P Traen miał racje co do Kronikarzy - padali od jednej, może dwóch rakietek Sky ray''a. Nie podoba mi sie ta zmiana. Za to gwardia z cieżkim uzbrojeniem zapowiada sie ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ooo.. a więc jednak... Arclight miał rację :)
Demko bardzo fajne, a Tau może nie są jakąś strasznie inną od wszystkich rasą, ale muszę powiedzieć, że mi się od razu spodobali- zwłaszcza ich uzbrojenie, no i Tau Commander :D Ta nowa sceneria też jest przyjemna dla oka :) Cóż, dodatek zapowiada się bardzo smakowicie i nic, tylko czekać do października...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak by co to premiera jest (niestety) dopiero 5 pazdziernika a nie wrzesnia;/
A demko i tak narazie mi sie wjesza bo porc nie wytrzymuje ale od 19 wrzesnia to sie zmieni. :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie, Sky Ray armii T''au jest stanowczo za mocny jak na swoją cenę (150 rekwizycji i 280 prądu około). A za tą śmieszną kwotę mamy cacko, które potrafi swoim specjalnym atakiem w 5 sekund zmieść kult maszyny Space Marines... Jest podobnie jak z Defiler''em Space Marines Chaosu. Dopiero po ukazaniu się łatki 1.2 zostało to naprawione. Swoją drogą Sky Ray zabiera także tylko dwa punkty limitu pajazdów, więc mażna wybudować ich 10, do tego dodać 3 oddziały Fire Warriorów, w pełni wyposażonego dowódcę... i zmieść wszystko co nosi czerwone zbroje, znak orła, i krzyczy: "Space Mrines, attack!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha, jeszcze jedno: Sądzę, że salwa z 10 Sky Ray''ów za pomocą specjalnych rakiet mogłaby niemalże zabić Squiggotha (Rożgniatacza) orków. Trzeba to sprawdzić w pełnej wersji, ale bez dodatkowych patchów. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się dowiedziałem, struktura dowódców się raczej nie zmieniła, a w demie, wszystki jednostki SM są dużo słabsze po to aby początkujący gracze, którzy w demce by wygrywali, kupili pełną wersję gry:) A poza tym - poziom trudnosci jest tu w demie EASY. Sky-Ray ma dużą siłę ognia, ale jak PREDATOR i tak w 2 strzałach go zniszczy... oddział SM uzbrojony w rakiety w 2-3 strzałach zniszczy. bo jego HP to 1000.

hmm, ta wielka ilość libarianów to zaskoczenie, które ciężko wyjaśnić...

Ważne, że Tau nie ma obron:) - wieżyczek, więc albo ryzykujesz i rzucasz całą armię na wroga, albo dzielisz i masz problemy wszędzie:D hehe:)

Ścieżki - poroniony pomysł, ale jednak ma sens:) Cóż takie jest TAU
Jednostki są dużo słabsze bo=1 cysis suit po upgradzie na miotacz ognia rozwalil drużynę assault terminators...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować