Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Demo Dark Crusade już dostępne

171 postów w tym temacie

Ja myśle że demka Necron''ów nie będzie. Za mało czasu zostało do wydania pełnej wersji gry (na zachodzie bo u nas troszkę dłużej) i Relic specjalnie narobił wszystkim smaka na ich unikalną ekonomie i jednostki aby coś więcej było o nich wiadomo dopiero po premierze DC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Slyszalem od kumpla ze necroni są stanie przezyc wybuch granyu ( wprawdzie większośc jednostek jest w stanie ale na necronach niebiędzie robił wrazenia wybuch jakiegos grantu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A kolega to co? Betatester Relica, że takie rzeczy wie? ;P Relic pewnie nie wypuści więcej dem DC (no chyba, że Demo Multiplayerowe, ale dla mnie takie coś nie ma sensu), i tak czy siak, DC kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

taa.. jedyną rzeczą jaką potrafi dobrze robic to grac;/ i gadac o grach. jak siedziałem z nim kiedys w ławce to ino o gral nawijajl ;/
a mnie sie nie pytaj skąd on takie rzeczy kutwa wie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

eee.... ja tam wole Jakiegos Hero od Kosmicznych Wilków ( zakon wymiata), albo chociaz komiszarza Gaunta (Pierwszy i Ostatni z Tanith RLZ !!!) ;D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2006 o 09:33, Athaniel napisał:

eee.... ja tam wole Jakiegos Hero od Kosmicznych Wilków ( zakon wymiata), albo chociaz komiszarza
Gaunta (Pierwszy i Ostatni z Tanith RLZ !!!) ;D:D:D:D:D

Ja w swoim życiu miałem tylko jedną figurke ze światka Warhamka kupioną w wieku 11 lat, i był to sierżant Ultramarines....niestety musiał sie chyba gdzieś wybrać bo pomimo moich szczerych chęci nie moge go po dziś dzień odnaleźć ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja nadal żałuję, że Relic nie zdecydował się na wprowadzenie Tyranidów do DC (mówię tak bo to moja rasa, mam ich figurek na ponad 4 tys. punktów :-) a oprócz tego od niedawna zbieram Space Marines a konkretnie Raven Guard
ale z nich mam jedynie na jakieś 1700 pkt. I tylko szkoda, że odkąd pracuję to mam więcej kasy na figurki ale kompletnie nie mam czasu na grę, ledwo znajduję go trochę na choćby podstawowe malowanie :-( Ech chciałbym pograć Tyranidami w DoW-a :-((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem, istnieje strona tyranids.dowfiles.com/ z której można sciągnąc mod z tyranidami tyle ze jet to jeszcze bardzo wczesna wersja, dostępne są bodajżę 3 typy jednostek i 1 budynek, ale autorzy moda radzą sobie dobrze i napewno niedlugo będzie coraz lepiej. UWAGA !!! Mod w wersij ANGIELSKJEJ !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są plotki że jakoś w październiku Relic ma wypuścić MULTIPLAYER DEMO. Ale czy będą tam również i Necroni... trzeba te pytania kierować do kogoś z Relic''a: Buggo, CLR, Bishop''a...

Wersja PRE-ORDER jest już od dawna dostępna na stronach za oceanem. Cena: przeważnie ~30$

Więc nie ma co liczyć na umiarkowaną cenę, chyba że CDPROJEKT nas mile zaskoczy. Trzba liczyć tak na 79-99zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2006 o 12:53, EvilKillaruna napisał:

Są plotki że jakoś w październiku Relic ma wypuścić MULTIPLAYER DEMO. Ale czy będą tam również
i Necroni... trzeba te pytania kierować do kogoś z Relic''a: Buggo, CLR, Bishop''a...

Wersja PRE-ORDER jest już od dawna dostępna na stronach za oceanem. Cena: przeważnie ~30$

Więc nie ma co liczyć na umiarkowaną cenę, chyba że CDPROJEKT nas mile zaskoczy. Trzba liczyć
tak na 79-99zł.

Ciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiicho......Evil co ty wyprawiasz........drogi CD-projekcie Evil nie miał na myśli przedziału 79-99zl bo musiałbym jeszcze zbierać kase. Evil miał na myśli przedział 40-50zl, jak na dodatek przystało. Jeżeli bedzie drożej to nie kupię :P ostrzegam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ekhm... oczywiście nie miałem na myśli sugerować przyszłej ceny ^^. Dlatego zostawiłem furtkę dla CDP z tym "miłym zaskoczeniem"...

Wracając do DC...

Jeśli ktokolwiek ma jakieś pytania odnośnie DC, proszę pisać tutaj. Odpowiem na tyle ile będę mógł.
Ewentualnie zapraszam na oficjalne forum Relic''a:

http://forums.relicnews.com/forumdisplay.php?f=90

Filmy prezentujące niemal wszystkie nowe jednostki dla istniejących ras można zobaczyć i pobrać na np. www.gamespot.com

HF.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BTW: Dark Crusade wyjdzie na obu nośnikach: zarówno DVD jak i CD. Także posiadacze tylko napędów CD także będą mogli zakupić i grać w DC...

Nie wiem tylko jak duża będzie różnica w cenie pomiędzy obiema wersjami i czy wogóle takowa różnica będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2006 o 10:19, Traen111 napisał:

A ja nadal żałuję, że Relic nie zdecydował się na wprowadzenie Tyranidów do DC

Ja pierrr... Ile można ludzią powtarzać, że nie dali tyranidów bo się na tym enginie Tyranidzi nie spełniliby oczekiwań Relica. A co do ceny DC. Zwróćcie uwagę na to, że DC to SAMODZIELNY dodatek. Nie wymaga podstawowej wersji gry, i w kampanii można chyba grać wszystkimi rasami. W multi możemy tylko grać Necronami albo Tau. Ale z kolei, gdyby CDP wycenił DC wysoko, to posiadacze DoWa i WA mogliby mieć jakąś zniżke. Kto wie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować