Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Demo Dark Crusade już dostępne

171 postów w tym temacie

Dnia 29.09.2006 o 12:51, Mroku21 napisał:

Oberzałem i szczerze powiem, że mam mieszane odczucia.Nie żeby filmik był zły, ale spodziewałem
sie czegoś na wzór intra z DoW. ;]

nom, takie przeciętne to intro ;/ nie porwało mnie tak jak to DoW.....no, ale w końcu liczy się sama gra ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2006 o 12:51, Mroku21 napisał:

Oberzałem i szczerze powiem, że mam mieszane odczucia.Nie żeby filmik był zły, ale spodziewałem
sie czegoś na wzór intra z DoW. ;]

Hm, nie wydaje mi się aby było to intro do DC. Za krótkie i jest na enginie gry. Na forum Relica ludzie też mają wątpliwości. Według mnie to zwykły teaser.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mozliwe ale kto to wie w karzdym razie ładnie zrobione i ogulnie sypatycznie:)
ale jak mówiłem szkoda mi SM strasznie po łbie dostali :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To niestety jest intro do DC... Cytując kwestię z pewnego filmu... "I feel raped". Intro jest krótkie, nie ma w nim sensu, i jest słabo wykonane. Ehhh... Chyba szkoda im było kasy na coś od Blura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2006 o 19:42, Grond napisał:

To niestety jest intro do DC... Cytując kwestię z pewnego filmu... "I feel raped". Intro jest
krótkie, nie ma w nim sensu, i jest słabo wykonane. Ehhh... Chyba szkoda im było kasy na coś
od Blura.


Jeśli to miała być ta zapowiadana niespodzianka przed premierą DC to ja dziękuje ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dokładnie. przed wydaniem WA nic nie mówili o intrze itp. A tu nagle przed DC pojawił się temat nowego Intra. Szczerze mówiąc, wcześniej nawet nie pomyślałem o możliwości wstawienia innego intra. Ale kiedy już o tym wspomnieli, oczekiwałem czegoś na miare oryginalnego intra. A tu ZONK! Taki filmik mógłby być najwyżej filmikiem otwierającym kampanię, albo przerywnikiem jakiejś misji... Ale intro -.- (zwróćcie uwagę na kanciasty bolter jednego z sm na początku )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2006 o 19:52, Grond napisał:

dokładnie. przed wydaniem WA nic nie mówili o intrze itp. A tu nagle przed DC pojawił się temat
nowego Intra. Szczerze mówiąc, wcześniej nawet nie pomyślałem o możliwości wstawienia innego
intra. Ale kiedy już o tym wspomnieli, oczekiwałem czegoś na miare oryginalnego intra. A tu
ZONK! Taki filmik mógłby być najwyżej filmikiem otwierającym kampanię, albo przerywnikiem jakiejś
misji... Ale intro -.- (zwróćcie uwagę na kanciasty bolter jednego z sm na początku )


Wpełni się z tobą zgadzam ;].A ten bolter - blehhh ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Evil reminder:

... mamy 1 października. 9-go ma być premiera U.S., ponoć 15-go już ma być w U.K. :P. Skoro tak to u nas DC powinno być od 15-go do 27-go, bo 27-go ma być już podobno wszędzie.

Ciekawe czemu CDP nie ma update''a na datach wydania :P. Oh well..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh... Ostatnio widziałem temat o Gothicu 3 (jak to CDP olewa G3, bo nie ma daty premiery na Polske, bo producent coś spieprzył itp.). Teraz patrze na datę premiery Dark Crusade i... My to mamy nerwy ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować