Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Demo Dark Crusade już dostępne

171 postów w tym temacie

Tau? :/ wolałbym Necronów, ale na bezrybiu...

A kto czyta od czasu do czasu plan wydawniczy już wcześniej znał datę polskiej premiery ;)
Szkoda tylko, że nic nie wiadomo o soposbie wydania (cena, etc.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja najbardziej licze na to, że bedzie dostępne wydanie Dawn of War + oba dodatki. Miałem podstawowa wersję, chcialem kupić Winter Assault jak stanieje, ale dowiedziałem się, że drugi dodatek w drodze, więc podstawka poszła pod młotek :). Byle do października.

PS. CD-Projekt - nie macie litości dla mojego portfela :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też bym chciał Necronów, ale i tak dobrze że dali chociaż Tau ;P Zaczynam ściągać... ciekawe czy rzeczywiście Dark Crusade będzie tak wspaaaniały jak mówią twórcy, wydaje mi się że warto kupić, tylko pytanie: ile jeszcze pieniędzy trzeba będzie wsadzić w te dodatki... oni chcą przenieść wszystkie rasy na komputer i jak będą tak po jednej, dwie na dodatek, to zrobi się ich sporo. Sprytna strategia ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2006 o 11:24, Arclight napisał:

Zostały im już dwie-trzy rasy, z czego jednej na obecnym engine nie da się pokazać w 100% (Tyranidzi).

Czyli pewnie jeszcze dwa dodatki :D A Tyranidów zobaczymy pewnie w Dawn Of War 2 z nowym engine''em ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Demko jest ok, szkoda tylko że tak obcieli Tau jednostki, ale patrząc na ich liczbę to zamieścil praktycznie wszystkie z Codexu 4-tej edycji (nie zauważyłem jedynie Sniper Drone''ów). Ale po kolei:
- Jest Tau Commander, uzbrojony w burst cannon, a można mu jeszcze dodać jetpack, swarm missile launcher i miotacz ognia i fusion blaster, który można później zamienić na plasma rifle.
- Są XV15 Stealth Suit uzbrojeni w słabiutkie burst cannon z mozliwością dokupienia w zamian fusion blaster, mają stałą infiltrację, z której mogą strzelać i przejmować punkty strategiczne.
- Budowniczy to nieuzbrojony Drone
- Jest ikonka (ale z napisem Full game :-( Vespid Stingwing :-)
- Są Fire Warriors z pulse rifles i jest tylko zaznaczone że w pełnej będzie można im dodać Shas''ui czyli sierżanta (pewnie sądząc z wcześniejszych trailerów z pulse carabine) oraz shield drone.
- Jest Kroot Carnivore Squad
- Będzie też można w pełnej rekrutować Kroot Shaper, Krootox oraz, jako ultimate unit - Graeter Knarloc!
- Jest możliwość także budowy Kroot Hounds, ale uwaga tylko w jednej z dwóch ścieżek rozwoju (wtedy też można będzie budować Krootox''y)
- Są Pathfinders jako słaba piechota, wykrywająca niewidzialne jednostki i dość szybka, z możliwością wskazywania celów innym jednostkom, wtedy wskazane cele mocniej obrywają :-)
- W drugiej ścieżce są Crisis Battlesuit (max 3)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obyś miał rację :) Może rzeczywiście przesadzam z tym wyzyskiwaniem, w każdym razie ja kocham tę grę i kupię każdy dodatek choćbym miał głodować ;P

Offtop: LOL, jestem Przodownikiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

c.d.
- Oraz do Crisis będzie można kupować Hammerhead Gunship (w tej samej ścieżce)
- Z pojazdów można budować tylko Skyray ale poza wspomnianym już Hammerhead''em będzie też Devilfish i dwa różne oddziały Drone''ów jako pojazdy
- I jeszcze na peno będzie Etheral jako kolejny dowódca
Aha i jeszcze zauważyłem coś niespodziewanego - w pewnym momencie mój przeciwnik rzucił na mnie 4-ech Librarian''ów!! Ale każdy z nich miał tylko 500 hp i był o wiele słabszy niż ci z WA, czyżby zmiana w strukturze dowódców?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadzieje że w miare szybko pojawi sie wersja ze wszytkimi dodatkami.Chociaż słyszałem że Dark Crusade ma być samodzielnym dodatkiem z możliwością połączenia go z podstawową wersją, czy ktoś wie jak to bedzie wyglądać w praktyce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak mimochodem to pojawił się już 12-ty trailer do Dark Crusade i przedstawia on nową jednostkę Gwardii Imperialnej tzn. Heavy Weapons Team - wygląda na to że będą mogli byc uzbrojeni w ciężkie boltery, lascannony i autocannony więc zapowiada się nieźle :-)
Szkoda tylko że nawet w demie nie zamieścili chociaż obrazka Harleqiunów (próbowałem chyba z 40 razy ale widziałem tylko Heavy Weapons Team, Daemon Prince, Grey Knights i Flash Gitz oraz zapowiedzi Tau i Necron''ów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W demie Dark Crusade jest wyraźnie opisane jako Stand-Alone a z tego co czytałem w sieci to ma tak być, że jeżeli masz tylko DC to możesz grać jedynie Tau i Necron''ami. Jeżeli masz podstawkę i DC to masz 6 ras a WA dodaje Gwardię Imperialną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować