Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Demo Dark Crusade już dostępne

171 postów w tym temacie

Dnia 06.09.2006 o 18:11, EvilKillaruna napisał:

Właściwie to która rasa będzie jakiego koloru/zakonu/odłamu jest chyba najmniej ważne :P


Fakt :) choć w zachowaniu AL ( w WA) wiydać pewne różnice w zachowaniu np. Raven Guard robią samych szturmowych marines a Imerial Fist uzbrajają co się da w wyrzutnie rakiet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2006 o 18:11, EvilKillaruna napisał:

Właściwie to która rasa będzie jakiego koloru/zakonu/odłamu jest chyba najmniej ważne :P

No co ty..... jak możesz ;]..... ja bym osobiście wolał SM- Ultramarines, IG- 412 Cadian, a Tau dokładnie tych co występują w demie, reszta mnie nie obchodzi :P bo tylko nimi bede gral ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak zmieniając temat dyskusji to dlaczego, skoro DC jest zapowiadane już za niecały miesiąc to jeszcze nie można składać zamówień przedpremierowych w sklepie gram.pl??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2006 o 00:23, lubieplacki napisał:

Niestety intro nadal to samo a mogli by zrobic coś nowego.

Traen też się nad tym zastanawiam bo odnosze wrażenie że CDP jakoś nie przejmuje się tym dodatkiem, cene i date wydania wpierw ukazują gazety, na stronie gram praktycznie nie ma żadnych informacji....:/
a co do lubieplacki (ja też) to intro chyba zostanie zmienione ale w pełnej wersji dopiero bedziemy mogli je zobaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Niestety intro nadal to samo a mogli by zrobic coś nowego."

Tak żeby było jasne: intro będzie zupełnie nowe. Czemu opierasz się na demku? Demo było robione, gdy jeszcze Relic nie chciał mieć nowego intra (ponoć względy finansowe). Ale potem doszły słuchy że ma być nowe. :P

Z tego co mi wiadomo nowe intro ma przedstawiać generalnie walkę z perspektywy żołnierza SM lub Tau - tak przynajmniej twierdził "informator" i nie sprecyzował czy owe "lub" wynika z jego niedoinformowania, czy w intrze będziemy na zmianę widzieli raz oczyma SM a raz Tau (pewnie Fire Warrior''a).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Intro jest tak samo skrywane jak Harlequin albo szansa zagrania Necronami. Być może jednak niedługo zobaczymy wreszcie Harlequin''a. Albo na forum Relic''a, albo na oficjalnyjm filmie (ostatnim już jeśli chodzi o prezentację jednostek dla instniejących ras).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2006 o 15:28, lubieplacki napisał:

To dlaczego nie ma no oficjalnej stronie Relic-a. Przed wydaniem podstawki jako pierwsze pojawiło
się intro.

Hmmm... Wg. mnie takie coś jest głupie. Chociaż sam ściągnąłem demo głównie po to, by obejrzeć nowe intro ^^ A jego brak tylko zaostrzył mi na nie apetyt :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2006 o 22:55, Krzysztof111177 napisał:

To intro was interesuje czy gra??

Bez obrazy drogi towarzyszu, ale intro z Dawn of War jest (przynajmniej dla mnie) Kultowe. Jak je pierwszy raz oglądałem to z opadniętą szczęką i szeroko otwartymi oczami (szczególnie jak wparował Dreadnought) dlatego chyba każdego elektryzuje myśl o nowym Intrze :-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Harlequin''a to mam coś dla was. Prawdopodobnie wiadomo jak wygląda. Wszyscy fani klaunów będą zachwyceni, tak samo jak fanatycy Death Jesters. Ale reszta będzie quite dissapointed ;)


Zdjęcie jest z wielkiego powiększenia więc niech nikt nie pomstuje na jakość zważywszy na to że do tej pory nikt nie miał nawet wyobrażenia jak może ta jednostka wyglądać ;)

Myślę że niebawem będzie dostępny film prezentujący zdolności tej jednostki (zresztą kolejnej żeńskiej w armi Eldarów), które są w cc baaaardzo obiecujące :D.

np. ta zdolność:

Harlequin''s Kiss
- The Harlequin drives a hollow spike into her victim and deploys the monofilament wire inside it, killing the target instantly.
- Causes splashes of boiling blood that injure surrounding units.

GL & HF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.09.2006 o 22:58, Hubi Koshi napisał:

Jak je pierwszy raz oglądałem to z opadniętą szczęką i szeroko otwartymi oczami (szczególnie
jak wparował Dreadnought)


Nic dodać, nic ująć :) ... człowiek czuje się , jakby tam naprawde był :)

""dlatego chyba każdego elektryzuje myśl o nowym Intrze :-]""

Jezeli będzie tak samo dobre, jak to pierwsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będzie działać najpewniej na piechotę i ciężką piechotę (może też na monster_med). Avatar, Bloodthirster i inne takie tam to monster_high i prawdopodobnie można zapomnieć o instant kill w ich przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh co do Harlequin''a to spodziewałem się tego klaunowatego stroju, pewnie jakaś szabelka i czerwony pony tail z tyłu :D....ostatnio przeglądałem stary numer śp."ŚGK" gdzie były opisane wszystkie jednostki uczestniczące w grze W 40k: Rites of War wraz ze screenem i tam jest między innymi Harlequin ;] no a wiadomo że musi wyglądać podobnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować