Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Demo Dark Crusade już dostępne

171 postów w tym temacie

Dnia 07.09.2006 o 23:27, EvilKillaruna napisał:

Jeśli chodzi o Harlequin''a to mam coś dla was. Prawdopodobnie wiadomo jak wygląda. Wszyscy
fani klaunów będą zachwyceni, tak samo jak fanatycy Death Jesters. Ale reszta będzie quite
dissapointed ;)


Zdjęcie jest z wielkiego powiększenia więc niech nikt nie pomstuje na jakość zważywszy na to
że do tej pory nikt nie miał nawet wyobrażenia jak może ta jednostka wyglądać ;)

Myślę że niebawem będzie dostępny film prezentujący zdolności tej jednostki (zresztą kolejnej
żeńskiej w armi Eldarów), które są w cc baaaardzo obiecujące :D.

np. ta zdolność:

Harlequin''s Kiss
- The Harlequin drives a hollow spike into her victim and deploys the monofilament wire inside
it, killing the target instantly.
- Causes splashes of boiling blood that injure surrounding units.

GL & HF


aahhhhaaaa rotfl, a jednak to był harlequin ^^ i ja nie widze sensu w dawaniu screenów na których widać kawałek sutka harlequinki stojącej za dreadotem -.- takie coś mnie tylko irytuje. Obejrze filmik, screeny, które są by POKAZAĆ nową jednostkę a nie szukać jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do mnie jakoś Tau nie przemawia jest raczej cienkie jedynie piechota podstawowa spełniła moje oczekiwania jeżeli chodzi o walke na dystans natomiast zwiad i rozwinięcia piechoty są raczej cienkie, mam jeszcze pytanie czy w pełnej wersi zostanie podtrzymane wybieranie budynku wspierającego jednostki walczące wrecz czy strzelające, bo trak naprawde to wystarczy walczyć z SM aby się o tym przekonać że to rozwiązanie nie jest za dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aby uciąćwszelie spekulacje na temat jak będzie wyglądał Harlequin zapraszam wszystkich do obejrzenia ostatniego już filmiku prezentującego nowe jednostki w DC. Ukazała się on właśnie a można go pobrać m.in. z GameSpot (ja stamtąd je ściągam) ale myślę, że powinien być dostępny wszędzie, gdzie były do tej poryt :-)
A tak w ogóle to z mojich osobistych wrażeń jest to jedna z najbrzydszych jednostek w całym DoW :-(, choć animacje ma zarąbiste (ale ja nie lubię Eldarów a bardziej to chyba tylko nie znaszę Dark Eldarów i to może dlatego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe komu wpadło do głowy, żeby do SM dodawać Grey Knightsów. Przecież to jednostka Daemonhuntersów!!! Czekam na moment, kiedy zobaczymy u Eldarów Lictory i Carnifexy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzaj, Grey Knights to także zakon SM (choć najbardziej elitarny w i tak elitarnej formacji), który poza tym często współpracuje ze "zwykłymi" zakonami (jak i z gwardią imperialną) co jest nawet ujęte w zasadach figurkowego WH40K.
To co powiesz o dodaniu Eldarom Harlequina, który było nie było, nie ma swoich nowych zasad w czwarteh edycji?? I niewiele wskazuje, że będzie ujęty w zapowiadanym na najbliższą przyszłość nowym kodeksie Eldarów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale może po DC będzie jeszcze jakiś dodatek do DOWa i akurat w tym dodatku będą Daemonhuntersi. Grey Knights to najbardziej charakterystyczna jednostka DH i niewyobrażam sobie DH bez GK, ale także nie sądze, by SM i DH mieli taką samą jednostkę. Jak dla mnie wprowadzenie GK do SM to przekreślenie nadziei na pojawienie się DH w DOWie (przynajmniej w pierwszej częsci). Co do Harlequinów, są to jednostki typowo eldarskie i -choć pewnie jak mówisz- nie będzie ich w Codexie, to i tak na stronie Games Workshop można znaleźć do nich taki " ich mały Codex" w którym są wszystkie informacje na ich temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2006 o 19:57, EvilKillaruna napisał:

Bo jeden z członków Relic''a podał tą informację. Nie będzie już dodatków do DoW. Po Dark Crusade
team skupi się nad Dawn of War 2.


O no to jest wspaniała wiadomość :) czekamy na pre-order :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"O no to jest wspaniała wiadomość :) czekamy na pre-order :P"

1) Jak do tej pory DC jeszcze nie wyszło a DoW 2 to jeszcze plany.

2) Jeśli już zrobią DoW 2 to nawet nie w przyszłym roku. Do przebudowy jest caly silnik graficzny - tak aby móc obsłużyć ponoć nawet Tyranidów (którzy ze względu na swoją specyfikę nie mogli być do końca puszczeni w DoW)

BTW: Daemonhunters mod dla DoW to recepta dla spragnionych już teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się, czy Harlequin będzie traktowany jak bohater (jakiś limit) czy też będzie to zwykła jednostka. Może ktoś wie?
Ps. EvilKillaruna z tym dodatkiem i DOWem 2 pewnie masz rację, lecz nie można ufać na 100% ludziom z Relicu, gdyż jeszcze niedawno zapowiadali, że do starych ras nie dojdą żadne nowe jednostki a to nie była prawda...
Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Halequins będą odziałem elitarnym i bedzie ich tylko 3"

To już było wiadome daaawno temu ;)
__________

"lecz nie można ufać na 100% ludziom z Relicu, gdyż jeszcze niedawno zapowiadali, że do starych ras nie dojdą żadne nowe jednostki a to nie była prawda..."

Bo kierownictwo Relic''a kazało im milczeć i Tranj zapowiadający że nie będzie nowych jednostek, sam przyznał że nie może nic powiedzieć i żeby mu nie ufać ;).

Wydało się dopiero po publikacji czterech screenów przez Buggo, gdzie na dwóch z nich w tle byli GK a na dwóch pozostałych HWT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować