Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Demo Dark Crusade już dostępne

171 postów w tym temacie

mroku dzięki za info:) A skoro była dyskusja o DOW 2 to mogliby dac special Characterów dla każdej rasy np. Eldrad Ulthran dla eldarów , comannder Dante dla SM , Abaddon despoiler dla chaosu itp. Co o tym myslicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2006 o 21:14, bernen napisał:

mroku dzięki za info:) A skoro była dyskusja o DOW 2 to mogliby dac special Characterów dla
każdej rasy np. Eldrad Ulthran dla eldarów , comannder Dante dla SM , Abaddon despoiler dla
chaosu itp. Co o tym myslicie ?

Ja jeszcze nic nie myśle :D (o tym) jak narazie nie mamy nawet DC a co do rozmowy na temat DoW 2 przyjdzie czas, jednak fajnie by było gdyby coś takiego wprowadzili, poniekąd już coś takiego możemy doświadczyć w DoW''ie. A tu masz jak chcesz pare screenów na których są między innymi nowe jednostki (no chyba że już je widziałeś) http://media.pc.ign.com/media/802/802065/imgs_1.html a na tej stronce masz szczegółowe opisy wraz z filmikami nowych jednostek: http://www.gamespot.com/pc/strategy/warhammer40000dawnofwarexp2/news.html?mode=previews

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No bo praktycznie tylko Dark Crusade [ patrząc na plan wydawniczy w październiku ] jest ... bez danych... anie ceny ani nawet ilości nośników itp... tylko okładka jest :D:D:D:D:D:D:D [ a jak sie pytałem {mail} to mi odpowiedzieli że nie posiadają żadnych informacji na ten temat :D:D:D:D:D: ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 18:58, EvilKillaruna napisał:

Pojawiają się dwie daty oficjalnej światowej premiery: 17 (ToT gaming) i 27 (THQ germany) października.
Zobaczymy.

"Cierpliwi zostają nagrodzeni"...


A na gry-online napisano, że premiera światowa będzie 9 października, a przy okazji gra Warhammer 40 000:Dark Crusade jest w statusie złotym. A w planie wydawniczym Cdprojektu jest napisane przy Warhammerze data : październik 2006. Musimy jeszcze trochę poczekać na jakieś oficjalne informacje ze strony Cdprojektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 18:58, EvilKillaruna napisał:

Pojawiają się dwie daty oficjalnej światowej premiery: 17 (ToT gaming) i 27 (THQ germany) października.
Zobaczymy.

"Cierpliwi zostają nagrodzeni"...


Jeszcze miesiąc? :/ lipa straszna .I pewnie jeszcze trzeba będzie poczekac na polskie wydanie .No cóż czas uzbroić się w cierpliwość.;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poprawka: ToT również podaje 27 października....

Tak więc 27 październik => Finally THQ announced an official release date for the next AddOn "Dark Crusade" . The planned worldwide release date is the 27th Octobre.

A wersja PL (mam nadzieję że nie bedzie spolszczona "do bólu") to kwestia przynajmniej + 8-10 dni od daty światowej premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 19:48, EvilKillaruna napisał:

Poprawka: ToT również podaje 27 października....

Tak więc 27 październik => Finally THQ announced an official release date for the next AddOn
"Dark Crusade" . The planned worldwide release date is the 27th Octobre.

A wersja PL (mam nadzieję że nie bedzie spolszczona "do bólu") to kwestia przynajmniej + 8-10
dni od daty światowej premiery.


Co nie zmienia faktu, że nie tak miało być.Z drugiej strony twórcy chcą jak najlepiej dopracować swój produkt, ja też już wole poczekać ten miesiąc z hakiem i dostać dokładnie przetestowaną gre.Narazie uzbrajam sie w cierpliwość, a potem to już tylko boltery, flamery i inne plasma guny ;D

"Death to the False Emperor! Death to the weakling Imperium of Man!"- Common Chaos Battlecry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przed chwilą THQ oficjalnie potwierdziło daty wydania garści tytułów, w tym Dark Crusade który ma mieć oficjalną premierę ... 9 października.

I to już jest chyba ostateczna data. Nie powinno też być opóźnień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować