Zaloguj się, aby obserwować  
Alamar

DragonShard

28 postów w tym temacie

Witam, nie znalazłem takiego tematu więc go otwieram.
Nie wiem jak zrobić żeby zwiększyć liczbę jednostek/kapitanów. Jedyne budowle to te do produikcji jednostek. Czy może mam postawić kilka budowli tych samych? Lecz wtedy będę miał chyba ograniczone pole manewru jeśli chodzi o inne jednostki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2005 o 23:10, Alamar napisał:

Witam, nie znalazłem takiego tematu więc go otwieram.
Nie wiem jak zrobić żeby zwiększyć liczbę jednostek/kapitanów. Jedyne
budowle to te do produikcji jednostek. Czy może mam postawić kilka budowli tych samych? Lecz wtedy będę miał chyba ograniczone
pole manewru jeśli chodzi o inne jednostki.


O to ta gra już jest ? I jak dobrze ją zrobili ? Bo w końcu jest oparta na D&D. Jaki tam jest świat, Forgotten ? Jak tak to w jakich regionach dzieje się akcja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.11.2005 o 23:14, Grizzly. napisał:

O to ta gra już jest ? I jak dobrze ją zrobili ? Bo
w końcu jest oparta na D&D. Jaki tam jest świat, Forgotten ? Jak tak to w jakich regionach dzieje się akcja ?


No nawet jest recka w najnowszym CDA :) Tak jest to gra w świecie fantasy a nazwe regionu nie pamiętam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyle że to nie pierwsza strategia osadzona w D&D. Pierwszy był Blood&Magic czy jakoś tak (na pewno bylo Blood&coś, tylko nie pamiętam dokładnie co ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm... ja mam problem z dzwiekiem w tej grze. Odpalam misje, lektor czyta filmik wprowadzenie, potem postacie gadaja na filmiku, ale juz w samej grze mam tylko muzyke, a odglosy otocznie (walka, odzywki postaci, porusznie itp) to jeden zawieszony dziwiek "dubdubdubdubdubdubdub". Zainstalowalem pacza najnowszego i nic nie dalo... HELP !!!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Maksymalny limit kapitanów to coś około 20, bazowo masz limit ustawiony na 3 lub 4, możesz go zwiekszać poprzez budowanie kolejnych budynków produkujących jednostki. W przypadku największej twierdzy o liczbie miejsc na budynki 16,masz jakby 4 kwadraty po 4 sloty na rózne kombinacje budynków. Możesz wybudwać 1 budynek + 3 inne wzmacniające jednostki, jednak jest to totalnie niekorzystne. Ja zawsze buduje w jednym kwadracie cztery takie same budynki, dzięki temu moge jednostki awansowac na 5 poziom, dzięki czemu będa mieli ulepszone zdolności i beda mogli miec do 4 szeregowców (nie wiem jak ich nazwać lepiej :P ).
W skrócie:
-budujesz budynek i ulepszenia np. max energii, max zycia
-budujesz 4 takie same busynki i mozesz jednostki awansowac na wyzsze poziomy nawet do 5

Max limit jednostek przy jednej największej twierdzy to ok. 19/20 limitu, kazdy budynek zwieksza limit o 1, ale wybudowanie kolejnej najwiekszej twierdzy zwieksza limit o 1, ale juz budynki sie nie licza, zadna armia nie zatrzymala by bohatera, 40 kapitanów + 4 raz tyle szeregowcow :D A komp napewno nie dalby rady tego udźwignąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2005 o 09:17, HumanGhost napisał:

Myślałem ,że ta gra ma premierę w Polsce dopiero 30 listopada. Hmm, widać sprowadzacie sobie gry z zagranicy, szczęściarze.
;-D


Rodzinka w Ameryce + osiemnastka = fajna sprawa :D fajne rzeczy można dostać :> A każdy w mojej rodzinie zna moją fascynacje wszystkim co ma znaczek D&D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze to zazdroszczę. Ja muszę jeszcze swoje poczekać. Ale zagram na pewno, bo jak widze jest to podobne do WIII, więc musi mi się spodobać. A klimaty D&D, miodzio. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2005 o 22:09, HumanGhost napisał:

Kurcze to zazdroszczę. Ja muszę jeszcze swoje poczekać. Ale zagram na pewno, bo jak widze jest to podobne do WIII, więc
musi mi się spodobać. A klimaty D&D, miodzio. :-D


Miodzio? Sam pomysł instalacji gry Cie rozwali ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra wyglada intersująco...RTS oparty na D&D , jednak w prasie gra została strasznie zjaechana. Jest aż tak źle?Nie wiem czy kupić, więc czekam na opinię użytkowników..
Szkoda że akcja rozgrywa się na Eberronie a nie w Forgotten Realms albo w Grayhawku, wtedy bym się nie zastanawiał....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy mozecie napisac czy gra chodzi na windowsie 98 wedlug instrukcji czy pudelka, bo szukajac wymagania gry w necie raz widze, ze tylko xp a raz, ze windows 98 tez.Oraz mimalna karte graficzna?
Zas nie umiem znalesc tej informacji na oficjalnej stronie, zas demo nie chce sie uruchomic(info braku pliku, ktory
istnieje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2005 o 09:15, Fjuczers666 napisał:

hmm... ja mam problem z dzwiekiem w tej grze. Odpalam misje, lektor czyta filmik wprowadzenie,
potem postacie gadaja na filmiku, ale juz w samej grze mam tylko muzyke, a odglosy otocznie
(walka, odzywki postaci, porusznie itp) to jeden zawieszony dziwiek "dubdubdubdubdubdubdub".
Zainstalowalem pacza najnowszego i nic nie dalo... HELP !!!.


Wyłącz EAX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2005 o 16:28, Farax napisał:

> hmm... ja mam problem z dzwiekiem w tej grze. Odpalam misje, lektor czyta filmik wprowadzenie,

> potem postacie gadaja na filmiku, ale juz w samej grze mam tylko muzyke, a odglosy otocznie

> (walka, odzywki postaci, porusznie itp) to jeden zawieszony dziwiek "dubdubdubdubdubdubdub".

> Zainstalowalem pacza najnowszego i nic nie dalo... HELP !!!.

Wyłącz EAX



A jak to zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować