• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
weget

CD key w NWN

Pytanie

Kupiłem własnie NWN w Extra klasyce i chyba nie mam klucza....Gdy klilam na pliku CD key wyskakuje tylko takie coś...:;
These are your CD Keys for Neverwinter Nights.
;DO NOT share these CD Keys with ANYONE.
;Apart from this installation, or when registering with the Official Neverwinter Nights Community Site [ http://nwn.bioware.com], BioWare and Infogrames will NEVER ask you for this CD Key.

[CDKEY]
Key1=

W pudełku też nic nie zauważyłem tylko kod do rejestracji na gram.pl Co mam robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 02.09.2006 o 12:08, weget napisał:

W pudełku też nic nie zauważyłem tylko kod do rejestracji na gram.pl Co mam robić?

Cd key musi być gdzieś w pudełku, jak nie to sprobuj wpisać kod do rejestracji na gram pl Jak to nie zadziałą skontaktuj sie z pomocą techniczną CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 02.09.2006 o 12:08, weget napisał:

Kupiłem własnie NWN w Extra klasyce i chyba nie mam klucza....Gdy klilam na pliku CD key wyskakuje
tylko takie coś...:;
These are your CD Keys for Neverwinter Nights.
;DO NOT share these CD Keys with ANYONE.
;Apart from this installation, or when registering with the Official Neverwinter Nights Community
Site [ http://nwn.bioware.com], BioWare and Infogrames will NEVER ask you for this CD Key.

[CDKEY]
Key1=

W pudełku też nic nie zauważyłem tylko kod do rejestracji na gram.pl Co mam robić?

Dziwne jak pamietam ten plik z cdkeyem był wtedy kiedy zainstaluje się grę, czyli przy instalacji musiałes jakiś podać, żeby zainstalowac grę. Więc tlyko dopisz tam z pudełka ten CDKey który podałeś przy instalacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 02.09.2006 o 12:55, weget napisał:

JUż znalazłem, jest na pierwszej stronie instrukcji taki jakiś nie rzucający się w oczy :)

Dokładnie ja do Dawn of War szukałem 10 minut, grzebałem w tym pudełku ile wlezie, a to była na pierwszej stronie instrukcji w rogu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 02.09.2006 o 12:55, weget napisał:

JUż znalazłem, jest na pierwszej stronie instrukcji taki jakiś nie rzucający się w oczy :)

Skoro wszystko jasne, to temat zamykam :)
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować