Zaloguj się, aby obserwować  
PRONEED

Lord of the Nille forumowe RPG

73 postów w tym temacie

Imie: Darth Revan
Rasa: Człowiek
Klasa: Rycerz(Jedi... :-D [żart])
Płeć: Kobieta
Pochodzenie: Imperial Palace (Coruscant)

[A jak będzie wyglądała rozrywka...? Piszmy OffTop w nawiasach będzie przejrzyściej]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ czas zgłoszeń się skończył podaje historie do pierwszej sesji oto ona:
Od czsu w którym wybuchło powstanie mutantów do czasu przybycia was do egiptu minęło 500 lat to nadal Egipt jest atakowny przez mutanty a żaden człowiek nie przeciwstawił się nigdy mutantowi... A teraz grupa udzi starać się będzie wygonić mutanty z Egiptu, nagle zaczepił was jakiś tajemniczy kapłan i poinformował was że faraon chce się z wami spotkać, więc poszliście do faraona, po kilku minutach wyjaśnił wam wszystko co musieliście wiedzieć i powiedział wam gdzie jest kryjówka mutantów. . . I tutaj rozpoczyna się wasza wędrówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcę poinformować was o odnowieniu tej gry tzn. jeśli chcecie zagrać zapisujcie się tutaj, tych którzy chcieli grać w poprtzedniej sesji automatycznie zgłaszam do tej i podaje jeszcze raz zasady:

Rasy: Człowiek, Mumia, mutant
Klasy: wezyr, kapłan, wojownik, mag
Płcie: Kobieta i Mężczyzna

Historia: W roku 2150 p.n.e grupa 20 żołnierz egipskich zmutowało zmutowało się w wyniku wejścia do świątyni Ozyrysa i opanowało miasto El homet. Faraon wyznaczył nagrode dla tego który wybije wszystkie mutanty w El homet.

Zasady:
1. Za każdego pokonanego potwora dostajesz:
ork- 5 sztuk złota
goblin- 3 sztuki złota
demon- 200 sztuk złota
superdemon- 329 sztuk złota i miecz ciemności 10k20
2. Za zdobyte złoto kupujemy broń w sklepach
miecz- 10 sztuk złota 5k10
dwuręczny- 20 sztuk złota 6k20
łuk- 10sztuk złota 5k12
długi- 20 sz 6k24
3. Nie ma punktów doświadczenia
4. Każda rasa ma inną żywotność
Człowiek- 100pż
Mumia- 120 pż
Mutant 290 pż
A oto żywotność przeciwników
ork- 90pż
goblin- 80pż
Demon- 100pż
Superdemon 300pż
5.Zadawanie obrażeń,każda broń zadajeobrażenia (XkX) ale jaksprawdzić ile obrażeń zadano? OtoTabela obrażeń:
przeciwnik----------------obrażenia sieczne-------------------------obrażenia kłute
ork-------------------------5,6---------------------------------------------6,7
goblin----------------------6,7---------------------------------------------7,8
demon---------------------12,21------------------------------------------21,32
Najpierw gracz potem stwór (czyli MG), a teraz podam tabele obrażeń jakie zadają potwory:
potwór--------------------------zadane obrażenia
goblin--------------------------- 5
ork ---------------------------10
demon ---------------------------21
superdemon ---------------------------32

A że zapomniałem w poprzedniej tabeli podać superdemona to go podaje teraz
stwór----------------------------obrażenia sieczne-------------------------obrażenia kłute
superdemon--------------------32,41---------------------------------------41,50


To jest wzór Karty postaci:
Imie:
Rasa:
Klasa:
Płeć:
Pochodzenie (miasto w którym urodził się bohater):

To wszystko prosze zacząć pisać zgłoszenia na forum i na mój gg : 8585515

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień 1 godzina 10:00

Słońce paliło w plecy jak oszalałe. Wszyscy którzy chcieli zdobyć nagrode za odbicie któregoś z pięciu podbitych miast leżą teraz pod piaskiem pustynii. Każdy krok był jak włorzenie nogi dopieca, lecz czterech dzielnych podróżników za nic miało upał i kości nieszczęśników którzy próbowali przed nimi dotrzeć do jednego z tych pięciu miast. . .

Dzień 1 godzina 12:30

Gdy przybyli do pierwszego miasta ujrzeli pustke. Żadnego śladu jakiegokolwiek życia. Kiedy weszli do miasta wyglądało jakby zamarło wszędzie było pełno straganów i restauracji oraz domy publiczne lecz ani śladu jakiego kolwiek życia nawet nie było widać żeby były tu mumie. Kiedy weszli w głąb miasta ujrzeli trupy mutantów i ludzi ułorzone w wielki stos. Podeszli bliżej i . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszą sesje Lord of the nille ogłaszam za otwartą.
Wygrywa ten który przeżyje najdłużej i jest automatycznie przepuszczany do drugiej chyba że chce zrezygnować.

[Przepraszam że pisze drugi post ale zapomniałemtego dodać do poprzedniego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>przepraszam za ostatniego posta ale GM mi za dobrze nie wyjasnł

Po dłuszym obejrzeniu całego miasta postanowiłem że pójde na główny plac nagle w drodze na główny plac ale po drodze zobaczyłem wejśćie do starej zakurzonej piwnicy nagle usłyszałem głosy dochodzące z piwnicy niałem stracha ale weszłem miałem w myśli że będzie tam góra złota ale nagle.........

reszta zalezy od GM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...Napadło na ciebie 5 goblinów. Wyciągnołeś miecz i zacząleś je wybijać jeden po drugim, były bardzo szybkie każdy z nich zadał ci 10 pkt. obrażeń. Wpadłeś w furie i każdem zadałeś cios śmiertelny- 90 pkt. obrażeń. Łącznie za wszystkie gobliny otrzymałeś 25 sztuk złota ...

Twoje statystyki to:
PŻ: 240
SZ: 25

Znalezione przedmioty:
mikstura życia +10 PŻ
młot kowalski 1k10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[wypijam miksturke życia i zakładam młot]

Walka z goblinami dodała mi odwagi do dalszych przygód......
szukałem zwady w całym mieście i nagle..... spotkałem starszego człowieka ubranego w stare szmaty i powiedział mi że "wiem co chcesz zrobić choć za mną" bez namysłu poszedłem za nim.......
weszłem do ciemnego domu w tedy drzwi się zamkneły.....
nagle zrozumiałem że to pułapka nie!!!!!!!!!!!!!! potem usłyszałem głos z ciemności "zginiesz" przestraszyłem sie i nagle światło zapłoneło i zobaczyłem..........

ciekawe co będzie dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...Zobaczyłeś 10 ludzi którzy w ostatniej chwili się powstrzymali. Lecz chwile po tym zajściu wszyscy znikneli
i pojawił się ork i 5 goblinów. Wyciągnołeś swój młot i zabiłeś wszystkie gobliny. Po tem żuciłeś się na orka. Ten wyciągnął miecz i zadał ci 90 pkt obrażeń. Z całej siły uderzyłeś go podbrudek tak aż poleciał na 3 metry i tym samy zabiłeś go.

Statystyki:
PŻ: 170
SZ: 45

Znalezione przedmioty:
10x mikstura życia + 100pż

Wykorzystane przedmioty:
mikstura życia + 20 pż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[Używam miksture 100 pż]

Ide przez miasto wolnym krokiem zagle zgłodniałem postanowiłem wejść do restałracji troche dziwnie wyglądała ale nie było niegdzie indziej restałracji zamówiłem jedzenie i zjadłem nagle światło zgasło i uszłyszałem krzyki hostessy potem zobaczyłem jej martwe ciało nagle ktos mnie zatrzedł od tyłu i orzymałem cios w plesy odwróciłem sie i zobaczyłem..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Idąc przez miasto zauważyłem dziecko ciągle mi uciekało goniłem je chyba przez kilometr. Kiedy już je dogoniłem znalazłem się w ślepej uliczce.Dziecko znikneło i rozległ się wielki chałas a za mną pojawił się...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować