Zaloguj się, aby obserwować  
PRONEED

Lord of the Nille forumowe RPG

73 postów w tym temacie

[wypijam 10 miksturek many na stałe i czytam 2 książki] Napisz jakie czary poznałem

Po walce z bossem poszedłem na targ i kupiłem za 1000sz 10 zwojów orzywienia nagle usłyszałem krzyk mojej żony i ku moim oczom pokazał się obraz........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłeś jakiegoś bandyte który okradał twoją żone. Pobiegłeś w jego kierunku i zadałeś mocny cios w głowe. Bandyta stracił przytomność na kilka godzin.

Statystyki:
PŻ: 1147
SZ:2584

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po tym incydencie szukam herszta bandytów i chce go zgładzić pytam sie ludzie i 1 człowiek dał mi mape na której była zaznaczona mapa herszta poszedłem tai i zauwarzyłem napis tu jest herszt bandytów potem zobaczyłem młot herszta i........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znajdujesz go na drodze prowadzącej do kairu. Wyciąga swój miecz i zadaje ci 10x 100 pkt obrażeń. Pijesz miksture życia + 100% pż. zadał ci kolejny cios. Chybił. Zadajesz mu cios w głowe. Zadałeś mu 20x100 pkt obrażeń. Zadajesz mu kolejny cos. Otrzymał 90x50 pkt obrażeń. Herszt wypija miksture leczenia. Zadaje ci cios w głowe. Otrzymujesz 800 pkt obrażeń.Zadajesz mu cios. Otrzymuje 90x200 pkt obrażęń i traci przytomność. Dobijasz go cisem w serce.

Statystyki:
PŻ: 370
SZ: 10584

Zdobyte bronie:
Miecz herszta bandytów 200k290 obrażęń
Zębacz Alavina 300 obrażęń

Zdobyte zbroje:
Zbroja herszta bandytów
Zbroja Alavina +200% pż (wymaga 10lev)

Awansowałeś na 4 lev. i twoja żywotność wzrasta o 189 pkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[zakładam Zębacz Alavina wypijam miksturke pełnego leczenia]

Poszedłem do miasta i zauwarzyłem klape chciałem się rozejżeć otworzyłem klape i nagle spadłem w dół zauwarzyłem kilka bestii i.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Człowieka który mówi że trafiłeś do źródła z którego wylatują różne demony. Lecz żeby zamknąć wrota do świata żywych musisz mieć run zamknięcia który ma jeden z tutejszych bosów. Bez na mysłu ruszyłeś dalej. Spotkałeś demona który mówi:
-Kim jesteś że chcesz się widzieć z Naszym Panem?
Mówisz mu: ( wybiesz jedną opcje)
1.Zabije cię jeśli będe musiał!
2.Musze zamknąć wrota do świata zewnętrznego.
3.To jest tajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Demon na to:
- Dlaczego chcesz zamknąć wrota?
Ty mu na to:
1.Wpuść mnie albo zginiesz łajdaku!
2.Bo inaczej sobie pogadamy. Wpuść mnie!
3.Ludzi czeka zagłada, a ty sobie tu stoisz i nic nie robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2006 o 12:17, NFSU2.00 napisał:

Demon na to:
- Dlaczego chcesz zamknąć wrota?
Ty mu na to:
1.Wpuść mnie albo zginiesz łajdaku!
2.Bo inaczej sobie pogadamy. Wpuść mnie!
3.Ludzi czeka zagłada, a ty sobie tu stoisz i nic nie robisz?


Wybieram 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2006 o 12:41, MAR Cinek napisał:

Ide sobie drogą, nagle...

zauwazam Moderatora, ktory chce zamknac ten temat. Probuje z nim walczyc, ale jednak sila jego jest zbyt wielka bym mogl sie przeciwstawic. Watek traci wszystkie swoje punkty zycia i umiera... Nie, nie byla to smierc tragiczna. Byla to smierc naturalna z powodu braku zyjacych graczy. W koncu, tak naprawde, ''gral'' tylko jeden gracz i MG.
Niebezpieczenstwo nadmiernego spamu zostalo zazegnane po raz kolejny... A forum zylo dlugo i szczesliwie. Koniec...

Moderator zdobywa +25 exp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować