• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Cekin

Piraci z Karaibów.. Pomóżcie

Pytanie

mam problem z gra ''piraci z karaibow'' .. wlasnie zdobylem ''okret liniowy'' (angielski, jesli ma to jakies znaczenie), i teraz nie moge uruchamiac interfejsu gry (tam gdzie sa takie opcje jak ''postac'' , ''dziennik misji'' , ''dziennik handlowy'' , ''ekwipunek'') .. aha i, nie moge wlaczac tych opcji tylko z tym statkiem, kiedy wezme jakis starszy save z innym statkiem wszsytko dziala bez zarzutu .. mial ktos taki problem? .. pomozcie!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 05.11.2005 o 08:29, Cekin napisał:

mam problem z gra ''piraci z karaibow'' .. wlasnie zdobylem ''okret liniowy'' (angielski, jesli ma to jakies znaczenie),
i teraz nie moge uruchamiac interfejsu gry (tam gdzie sa takie opcje jak ''postac'' , ''dziennik misji'' , ''dziennik handlowy''
, ''ekwipunek'') .. aha i, nie moge wlaczac tych opcji tylko z tym statkiem, kiedy wezme jakis starszy save z innym statkiem
wszsytko dziala bez zarzutu .. mial ktos taki problem? .. pomozcie!! ;)

U mnie da się tylko to sprawdzać na lądzie, bez względu na posiadane statki (czyli podczas żeglowania trzeba pamiętać, co należy zrobić). Zaparkuj w jakimś porcie i zobacz czy w mieście się da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować