Zaloguj się, aby obserwować  
Krajczy

Original War - opinie, problemy przemyslenia komentarze

203 postów w tym temacie

ehhh no i skończyło się rumakowanie... :) ale ciągle mam nadzieje a jak NIE... to sprzedam wszystko będę grał do upadłego w Lotka żeby mieć 6 i wygram z parę milionów i zamienie to na korony czeskie i dam to temu studiu żeby zrobiło 2 .to już szybsza perspektywa xD powiedzcie mi np .po co zrobili Seven Kingdoms: Conquest przecież słaby sequel nikt w to nie będzie grał nie lepiej mogli swoje chęci dać do ow 2 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ano mogliby teoretycznie. Ale pamiętaj że społeczeństwo nie dzieli się na zapalonych graczy grających w nowości i szarych ludzi. Są też "niedzielni" gracze, ludzie starsi którym łatwa do ogarnięcia gra spodoba się z pewnością. Nie musi być jakiś arcy trudno Medieval 2 czy Europa Universalis. Conquest jest raczej dla innych graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanko.
Czy jak mam płytki i zabuliłem w dniu premiery gry CDP za jedną sztukę, a gra mi teraz nie działa, mogę sobie sciągnąć piracką kopie, jako tzw. "kopie bezpieczeństwa" ( ponoć jedna kopia każdego programu, pod warunkiem, że ma się dowód autentyczności oryginału ) ?


BTW:

Acha, chyba wiem. No to napisze inaczej.

Gdy gram w kampanie Original War zazwyczaj po 10-15 min. gra się sama wyłącza. Czy ktoś z was miał taki problem. Szukałem w Google, ale to pytani pozostaje tam bez odpowiedzi, czy może ktoś z was zna odpowiedz na to pytanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.07.2008 o 13:37, lukasz11111 napisał:

Gdy gram w kampanie Original War zazwyczaj po 10-15 min. gra się sama wyłącza. Czy ktoś
z was miał taki problem. Szukałem w Google, ale to pytani pozostaje tam bez odpowiedzi,
czy może ktoś z was zna odpowiedz na to pytanie?


Napisz jaki masz sprzęt i wersję windy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2008 o 20:36, lukasz11111 napisał:

Już wiem dlaczego mi się wyłącza. Mam kartę graficzną GeForce. A z GeForce''ami gra nie
działa za dobrze.


Nie sądzę,żeby to było problemem.Ja na moim starym FX5200 przeszedłem grę niejednokrotnie.Możliwe,że twoja karta jest jeszcze starsza od tego FX''a i dlatego.Masz aktualne sterowniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2008 o 20:36, lukasz11111 napisał:

Już wiem dlaczego mi się wyłącza. Mam kartę graficzną GeForce. A z GeForce''ami gra nie
działa za dobrze.


Ja bez problemu grałem na GeForce FX5200 i teraz bez problemu gram na 8600GTS. Pobierz najnowsze sterowniki do twojej karty graficznej, sprawdź czy jest kompatybilna z grą, ew. zrób re-install gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Re- instal robiłem. Mam GeForce 7600GS i najnowsze sterowniki.

Mój komp:

Manufacturer: System manufacturer
Processor: Intel(R) Core(TM)2 CPU 6300 @ 1.86GHz (2 CPUs)
Memory: 1024MB RAM
Hard Drive: 360 GB Total
Video Card: NVIDIA GeForce 7600 GS
Monitor: Monitor Plug and Play
Sound Card: SoundMAX HD Audio O
Speakers/Headphones: Tracer Auditek
Keyboard: Główny koncentrator USB
Mouse: Główny koncentrator USB
Operating System: Windows XP Professional (5.1, Build 2600) Dodatek Service Pack 2 (2600.xpsp_sp2_gdr.070227-2254)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2008 o 00:49, lukasz11111 napisał:

Re- instal robiłem. Mam GeForce 7600GS i najnowsze sterowniki.

Nie żebym chciał się pakować do rozmowy speców, ale czy nie lepszym pomysłem była by instalacja starych sterowników ?? Ostatecznie Original War to względnie stara gra i może się zwyczajnie kłócić z zbyt nowym sprzętem lub sterownikami. Ja grałem w nią mając jeszcze starego GeForce''a 4 i problemów nie było. Spróbuj z jak najstarszymi sterownikami i może pójdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2008 o 03:31, Hubi Koshi napisał:

Nie żebym chciał się pakować do rozmowy speców, ale czy nie lepszym pomysłem była by
instalacja starych sterowników ?? Ostatecznie Original War to względnie stara gra i może
się zwyczajnie kłócić z zbyt nowym sprzętem lub sterownikami. Ja grałem w nią mając jeszcze
starego GeForce''a 4 i problemów nie było. Spróbuj z jak najstarszymi sterownikami i
może pójdzie.


Ja też grałem na podobnej karcie, ale problemy były wciąż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hi. Czy istnieje możliwość dociągnięcia do angielskiej wersji OW spolszczenia z cdprojekt? bo właśnie spolszczenie bardzo mi w grze odpowiadało, a wers ang jakoś mnie nie ciągnie. xp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2010 o 23:10, Sigu napisał:

Witam, znacie jakiś ciekawy addon do OW?


6 misji kampanii polskiej (mod zrobiony przez fanów gry) Green Edition.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej słyszałem że do OW jest Edytor map gdzie można tworzyć mody. Do niego jest potrzebny patch.

Poda ktoś link do najnowszego patcha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować