Zaloguj się, aby obserwować  
Kaiin

Tematy zamknięte, czyli rozrywka moderatorów na forum :-)

109 postów w tym temacie

/.../

Przymusowo to już jest regulamin do czytania, jak widać działa średnio. Z drugiej strony bez przesady, nie może dojść do czegoś takiego, że aby zacząc pisać na forum trzeba będzie przeczytać 500 stron różnych instrukcji, kliknąc w 20 linków, podpisać sie w kilku miejscach, przejść kurs zakładania tematów, pierwszej pomocy i jeszcze inne dziwa- to nie pomoże a tylko zniehcęci, bo jak widać i ak ludziki nie czytają a tylko klikają next next next ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2006 o 10:36, Budo napisał:

Przymusowo to już jest regulamin do czytania, jak widać działa średnio.
/.../
bo jak widać i ak ludziki nie czytają a tylko klikają next next next ;]


Dokladnie. Regulamin pojawia sie i musisz go zaakceptowac. Ale tak samo jest z instalacja oprogramowania. Nie wierze, ze wczytujesz sie w licencje kazdego programu, ktory instalujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2006 o 10:36, Budo napisał:

Przymusowo to już jest regulamin do czytania, jak widać działa średnio.

Mówią że człowiek (a przynajmniej facet) jest wzrokowcem więc z obrazków uczy się najszybciej. Jakby zrobić taki krótki kurs z screenshotami z forum opisane w kolorowy atrakcyjny sposób to na bank ludzie by odrobine zwolnili i rzucili okiem "A co to takie kolorowe" i przy odrobinie szczęścia by się z tego czegoś nauczyli, trzeba by to tylko było w ładnej atrakcyjne formie podać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2006 o 11:05, Budo napisał:

/.../

Chyba oszalałeś ;]

Wygląda na to ze w Wariatkowie dają dostęp do neta :-] Sam nie wiem ogólnie jakby tego niewiele było tak z 3-4-5 stron to zawsze coś by z tego mogło wyjść, choćby tylko drobny kawałek nowych forumowiczów się tym zainteresował :-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie małe pytanie do wszystkich obecnych duskutantów tego wątku.
Jakie muszą być spełnione warunki, bądź niespełnione, by wątek został uznany za spamerski?

Chciałem zrobić głosowanie, ale zostało uznane za spamerskie... w gruncie rzeczy czym to tak bardzo się różni od głosowania na najlepszy awatar nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jak tak moderator zamyka15 tematów dziennie, do tego tematów założonych przez jednego użytkownika( mimo rad by korzystał z wyszukiwarki)to mogą mu puścić nerwy. A kto by chciał się cały rok bawić zakładaniem kłódeczki??
Oto odpowiedź; Nikt!!!

P.S. noo, prawie nikt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehhh... odkad zaczela sie szkola to juz nie mam co robic rankami/wczesnymi popoludniami ;(. Wczesniej to przynajmniej cos sie dzialo, a teraz? Same normalne tematy (lub przynajmniej udajace takowe ;P), malo dubli i ogolna stagnacja na forum :/. Ja chce wakacje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piotrek niektórzy moderatorzy teraz nie zwracają czasem uwagi czy dany temat jest normalny ^^

Jest załóżmy wiele takich zabaw, gier o ok, ale jak przyłapie mod, że jest pierwszy to sobie dla zabawy zamknie bez powodu. Jak ja tego nie lubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi coś się wydaje, że tych zabaw jest za dużo. Większość różni się "wyrazem, kolorem, lecz fundamet taki sam". Według mnie powinny funkcjonować około trzy zabawy forumowe, nie więcej. Ostatnio zobaczyłem, że jak jeden forumowicz wymyślił forumową grę, inny wziął ten temat za źródło i zrobił ten sam, lecz inny - rózni się nazwą, i "tym" co napisałem wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zabaw jest dużo i żyją ok. Głosować też (najbardziej znany użytkownik, najmniej, najlepszy avatar itd.) i się nie czepiają.

A jak założyłem swoje głosowanie (sprawdzałem nie było już takiego), to mod mi zamknął i napisał, że głosowanie wygrał on i się czepnął dlaczego tak a nie inaczej wybrałem i opsmarował, że to spam :/

Może tego jednego moda nie było pare miesięcy, więc spokojnie co miało to istniało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2006 o 15:07, Filip92 napisał:

Eeeee dziwne zalożyłem temat dawno chyba 2 miesiace temu. A dzisiaj moderator go zamkanoł DZIWNE.


Widocznie poprzednim razem zaden z modkow go nie zauwazyl, a teraz jak go ktos odkopal rzucil sie w oczy walgierzowi, to przylozyl klodeczke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie mysle czemu Piotrek K. i walgierz zamykają tak duzo tematów nie zebym ich nie lubił ale widziałem pare tematów których nie powinno sie zamykac ! Przeciez Knot, RobeN tez chca pozamykac NIEKTÓRE tematy :D ! Niedawno Piotrek K. i walgierz zostali moderatorami i full tematów zamykaja ! Moim zdaniem powinnscie rozsądniej zamykac tematy !

( Pisałem to myśląc ze nie dostane , degrada ani bana , ale to jest bardzo szczere :D nie dawajcie mi degrada prosze )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2006 o 16:55, barteg napisał:

Tak sobie mysle czemu Piotrek K. i walgierz zamykają tak duzo tematów nie zebym ich nie lubił
ale widziałem pare tematów których nie powinno sie zamykac ! Przeciez Knot, RobeN tez chca
pozamykac NIEKTÓRE tematy :D ! Niedawno Piotrek K. i walgierz zostali moderatorami i full tematów
zamykaja ! Moim zdaniem powinnscie rozsądniej zamykac tematy !

( Pisałem to myśląc ze nie dostane , degrada ani bana , ale to jest bardzo szczere :D nie dawajcie
mi degrada prosze )


Moim zdaniem trzeba dać się niktórym tematom obronić. na przykład na początku TYHE miała ochotę na zamknięcie NEverEnding Story, a później przez długi okres był on jednym z najbardziej aktywnych tematów na forum. Teraz co prawda jest praktycznie martwy, ale mimo wszystko uważam że się obronił. Podobnie było z grami na forum. Po modyfikacjach modzi się do nich nie przyczepiają. Trzeba im tylko nadać jakiś zensowny sens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

kNOt''a już tu nie ma od dawna, a to co robią walgierz i Piotrek K jest dokładnie tym czego sie od nich wymaga. Trzymają porządek, a tematy przez nich zamykane po prostu zaśmiecają forum. Za dobrze Wam było po odejściu kNOT''a, ale teraz dyscyplina wraca i bardzo dobrze. Daj jakiegoś linka do wątku o którym sądzisz że nie powiniene zostać zamknięty wraz z uzasadnieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2006 o 15:06, MINIONQ napisał:

Mam takie małe pytanie do wszystkich obecnych duskutantów tego wątku.
Jakie muszą być spełnione warunki, bądź niespełnione, by wątek został uznany za spamerski?
Chciałem zrobić głosowanie, ale zostało uznane za spamerskie... w gruncie rzeczy czym to tak bardzo się różni od głosowania na najlepszy awatar nie wiem.

Już Ci wyjaśniam.
Konkursy na wizę/awatara mają taki sens, że trzeba się sporo naszukać/napracować, żeby coś ciekawego przygotować.
A temat jaki Ty zaproponowałeś to potencjalne siedlisko spamu. Kolejne posty wyglądały by tak:

1. smok
2. żyrafa
3. pawian

następny:

1. słoń
2. orangutan
3. lisz

itd.

Żadnego uzasadnienia (Ty też nie uzasadniłeś wyboru), żadnego sensu w tym nie było. Tak jak Ci napisałem. Chcesz się dowiedzieć jakie stwory/potwory lubią forumowicze? Dopisz się w istniejących już wątkach traktujących o fantasy. A ankiety będę zamykał, bo nic nie wnoszą, a jedynie zaśmiecają nam forum.
Mam nadzieję, że wyjaśniłem już Twoje wątpliwości.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2006 o 17:04, barteg napisał:

Ty naprawde myslisz ze pamietam nazwy tych tematów ?


Skoro nawet nie pamiętasz tych wątków to czego że tak powiem marudzisz. Albo masz coś do zarzucenia i sie wyrażasz jasno, albo siedzisz cicho, to proste jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować