• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
somaro

Spellforce Zakon Świtu

Pytanie

Mam problem z tą grą i prosze o pomoc w miare możliwości Kupiłem Złotą edycje z dwoma dodatkami i nie moge pograć Instalacja idzie dobrze ale gdy włanczam gre pokazuje się tylko napis CD PROJEKT na białym tle i koniec Powrót do windowsa W menedżeże zadań widać jednak że gra chodzi w tle i użycie procesora jest 100%
Prosze o pomoc
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

114 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Czego to sie nie robi dla gry :))
A macie pomysł jakis na mój problem??
Wylanczam zapore, antywirusa, odlanczam od sieci, cuda sie dzieja ale gra nie dziala :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja mam Kasperskiego i gra mi chodzi - już próbowałem 10 razy łącznie z restartami kompa, więc K u mnie problemu nie powoduje na 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 15.03.2006 o 10:19, CzesiekN napisał:

Mój komputer: 1,2Gh Procesor, Pamięć 384 RAM, Karta GeForce 2MX 400 - zainstalowane
najnowsze sterowniki. Grę w opcjach ustawiłem na najniższe wymagania i to nie pomogło.

Cały bajer polega właśnie na tym, że GeForce 2 potrzebuje wcale nie najnowszych sterowników (na nich potrafi strasznie przycinać podczas uruchamiania gry, a potem wysypuje się z komunikatem dotyczącym 3D), tylko starszych. U mnie działa z wersją 45.23. Procesor Athlon 1 GHz, 384 MB, GF 2 MX400, Win98SE. Opcje graficzne ustawione nieco powyżej minimalnych, żeby fps''y utrzymać na znośnym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam! Dopiero co skończyłem grać w "Zakon Świtu" (wiem troche późno zaczołem :) i chciałem powiedzieć że troche mnie rozczarowała końcówka gry. A teraz pytanie: mam zamiar kontyunować dalszą gre w kolejne cześci i może mi ktoś powiedzieć od którego dodatku powinienem zacząć? a i przy okazji napiście na jakim poziomie bohatera zakończyliście zakon świtu oraz jaką profesje (postać) wybraliście (chce zobaczyć czy daleko obiegam od reszty w zdobywaniu doświadczenia bohatera podczas grania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 30.08.2006 o 15:02, Nakan napisał:

Witam! Dopiero co skończyłem grać w "Zakon Świtu" (wiem troche późno zaczołem :) i chciałem
powiedzieć że troche mnie rozczarowała końcówka gry. A teraz pytanie: mam zamiar kontyunować
dalszą gre w kolejne cześci i może mi ktoś powiedzieć od którego dodatku powinienem zacząć?
a i przy okazji napiście na jakim poziomie bohatera zakończyliście zakon świtu oraz jaką profesje
(postać) wybraliście (chce zobaczyć czy daleko obiegam od reszty w zdobywaniu doświadczenia
bohatera podczas grania :)


Ja grałem w dodatki po kolei. Czyli najpierw przeszedłem Zakon Świtu, później ukończyłem Oddech Zimy, a na końcu Cień Feniksa. Jak wybierzesz taką kolejność, to przed inportowaniem postaci do Cienia Feniksa możesz sobie wybrać awatara z dodatku który Ci się bardziej podobał ( Zakon Świtu, bądź Oddech Zimy )

Ja ukończyłem Zakon Świtu podajrze na 29 levelu. Moich statystyk końcowych także dokładnie nie pamiętam, ale to było coś takiego:

- Magia żywiołów - 12
- lód - 12
- Ogień - 8

- Biała magia - 4
- Życie - 4

- Lekkie Uzbrojenie - 6
- lekka broń sieczna - 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

W "poradniku" do Spella na końcu widnieje :
"Poradniki do dodatków Cień Feniksa i Oddech Zimy znajdziesz na www.gram.pl ".
Gdzie mam tego szukać? Obszukałam cały portal i nic nie znalazłam. Poradniki zagineły w akcji??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 31.08.2006 o 17:29, Shira-arashi napisał:

W "poradniku" do Spella na końcu widnieje :
"Poradniki do dodatków Cień Feniksa i Oddech Zimy znajdziesz na www.gram.pl ".
Gdzie mam tego szukać? Obszukałam cały portal i nic nie znalazłam. Poradniki zagineły w akcji??


pod tym linkiem http://www.gram.pl/!xkn_bonus.asp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 08.09.2006 o 08:12, Fagno napisał:

> W "poradniku" do Spella na końcu widnieje :
> "Poradniki do dodatków Cień Feniksa i Oddech Zimy znajdziesz na www.gram.pl ".
> Gdzie mam tego szukać? Obszukałam cały portal i nic nie znalazłam. Poradniki zagineły
w akcji??

pod tym linkiem http://www.gram.pl/!xkn_bonus.asp

Tam jest tylko poradnik do podstawki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 07.08.2006 o 00:23, RobeN napisał:

Ja mam Kasperskiego i gra mi chodzi - już próbowałem 10 razy łącznie z restartami kompa, więc
K u mnie problemu nie powoduje na 100%.

A ja niemam zadnego antywiru sa i mi gra nieruszała ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dnia 08.11.2005 o 07:33, wooki24 napisał:

Ogólnie zaczynam odnosić wrażenie że chłopaki z CDP coś popsuli w ZE. Może jak by nie robili
tak dużej instalki tylko dodatki osobno do zainstalowania było by lepiej. Bo skoro spolszczona
wersja SpellForce dołaczona do jakieś gazety działa bez problemu to któryś z dodatków coś musi
rozwalać.

Jezeli zamula ci tylo procka i sie nieuruchamia to juz jest rozwiazanie tego problemu http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=67&p=842
plik exe skopcili i to na maxa ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam serdecznie
Zakupiłem pakiet Spellforce-zakon świtu razem z Spellforce2
Problem jest w tym że grałem w Zakon świtu i wszystko było OK a tu nagle po uruchomieniu gry prosi o podanie nr seryjny w nawiasie głóna gra. Nigdy wcześniej nie prosił o nic Gdzie mam naleść nr seryjny mam tylko klucz Cdale mówi że to nie to:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam,
Nie wiem czy juz padla odpowiedz na wczesniej podawane problemy, ale:
- jesli chodzi o SpellForce: Zakon Switu, to mialem rowniez problemy z instalacja po 100% instalacji rozpoczela sie konfiguracja dodawanie tego i tamtego ale sie nie chcialo zakonczyc i wtedy poprostu "Alt+Ctrl:Del" i po sprawie wylaczasz program i procz tego ze nie ma skrotu do gry to wszystko chodzi. Pech ze w czesci 1 nie ma potyczki bo fajna gra.
- natomiast jesli masz problem z 2 czescia to normalnie instalujesz wszystko i potem (nie uruchamiaj jeszcze gry bo nie wejdzie) dajesz: Moj komputer (My computer) - naciskasz prwaym na ikonke SpellForca dajesz Open i jestes w srodku plyty i teraz wchodzisz w katalog Directx9 (to nie jest ta wersja jesli ktos ma tego samego direcxta chyba ze z tej gry) i go instalujemy. Po zainstalowaniu nie powinno byc klopotow ale jesli jednak to resnij kompa.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Srry, nie wiem czy jest edycja jesli tak to kasnijcie ;)
Mam pytanko jak gram w zakon switu to tam na serio nie ma potyczki czy mi nie instalkowalo, bo nie moglem uwierzyc instalowalem z 10x tak jak opisalem w poscie powuyzej ;).
Mam problem z dostepem do neta, mam jakies 13 lat w maju koncze wiec mlodziak ze mnie ale majac neostrade 1gb to mam modem a nie lan? Bo ja elegancko wchodze w dzial gra wieloosobowa internet i to drugie od modemu daje ale laczyc sie nie laczy :| a nawed jak sie polaczy to G***o daje bo nie ma ani zywej duszy ani jednej gry a gdy mam juz zamiar stworzyc wlasna gierke to pisze ze polaczenie zerwane blad numeru seryjnego o ile mnie pamiec nie zawodzi bo nie mozna w czasie rozgrywki do windowsa powrocic
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam WIELKA prosbe, poniewaz mialem lekka klotnie ze starszym bratem na temat zanieczyszczania kompa przeze mnie rozlozylismy go na 2 czesci no i on ma admina ja nie. Problem jest taki ze aby odczytac poradnik w Acrobacie trza go najpierw miec a ja go zainstalowac nie moge bo nie mam praw administratora :| wykazcie sie dobra wola bo potrzebuje opisu zadan dodatkowych szczegolnie nie moge znalesc demona (potrzebuje tego dziada bo chce sobie zrobic ostrze ziemi ;) a nie zabardzo mam swiezych kropli krwi demona) Potrzebuje poradnika napisanego online (na jakiejs stronie) zeby mozna bylo go skopiowac do worlda albo wogle plik wolrdowski blagam o helpa :|||

Pozdrawiam
P.S nie grajcie na kodach bo to oszustwa ^^ ... a jak ktos na armie orkow samym bohaterem leci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 07.02.2007 o 12:21, TigerBoss napisał:

mam pytanie gdzie znalesc krede przywołan szamanów (szarogórze) ten gosciu stoi koła sartariusa

Na mapie Leafshade (ta z Einarem) w obozie orków; na południe od portalu do Shiel skręć ścieżką na południe i zabij jednego z braci - on będzie miał kredę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

mam problem z kodami ( mam wersie 1.53.65731((ZE)) i kody nie hcą dzałać (((czy trzeba gzebać w plikah gry rzeby je uruhomić?))) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować