• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
somaro

Spellforce Zakon Świtu

Pytanie

Mam problem z tą grą i prosze o pomoc w miare możliwości Kupiłem Złotą edycje z dwoma dodatkami i nie moge pograć Instalacja idzie dobrze ale gdy włanczam gre pokazuje się tylko napis CD PROJEKT na białym tle i koniec Powrót do windowsa W menedżeże zadań widać jednak że gra chodzi w tle i użycie procesora jest 100%
Prosze o pomoc
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

114 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 21.08.2007 o 07:50, Chlorofil napisał:

Odpalam demko przed zakupem aby sprawdzić jak to chodzi. Włącza się menu, daję na samouczek.
Wczytuje się, myszka się wyświetla Windowsowka i coś długo się ładuje myślę, kliknąłem
w obojętnie jakie miejsce i błąd:

http://img242.imageshack.us/my.php?image=bladtj0.png
O co tu chodzi ? Za słaby komputer mam rozumiem ;( ?

Mam kompa:
Win XP Pro SP2
AMD Athlon 1.2 GHz
256 MB RAMu
Geforce 2 MX 400

Przecież powinno chodzić !!



mam identyczny problem tylko kompa dokladnie 2x lepszego
tylko procka 2.0 GHz

wiec to nie moze byc wina slabego kompa niech ktos mi pomoze bo zawsze chcialem przejsc tą gre ale nigdy nie mialem okazji a dzisiaj dorwalem ją w empiku i zakuplem (SF: ZE)

bylbym wielce wdzieczny za pomoc z góry dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam fanów SF.Mam orginał,a nie moge jej wgrać. Za każdym razem wyświetla mi E:\ setup.exe błąd 299 .Niewiem co robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Paradoks SpellForca:
Do gry jest dostępny na stronie producenta darmowy edytor map. Jednak aby działał potrzebna jest wersja 1.52 Moja wersja zakupiona w złotej edycji to 1.53. Przy próbie instalacji edytora wyskakuje okienko:
Aby zainsatlować edytor musisz mieć wersję 1.52 lub nowszą. Ciekawe, ciekawe ?
W takim razie wedle twórców edytora, wersja 1.53 jest starsza niż 1.52 :D... Chyba że CDP znów coś zawalił i edytor błędnie odczytuje wersję gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam. Widzę, że w temacie już nikt się nie udziela, ale mam nadzieję że ktoś mi pomoże, w dosyć głupiej sprawie. Otóż powróciłem do gry w SF jako łucznik, ale ta postać jest strasznie nużąca i niewygodnie mi się nią gra. Chciałbym zagrać wojownikiem z umiejętnością Broń Drzewcowa (sztylety) albo Lekka broń sieczna, ale nie wiem jaką drugą umiejętność opłaca się rozwijać, oprócz tej podstawowej. Może leczenie? Albo lekki pancerz? Proszę, pomóżcie mi w tej strasznej sytuacji ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 15.02.2008 o 11:26, Drake Mariusz napisał:

Paradoks SpellForca:
Do gry jest dostępny na stronie producenta darmowy edytor map. Jednak aby działał potrzebna
jest wersja 1.52 Moja wersja zakupiona w złotej edycji to 1.53. Przy próbie instalacji
edytora wyskakuje okienko:
Aby zainsatlować edytor musisz mieć wersję 1.52 lub nowszą. Ciekawe, ciekawe ?
W takim razie wedle twórców edytora, wersja 1.53 jest starsza niż 1.52 :D... Chyba że
CDP znów coś zawalił i edytor błędnie odczytuje wersję gry.

Nie, kiedyś męczyłem na podobny temat pomoc techniczną, już odpowiadam. CDP oczywiście zwalił grę bo czemu by nie (i nie kwapi się by coś poprawić), przez co mamy grę w najnowszej możliwej wersji na świecie (nowszej niż w ogóle wypuścili twórcy gry - sztuczny, utrudniający życie twór CDP). W związku z tym nie mamy dostępu do edytora, trybu multiplayer z graczami z inną wersją gry i tak dalej.

Innymi słowy - szkoda że wywaliłem kiedyś 2 dychy w błoto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 03.05.2008 o 15:47, Jaki Ganh1 napisał:

Witam. Widzę, że w temacie już nikt się nie udziela, ale mam nadzieję że ktoś mi pomoże,
w dosyć głupiej sprawie. Otóż powróciłem do gry w SF jako łucznik, ale ta postać jest
strasznie nużąca i niewygodnie mi się nią gra. Chciałbym zagrać wojownikiem z umiejętnością
Broń Drzewcowa (sztylety) albo Lekka broń sieczna, ale nie wiem jaką drugą umiejętność
opłaca się rozwijać, oprócz tej podstawowej. Może leczenie? Albo lekki pancerz? Proszę,
pomóżcie mi w tej strasznej sytuacji ;-)



Najlepiej lekki pancerz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 03.05.2008 o 15:47, Jaki Ganh1 napisał:

Witam. Widzę, że w temacie już nikt się nie udziela, ale mam nadzieję że ktoś mi pomoże,
w dosyć głupiej sprawie. Otóż powróciłem do gry w SF jako łucznik, ale ta postać jest
strasznie nużąca i niewygodnie mi się nią gra. Chciałbym zagrać wojownikiem z umiejętnością
Broń Drzewcowa (sztylety) albo Lekka broń sieczna, ale nie wiem jaką drugą umiejętność
opłaca się rozwijać, oprócz tej podstawowej. Może leczenie? Albo lekki pancerz? Proszę,
pomóżcie mi w tej strasznej sytuacji ;-)



Nah xD Łucznik sam w sobie to cienias :P Traktuję broń dystansową jako umiejętność dodatkową. Jeśli naprawdę BARDZO zależy Ci na byciu łucznikiem to zrób taką postać...

W siłę ładujesz co się da a w zręczność i wytrzymałość po połowie.

Jeśli chodzi o biegłości to bierzesz Ciężkie uzbrojenie: ciężki pancerz i ciężka broń sieczna oraz Broń dystansowa: Łuki.

Grałem taką postacią. Jest M-I-O-D-N-A !!

Ale jeśli chcesz typowego łucznika ze sztyletem to jest trochę gorzej gdyż lekkie uzbrojenie wymaga dodatkowej cechy ( łuki Siła+Zręczność, ciężkie uzbrojenie Siła+Wytrzymałość, Lekkie Uzbrojenie Zręczność+Zwinność) Jak wybierzesz opcję pierwszą rozwijasz 3 cechy. Przy łuczniku ze sztyletem masz dodatkową cechę do rozwoju.

I tak najlepsza jest Czarna magia xD Takie imba... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam pytanie nie tyczące się samej gry, ale muzyki. Czy jest dostępny pełny soundtrack z Zakonu Świtu i Cienia Feniksa? Bo z oficjalnej strony Spellforce ( http://spellforce.jowood.com ) można pobrać muzykę z Oddechu Zimy. Natomiast o soundtracku z podstawki jak i Feniksa nie ma niczego nie tylko na tej stronie (prócz trzech sampli), ale w ogóle w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 24.06.2008 o 16:10, Bimbermistrz napisał:

Czy jest dostępny pełny soundtrack z Zakonu Świtu i Cienia Feniksa?

Jeśli masz zainstalowaną grę to nie będzie problemu. Ściągnij tylko Dragon Unpackera stąd: http://www.elberethzone.net/index.php?page=dup5&language=en#download oraz Elbereth''s Main Driver który jest poniżej (packa z polskimi napisami zresztą również możesz ściągnąć). Zainstaluj go, aktywuj plug-ina dwuklikiem i otwórz spellforce3.pak - jest tam soundtrack z podstawki. Z Oddechu Zimy jest w pliku spellforce20.pak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dzięki wielkie :) Wreszcie będę mógł posłuchać muzyki ze Spellforce bez potrzeby włączania gry.
Informacja dla innych: muzyka z Cienia Feniksa jest w pliku spellforce30.pak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Sorry że odkopuje ten temat, ale mam problem z dźwiękiem. Gdy są rzucane czary, podczas walko albo ''produkcji'' różnego rodzaju jednostek zamiast normalnego odgłosu pojawia się straszny zgrzyt, po prostu nie da się wytrzymać, ktoś miał taki problem? Wiecie co zrobić? Z innymi grami z dźwiękiem jest wszystko ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Takie małe info 1.53 to wersja spatchowana po dodatkach. Do edycji premierowej Spellforce 2 był dołączony SF1 bez dodatków (właśnie w wersji 1.52). Niestety nie mam w tym momencie fizycznej możliwości sprawdzić czy edytor na nim działa (Oba SF zostały w Polsce).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam pytanie. Kupiłem SF ZE i po uruchomieniu w menu gra prosi o podanie cd keya. Mój cd key działa bez zarzutu tylko wkurza mnie, że przy każdym uruchomieniu muszę wpisywać go ponownie. Czy istnieje jakiś sposób aby gra zapamiętała klucz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 25.07.2008 o 20:07, Hagen napisał:

Mam pytanie. Kupiłem SF ZE i po uruchomieniu w menu gra prosi o podanie cd keya. Mój
cd key działa bez zarzutu tylko wkurza mnie, że przy każdym uruchomieniu muszę wpisywać
go ponownie. Czy istnieje jakiś sposób aby gra zapamiętała klucz?


O.o Dziwne, ja musiałam podać klucz tylko przy pierwszym po instalacji uruchomieniu. Jeśli Ci się chce, możesz spróbować przeinstalować grę, bo być może któryś plik odpowiedzialny za "zapamiętanie" kodu się pokopsał i gra się zachowuje jakby była świeżo zainstalowana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować