Zaloguj się, aby obserwować  
Illidan_Shando

Nowa matura ;/

5431 postów w tym temacie

Dnia 15.05.2007 o 18:03, judyta88 napisał:

Też mnie zdziwiło to ogłoszenie,bez nagłówka ani nic... mam tylko nadzieje że nie porobiłam
dużo błedów gramatycznych:)


Ja ma pewność, że narobiłem ich dużo :). Liczę na punkty za przekazanie informacji i że egzaminator będzie w dobrym humorze i zaliczy mi wszystkie "polonizmy", bo było ich całkiem sporo ("mieszkanije" "wynajXXX" (juz nawet nie pamiętam, jak ja to zrusyfikowałem :]) "zapłatit" :]). Zresztą nie tylko u mnie... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, matury już za mną ustne poszły całkiem, całkiem. Teraz pozostaje tylko pytanie jak z pisemnymi, ale również liczę na wynik zadowalający mnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gratuluję tak tobie, jak i innym tegorocznym maturzystom (chociaż jeszcze kilka egzaminów zostało).
jakie to uczucie - być Po Maturze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.05.2007 o 18:20, rob006 napisał:

Ja ma pewność, że narobiłem ich dużo :). Liczę na punkty za przekazanie informacji i że egzaminator
będzie w dobrym humorze i zaliczy mi wszystkie "polonizmy", bo było ich całkiem sporo ("mieszkanije"
"wynajXXX" (juz nawet nie pamiętam, jak ja to zrusyfikowałem :]) "zapłatit" :]). Zresztą nie
tylko u mnie... :D


Zapłatit- takie slowko akurat jest:) wiec zawsze warto probowac cos tam wymyslac:P a nóż się uda:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2007 o 21:39, judyta88 napisał:

Zapłatit- takie slowko akurat jest:) wiec zawsze warto probowac cos tam wymyslac:P a nóż się
uda:D


O cholera! To już drugie słowo, które trafiłem - pierwsze to "dokumienty". :D

Ci egzaminatorzy beda mieli niezły ubaw sprawdzając te prace pełne polskich wyrazów, :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.05.2007 o 21:44, rob006 napisał:

O cholera! To już drugie słowo, które trafiłem - pierwsze to "dokumienty". :D

Ci egzaminatorzy beda mieli niezły ubaw sprawdzając te prace pełne polskich wyrazów, :)


Oj,ubaw tona pewnobędzie, ale jakie masz szczęście, że tak trafiasz:P z przykrością stwierdzam, że z mieszkaniem niestety nie udało Ci się (mieszkanie-kwartira):P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2007 o 21:47, judyta88 napisał:

Oj,ubaw tona pewnobędzie, ale jakie masz szczęście, że tak trafiasz:P

To się nazywa wrodzony urok osobisty i inteligencja. No i oczywiście skromność :P
A szczęścia to mi niestety brakuje...

Dnia 15.05.2007 o 21:47, judyta88 napisał:

z przykrością stwierdzam, że z mieszkaniem niestety nie udało Ci się (mieszkanie-kwartira):P:D

To wiedziałem juz w minutę po wyjściu z sali. Ale lepsze takie "mieszkanije" niz puste miejsce :). Właśnie dlatego zdawałem ruski - tu liczy się kreatywność i improwizacja, a jak po angielsku jakiegoś słowa nie znasz, to po prostu nie znasz.

A ubaw to będzie w piątek, na fizyce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2007 o 19:44, Azrathel napisał:

gratuluję tak tobie, jak i innym tegorocznym maturzystom (chociaż jeszcze kilka egzaminów zostało).
jakie to uczucie - być Po Maturze?

Ja co prawda jeszcze nie jestem, ale już czuje że to finish. Uczucie...Wciąż niepewność, bo najważniejsze przed nami - rekrutacja na studia! Poza tym nie wyobrażam sobie żeby całe wakacje siedzieć w domu więc niedługo rozpoczynam poszukiwania jakiejś pracy sezonowej, albo czegoś co da mi godziwy zysk za godziwą pracę :P... Ma się te kilka potrzeb...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.05.2007 o 22:36, rob006 napisał:

A ubaw to będzie w piątek, na fizyce...


A zdajesz fizykę rozszeżoną?? Ja jutro mam chemie:/ ...ale zobaczymy jak tobędzie:), a w piątek ustną z polskiego..hhehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2007 o 22:36, rob006 napisał:

A ubaw to będzie w piątek, na fizyce...

Też piszę :) Rozszerzoną ;] Na bank nie zdam. idę ot tak sobie. We wrześniu liczyłem, że bedzie mi się chciało uczyc, ale... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak patrzę na to i myślę sobie żę nie ma sensu pisać rozszerzonej z fizy czy matmy jeśli się w ogóle nic nie napisze muszą być te chociaż dwa punkty by było widać żę pisałeś a nie kartkę oddałeś po naklejeniu kodów.

Widzeże ktoś pisał z rosyjskiego języka maturę może też bym się zdecydował gdyby nie to że zmieniłem na niemiecki.Rosyjski jest dość prosty i podobny do polskiego tylko alfabet cyrlica inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2007 o 23:40, buraczek18 napisał:

Tak patrzę na to i myślę sobie żę nie ma sensu pisać rozszerzonej z fizy czy matmy jeśli się
w ogóle nic nie napisze muszą być te chociaż dwa punkty by było widać żę pisałeś a nie kartkę
oddałeś po naklejeniu kodów.

No, niestety przedmioty dodatkowe MUSZĄ byc rozszerzone :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja juz moge powiedziec, ze jestem na wakacjach. ^^
Dzisiaj zdawalem ostatni egzamin (jak to powaznie brzmi ;p) - angielski ustny, podstawa. Zaliczylem na 18 pkt i jestem zadowolony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słucham wczoraj wiadomości w radiu a tam tekst, ze istnieje ryzyko powtażania matury z angielskiego bo w jakimś zakopaskim liceum było straszne echo przy puszczaniu płyty i nic ie mogli zrozumiać, no więc złożyli wniosek do komisji ktura ma sprawe rozpatrzeć, a jak powtarza jedna szkoła to siłą rzeczy cała polska....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pisałam dziś chemie rozszerzoną- masakra!!! Była dużo trudniejsza od próbnej i zeszłorocznej... Teraz pozostaje tylko czekać do29 czerwca...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no co ty !!! omg to było by FATALNIE ! Ja maturę zdawałem w zeszłym roku , w tym poprawiam wyniki (bo na AM brakło trochę), ale gdybym miał jeszcze raz zdawać ten Angielski to nie wiem co bym zrobił =D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2007 o 19:38, Ziomuś SmS napisał:

A ja sobie mogę powtarzać Anglika mi to wisi tak czy siak 100% dostanę :P Czy wcześniej czy
później :P

Tak ale z rozszeżonego troszke trudniej to 100% zdobyć. No ale nie powiedzieli chyba czy mowa o oby poziomach czy tylko o jednym..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, z jakiegokolwiek przedmiotu 100% na poziomie rozszerzonym to BARDZO TRUDNO zdobyć. Ja angielski znam dobrze, nie żebym się chwalił, ale gdybym miał znowu się stresować i czekać w kolejce na swoją kolej to bym nie chciał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować