Zaloguj się, aby obserwować  
Illidan_Shando

Nowa matura ;/

5431 postów w tym temacie

Dnia 30.06.2007 o 12:30, Mroczny Elf99 napisał:

> Ja pisze odwołanie do pisemnego polaka!!! to NIEMOżLIWE żebym nie zdał! Wiem co i ile
napisałem!
>
> Reszta bez rewelacji. Gorzej niż na próbnym, a myślałem, że będzie podobnie:/ Nie ma się
co
> przejmować bo i tak profesorem nie będę :D

ale to odwołanie chyba i tak Ci nic nie da bo będziesz mógł jedynie zobaczyc jakie błędy popełniłes
a ten wynik i tak jest ostateczny tak mi powiedzieli w okręgowej komisji egzaminacyjnej jak
zadzwoniłem



Jak to ostateczny, a dlaczego ja mam cierpieć za czyjeś błędy! Jeszcze pozwę ich do sądu za straty moralne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też sie pochwalę. Mały stresik już zszedł, bo musiałem świadectwo w szkole odbierać. Dyrektor spieprzył sprawę i nie potwierdził kodów do kont w OKE:/

polski podst. - 77%
angielski rozsz. - 81%
historia rozszerz. - 98%
majca rozszerz. - 84%
wos roszerz. - 86%

Jestem bardzo zadowolony i zaskoczony takimi wynikami. Musiałem trafić na sprzyjających egzaminatorów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 17:50, Moler Dyffryn napisał:

Ja też sie pochwalę. Mały stresik już zszedł, bo musiałem świadectwo w szkole odbierać. Dyrektor
spieprzył sprawę i nie potwierdził kodów do kont w OKE:/

polski podst. - 77%
angielski rozsz. - 81%
historia rozszerz. - 98%
majca rozszerz. - 84%
wos roszerz. - 86%

Jestem bardzo zadowolony i zaskoczony takimi wynikami. Musiałem trafić na sprzyjających egzaminatorów;)

Hista rozszerzona 98%??? Chyba znałeś pytania ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 17:50, Moler Dyffryn napisał:

historia rozszerz. - 98%


Jako ubiegłoroczny maturzysta również dodam, że taki wynik jest wyjątkowo imponujący! Gratulacje, uczelnie stoją przed Tobą otworem!
: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 22:46, Sand Wraith napisał:

Hista rozszerzona 98%??? Chyba znałeś pytania ;]


aż tak dobrze nie było:D Trafiłem w klucz, a i temat dotyczący związków Prus z Polską idealnie mi spasował.

Pofatygowałem sie i przeglądnąłem statystyki zamieszczone na stronie małopolskiej OKE. Patrząc na procentowy rozkład punktów z egzaminów z tych przedmiotów, które akurat zdawałem to historia była przedmiotem, z którego zdobywano dość sporą ilość punktów. Stosunkowo najsłabsze wyniki były z WOS-u, najwyraźniej był najtrudniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 17:50, Moler Dyffryn napisał:

polski podst. - 77%
angielski rozsz. - 81%
historia rozszerz. - 98%
majca rozszerz. - 84%
wos roszerz. - 86%


Ja również Ci gratuluję takich wyników. Mata i historia to nie są pokrewne przedmioty, a zdać oba na tak wysokim poziomie to wielki sukces.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 17:50, Moler Dyffryn napisał:

Ja też sie pochwalę. Mały stresik już zszedł, bo musiałem świadectwo w szkole odbierać. Dyrektor
spieprzył sprawę i nie potwierdził kodów do kont w OKE:/

polski podst. - 77%
angielski rozsz. - 81%
historia rozszerz. - 98%
majca rozszerz. - 84%
wos roszerz. - 86%

Jestem bardzo zadowolony i zaskoczony takimi wynikami. Musiałem trafić na sprzyjających egzaminatorów;)


To wszystko dlatego, że rzadko bywasz na gram.pl :P My już mamy tutaj zlansowane mózgi i od 3 lat nikt nie wyobrażał sobie, że mógłby się uczyć. :P Ja właśnie jestem taką osobą, która uczęszczała do LO byle by awansować wraz z moim rocznikiem. Efekt dość mierny, szczególnie, że liczyłem na więcej:

polski 37% rozszerzenie ((75%ustna)
angola 57% podstawa (50%ustna)
geografia 60% rozszerzenie

Wczoraj walczyłem z czasem by zdążyć, ze złożeniem papierów na AWF. Teraz wyczekuję egzaminów sprawnościowych, by na nich nadrobić kilka punktów. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 11:11, s2nto napisał:

To wszystko dlatego, że rzadko bywasz na gram.pl :P My już mamy tutaj zlansowane mózgi i od
3 lat nikt nie wyobrażał sobie, że mógłby się uczyć. :P


Święte słowa. ;) Jeśli nie dostanę się na studia zaskarżę gram.pl o szkody moralne i odebranie perspektyw życiowych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 11:11, s2nto napisał:

To wszystko dlatego, że rzadko bywasz na gram.pl :P My już mamy tutaj zlansowane mózgi i od
3 lat nikt nie wyobrażał sobie, że mógłby się uczyć. :P Ja właśnie jestem taką osobą, która
uczęszczała do LO byle by awansować wraz z moim rocznikiem. Efekt dość mierny, szczególnie,
że liczyłem na więcej:


Najwyraźniej przewidziałem efekty :p A wcale bym nie powiedział, że jakoś zakuwałem... Może dlatego, że się wysypiałem a nie ślęczałem o nocach na forum ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam 2 pytania. Jakie formalności musze spełnić jeśli chcę podwyższać w przyszłym roku wynik matury? i czy mogę jeszcze raz napisac maturę próbną???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2007 o 10:11, Mroczny Elf99 napisał:

mam 2 pytania. Jakie formalności musze spełnić jeśli chcę podwyższać w przyszłym roku wynik
matury?

Musisz iść do swojej szkoły i złozyć deklarację we wrześniu.

Dnia 26.07.2007 o 10:11, Mroczny Elf99 napisał:

i czy mogę jeszcze raz napisac maturę próbną???

tego nie wiem... Chyba tylko tak prywatnie. I np. dać znajomemu nauczycielowi do sprawdzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2007 o 06:35, Hard Moon napisał:

choć mam 13 lat, boję się matury ;/


Do matury masz ponad 6 lat, a Ty już się martwisz? Do tego czasu na maturze bardzo wiele się zmieni, mają wprowadzić obowiązkową matematykę, zrezygnować z poziomu podstawowego i rozszerzonego, dać do wyboru filozofię. Idziesz dopiero do gimnazjum, a już się maturą martwisz? Daj se na luz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2007 o 06:35, Hard Moon napisał:

choć mam 13 lat, boję się matury ;/


Przed Tobą jeszcze egzamin gimnazjalny... Masz 6 lat, nie trać przez nie nerwów ;)

Swoją drogą, ja się cieszę, że już po jestem od paru miesięcy :D Więcej straszenia ze strony nauczycieli, niż to warte...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2007 o 06:35, Hard Moon napisał:

choć mam 13 lat, boję się matury ;/


Ja byłbym raczej optymistą - przez 6 lat na pewno zmieni się Minister Edukacji, a na pewno nie będzie gorszy od aktualnego :)

A ja w sumie teraz miło wspominam maturę. Świadomość tego, że nie będę musiał jej zdawać jeszcze raz, pozwala spojrzeć na to z zupełnie innej perspektywy :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2007 o 15:54, Mroczny Elf99 napisał:

mam pytanie czy można gdzieś w necie pobrać pliki które się słucha na maturze z języków obcych????


raczej sie nie znajdzie

kurde ale sie boje bo też zdaje w tym roku a chce pójść na U warszawski na pijar (tylko 15 miejsc możliwych na wydziale będzie ciężko) a wy na co chcecie iść?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2007 o 15:56, geralt z rivii7 napisał:

> mam pytanie czy można gdzieś w necie pobrać pliki które się słucha na maturze z języków
obcych????

raczej sie nie znajdzie

kurde ale sie boje bo też zdaje w tym roku a chce pójść na U warszawski na pijar (tylko 15
miejsc możliwych na wydziale będzie ciężko) a wy na co chcecie iść?????


ja podwyższam wynik z zeszłego roku bo jestem trochę nie usatysfakcjonowany zdawałem polaka anglika hipa wos i gepe. a w tym roku porawiam anglika i wos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować