Zaloguj się, aby obserwować  
Illidan_Shando

Nowa matura ;/

5431 postów w tym temacie

Marcin uzyskał...

Polski podstawa-54%
Angielski podstawa-86%
WOS rozszerzony-56%
Historia podstawa-62%

Polski ustny-80%
Angielski ustny podstawa-65%

Wyniki ponad średnią krajową, więc możliwe, że na Stosunki Międzynarodowe w Wyszyńskim w Warszawie sie dostane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kuźwa mać! Przewaliłem ta maturę jak tylko mogłem najmocniej. Najbardziej jestem niezadowolony z hisorii, nie mam pojęcia dlaczego odbierali mi punkty za moje odpowiedzi. W drugiej kolejności ubolewam nad angieslkim. Przez trzy lata nie miałem mniej niż 90%, a teraz tylko 86...
Polski rozszerzony 74
angielski podstawowy 86%
hista rozszerzony 54%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2009 o 15:50, Rick napisał:

Kuźwa mać! Przewaliłem ta maturę jak tylko mogłem najmocniej. Najbardziej jestem niezadowolony
z hisorii, nie mam pojęcia dlaczego odbierali mi punkty za moje odpowiedzi.



http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=116&pid=2448

PWND.

ed. hmm większy pwnd byłby, jakbyś pisał wcześniej o historii, a ja dokładnie przeczytałbym twojego posta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten post dotyczył matury z angielskiego...

Ale tak, masz rację, co do historii to przeliczyłem się i to bardzo. Liczyłem na co najmniej 80%, bo wydawało się łatwe. Nie tylko mi zresztą, ale średnia krajowa mówi sama za siebie. Jeśli poprawi Wam to homor to przyznaję: przeceniłem swoje możliwości co do matury z historii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauwazylem ze na tym forum sa dwie grupy ludzi ktorzy zdaja mature ;) Jedni sprawiaja wrazenie totalnych nolajfów i kujonow chwalac sie ponad wszystko jacy to oni sa beznadziejni bo stracili gdzies 2 punkty przez co maja tylko 96% co jest karygodną porażką i wstyd sie wogole przyznawac a drudzy to wydaje mi sie zwyczajni ludzie cieszacy sie ze zdanej lepiej lub troche gorzej matury :) W przypadku tych pierwszych az sie rzygać chce jak sie na to patrzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sie tam cieszę, w moim mniemaniu zdałem maturę przyzwoicie:
Polski podst. - 51 % (do niczego mi sie nie liczy)
Polski ustny - 65 %
Ang. podst. - 92 %
Ang. ustny podst. - 90 %
Matma rozsz. - 88 %
Fizyka rozsz. - 72 %
Mogłoby byc może lepiej z fizyki ale mimo wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2009 o 16:27, Azra napisał:

pocisnąłeś mi do żywego, idź lepiej chlać z kumplami na swoje blokowisko.

Heh, dobre :)
Po prostu niektórzy mają ambicje, chcą się dostać na dobre kierunki, które wymagają dużej ilości punktów. A reszta nie wiem czy to z zazdrości, czy ze zwykłego ludzkiego "ażeby im poszło gorzej niż mi" traktuje osoby ambitne za kujonów. Trudno, taka praca, nic na to nie poradzisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2009 o 16:25, Makus89 napisał:

Zauwazylem ze na tym forum sa dwie grupy ludzi ktorzy zdaja mature ;) Jedni sprawiaja
wrazenie totalnych nolajfów i kujonow chwalac sie ponad wszystko jacy to oni sa beznadziejni
bo stracili gdzies 2 punkty przez co maja tylko 96% co jest karygodną porażką i wstyd
sie wogole przyznawac a drudzy to wydaje mi sie zwyczajni ludzie cieszacy sie ze zdanej
lepiej lub troche gorzej matury :) W przypadku tych pierwszych az sie rzygać chce jak
sie na to patrzy...


Są ludzie którzy mają ambicje, oraz są tacy, którzy chcą mieć papierek i całe życie siedzieć na wykształceniu średnim albo są rozpuszczonymi bachorami i rodzice opłacą im prywatną uczelnie;]

Jak widze ty należysz do tej drugiej grupy:P Wielkie gratulacje dla osób które uzyskały z rozszerzonych przedmiotów ponad 70%, bo to naprawde jest wyczyn:) A ty im po prostu zazdrościsz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2009 o 16:40, shinoda napisał:

Są ludzie którzy mają ambicje, oraz są tacy, którzy chcą mieć papierek i całe życie siedzieć
na wykształceniu średnim albo są rozpuszczonymi bachorami i rodzice opłacą im prywatną
uczelnie;]


Są też tacy, którzy mają ambicje, ale nie obchodzi ich czy są lepsi od Zenka z klasy i czy stracili 2 czy 5 pkt, bo i tak dadzą sobie radę. I niekoniecznie dzięki fundacji "Rodzic".

Panowie wyżej -

Gratuluję wyników. W tym roku matura była ponoć trudniejsza, na co wskazuje ogólnopolska liczba zdanych egzemplarzy. Życzę Wam i sobie dostania się do wymarzonej uczelni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polski podstawowy - 54%
Angielski podstawowy - 77%
Hista podstawowy - 68%
WOS rozszerzony - 66%
Geografia rozszerzona - 67%

Ustny polak - 75% angol podstawa - 75%

Mogło być lepiej, ale nie narzekam...;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś, gdzie dostępne są ogólnokrajowe (ew. mazowieckie) wyniki z historii, wosu i j. obcych? Bo strona CKE nie działa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja też zdałem :)
Pol, Ang, WOS - pisemne, wszystko rozszerzone

Pol. ustny - 100%
Ang. pdst. ustny - 95%

Reszty wyników nie podam, ale zdałem i jest dobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać że matury wszystkim nieźle poszły z matmy i fizyk i angola ale przyznać trzeba że z tych przedmiotów w tym roku banalne arkusze były, nawet patrząc przez ostatnie lata to mamy regularny spadek trudności zadań maturalnych z fizyki i matmy, życzę wszystkim powodzenia na studiach bo i tak wszyscy wybierający się na kierunki techniczne spotkają się z opiniami prowadzących zajęcia że pomimo rozszerzonej matury zdanej na 100% i tak z tych przedmiotów nic nie potrafią, ale to wina niestety polskiego systemu edukacji jest ogromna przepaść pomiędzy poziomem szkoły średniej a szkoły wyższej.
Ciekawe tylko dlaczego przy tak niskim poziomie trudności matury nie zdało tyle osób, a ile by zdało osób maturę zbliżoną poziomem trudności do starej matury (szczególnie stara matematyka, bo polski poszedłby pewnie lepiej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2009 o 17:48, Chester001 napisał:

Hej, jak to jest z tą maturą można pisac tylko
z polaka, matmy i angielskiego czy trzeba jeszcze cos ?


od tego roku obowiązkowo piszesz polski, majcę i język obcy.
w związku z obowiązkową maturą z majcy nie trzeba pisać żadnego przedmiotu dodatkowego (ale oczywiście można).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2009 o 17:48, Chester001 napisał:

Hej, jak to jest z tą maturą można pisac tylko
z polaka, matmy i angielskiego czy trzeba jeszcze cos ?

No to jest minimum, ale chyba lepiej patrzyć pod kontem
tego co się chce potem robić, a nie iść na "łatwiznę". Chyba,
że ktoś nie ma żadnych ambicji, to wiadomo, że na tym skończy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MATURE JUŻ PISAŁEM KILKA LAT TEMU
Koleżanka po prostu mówiła że zdaje z maty, pol, i angieslkiego, wydaje mi się że troche mało przedmiotów.. i dlatego spytałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować